Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Mołdawia

Free International University of Moldova

Magisterskie Mołdawia Chisinau September 2018

Międzynarodowy Uniwersytet Mołdawii bezpłatny (ulim) znajduje się w centrum stolicy Republiki Mołdowy - Kiszyniów miasta. Pomyślany jako alternatywa uczelni, Międzynarodowy Uniwersytet bezpłatny Mołdawii jest samofinansowanie i samo administrowana instytucja. Została założona w dniu 16 października 1992 r. decyzją rządu i jest akredytowany przez Krajową Radę ds. Oceny i Akredytacji Akademickich Republiki Mołdowy. Ulim jest średniej wielkości międzynarodowej uczelni z około 6000 … [+] studentów, w tym zagranicznych pochodzących z różnych krajów takich jak: USA, Niemiec, Włoch, Turcji, Rumunii, Rosji, krajach Bliskiego Wschodu, itp. Międzynarodowy Uniwersytet Mołdawii bezpłatny jest wiodącym ośrodkiem akademickim i znaczący punkt odniesienia w społeczeństwie, i to przestrzega zasad uczciwości naukowej i krytycznego myślenia. Uniwersytet jest jedną z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego w Republice Mołdowy i Europy Południowo-Wschodniej, aktywnie przyczyniając się poprzez badania i nauczania do rozwoju i wykorzystania wiedzy. Uniwersytet jest ważną instytucją akademicką częścią globalnej społeczności intelektualnej pracy na rzecz ochrony i wzmocnienia wartości akademickich, jak również do promowania różnorodności i współpracy międzynarodowej. Oferta edukacyjna uczelni obejmuje 42 programów studiów licencjackich, 60 absolwentów programów studiów, doktorantów oraz 11 programów w różnych dziedzinach nauki. Strategicznym celem uczelni jest, aby kontynuować zaspokajanie potrzeb swoich uczniów i zapewnienie wysokiej jakości innowacyjnych programów akademickich, które mogą reagować w odpowiednim czasie do problemów społecznych i problemów. Uniwersytet stale współpracuje z ponad 100 prestiżowych uniwersytetów z 40 różnych krajów. Stopnie przyznawane przez Międzynarodową Bezpłatne Uniwersytetu Mołdawii są uznawane w większości krajów na świecie. Uczelnia opracowała wspólne programy, projekty badawcze i szkoły letnie we współpracy z dobrze znanymi uniwersytetami z Europy, Rosji, USA, Chin, Korei, itp. Międzynarodowy Uniwersytet Mołdawii bezpłatny jest pełnoprawnym członkiem najważniejszych międzynarodowych sieci uniwersyteckich, takich jak: EUA; IAU; AUF; IAUP i Guni. Nasza uczelnia jest sygnatariuszem Magna Charta Universitatum również. Ulim gospodarze kilka ośrodków kultury i języka jak chiński Instytut Konfucjusza; Koreański Se Jong; Hiszpański nami Cervantes; Brytyjskie Centrum i inne. Absolwentów i absolwentów uczelni skutecznie przyczynić się do opracowywania programów publicznych i procesów decyzyjnych, a także międzynarodowych badań we wszystkich dziedzinach naukowych, jak również. Wielu naszych absolwentów stały się osoby publiczne i można spotkać jako profesorów i naukowców w znanych uniwersytetach na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową uczelni: www.ulim.md lub skonsultować uniwersytetu broszurę [-]