Universidad México Americana del Norte

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Universidad México Americana del Norte jesteśmy zaangażowani w szkolenie specjalistów, którzy są w stanie sprostać wyzwaniom dzisiejszego świata. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie wyróżnia nas jako placówkę edukacyjną zajmującą się nauczaniem na poziomie średnim, maturalnym, wyższym i podyplomowym, co zostało uznane przez Ministerstwo Edukacji Publicznej za oficjalną ważność dekretem 384 H. Stan Tamaulipas, 23 lutego 1983 r. I rejestracja w SEP z dnia 11 marca 1983 r., Zgodnie z porozumieniem 219 Generalnej Dyrekcji Zawodów.

Universidad México Americana del Norte , AC, narodził się z ideologii i serca doktora Jorge Brenes Araya (+), który z powołania do służby zawsze walczył o dobro innych, ponieważ przede wszystkim wierzył w dar zdrowia i odwagi edukacji, uważając ją za jedyne źródło, jak powiedział, do wzrastania, przekraczania granic i służenia innym.

Owocując przez ponad trzy dekady, jego zasady i wyraźne przekonanie wzmocniły naszą akademicką teraźniejszość, a dziś nasza Rektor, dr Edith Cantú de Morett, kontynuuje swoją pracę, promując kształcenie średnie, maturalne, licencjackie, magisterskie i doktoranckie dla młodzieży. regionu, otwierając nowe przestrzenie zawodowe, aby stawić czoła wyzwaniom, których domaga się społeczeństwo, i kontynuować w ten sposób swoje cele edukacyjne.

Lokalizacje

Reynosa

Address
Primera,SN
88640 Reynosa, Tamaulipas, Meksyk

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium