Universidad Autonoma de Aguascalientes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent reprezentuje najwyższy poziom edukacji w Meksyku, a jego głównym celem jest szkolenie profesjonalistów, specjalistów, naukowców, humanistów, technologów i nauczycieli oraz naukowców w stanie zastosować, innowacji i przekazuje aktualną wiedzę, naukowo i społecznie istotne istotne w różne obszary i dziedzin; w stanie wpływać na rozwój Aguascalientes i Meksyku.

Uniwersytet Autonomiczny w Aguascalientes ustaliła się jako wiodący status akademicki i przewidywana krajowym i międzynarodowym dla jego jakości akademickiej, zwiększenie możliwości edukacyjnych, badań i rozwoju technologicznego, a także kulturowe rozpowszechniania i rzecznictwo pracę społecznego, który zdobył swój prestiż i uznanie, jak ma ma 92% swoich programów instytucjonalnych oraz 100% swoich międzyinstytucjonalnych absolwentów programów w ramach Narodowego programu absolwenta jakości (PNPC) Krajową Radę Nauki i Technologii w Meksyku organem nauki i technologii w kraju; podczas międzynarodowej my nadal dodawać programy do oceny różnych agencji. Instytucja posiada również 14 programów specjalność medyczną związaną z sektorem zdrowia zorientowanej profesjonalne programy, z których 78% są na poziomie 1 oceny przeprowadzonej przez komitety Inter-instytucjonalnych dla oceny szkolnictwa wyższego ( CIEES); i 21% są akredytowane przez PNPC. Podobnie, 36% programów podyplomowych zostały ocenione na poziomie międzynarodowym, w szczególności przez Stowarzyszenie Iberoamerican University of Graduate Studies (AUIP) i Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP): Doktor Nauk Administracyjnych, Doctor of Science biologiczny, PhD Studies sociocultural, mistrz Badań Edukacyjnych, Master of Science: powierzchnia Biotechnologii Roślin i Toksykologii, Master of Science Agronomicznych opcji lub weterynaryjnych, magister Informatyki i technologii komputerowych, magister podatku i Mistrza Nauk administracyjnych, osiągając tym samym umieszczając nasze programy absolwent poziomach jakości konkurencyjny w skali globalnej. Obecnie istnieją dwa programy doktoranckie ocenie.

UR posiada zintegrowany programy edukacyjne dla absolwentów, które jest odpowiedzią na potrzeby wyczyścić do kształcenia ustawicznego, o wysokim poziomie jakości poparte ich uznania przez organizacje i / lub standardów doskonałości ofiary i elementy elastyczności, które pozwalają adres inny trening potrzebuje specjalistów zajmujących się nimi. Ponadto, nie jest zróżnicowany zakres, który obejmuje zarówno zorientowany zawodu i badań naukowych, a także programów i instytucjonalnych pomiędzy agencjami, które spełniają kryteria potrzebą społeczną i zdolność do zaoferowania Uniwersytetu im programy.

Poszukiwany akredytację programów podyplomowych zarówno krajowym i międzynarodowym jest wyraźne odniesienie do wysiłków podejmowanych na uniwersytecie. Z jednej strony dlatego, że kieruje rozwój absolwenta kierunku osiągnięcia wysokich standardów jakościowych; po drugie, dlatego, aby to osiągnąć, został zaprojektowany i wdrożony system zapewnienia i poprawy jakości absolwenta zaowocowało wysokim procentem akredytowanych programów i terminalu efektywności wysoką średnią.

Cechą charakterystyczną programów podyplomowych na Uniwersytecie Autonomicznym Aguascalientes jest.

  • Odpowiednie programy.
  • Programy studenta i gdzie zostanie przydzielony opiekun członek Rady Naukowej monitorowanie programu i opiekunem, który poprowadzi Cię w treningu.
  • Badanych może być wewnątrz lub na zewnątrz instytucji, zachęcanie do mobilności i szkolenia studentów w konkurencyjnym globalnym świecie.
  • Szkolenie nabyte pozwala rozwijać badania, rozwój technologiczny, innowacje i rozwiązywania problemów społecznych.
  • Absolwent Programy UAA, są obsługiwane z własnej kadry akademickiej, wykwalifikowany, doświadczony i wystarczająca do spełnienia uczniów zapewniające szkolenie jako starszy badacz i profesjonalny. Znaczna część nauczycieli są rozpoznawane przez Krajowego Systemu badaczy, właściwy w zakresie wytwarzania, przesyłu i stosowania wiedzy z uznaniu krajowym i międzynarodowym.
  • Stała aktualizacja wiedzy jest bardzo ważna dla każdego profesjonalisty. Dlatego, Uniwersytet Autonomiczny w Aguascalientes zaprasza wszystkich specjalistów, aby zapewnić Academic Excellence studia podyplomowe w tej uczelni i osiągnięcia konkurencyjnego i oferować konkretne rozwiązania w zakresie swej działalności zawodowej.

Studia na Uniwersytecie Autonomicznym Aguascalientes otrzymujemy:

  • Wiedza, umiejętności, postawy i wartości, aby sprostać ich rozwój zawodowy, badania dla enfrenarse do siły roboczej i przyczynia się do rozwoju Aguascalientes i Meksyku.
  • Łączenie ze sobą eksperci w Nauczycieli polowych, doświadczony przez działaniach naukowych, technologicznych i zawodowych podniesione w programie nauczania.
  • Powiązanie z krajowymi i międzynarodowymi, dzięki za radą specjalistów odpowiedzialnych szkolenia opiekun.
  • Doświadczenie w wielodyscyplinarne, interdyscyplinarne i zespole, dzielić postęp prac doktorskich lub praktycznej pracy z uczniami z różnych dziedzin pracy.

Dla wszystkich wyżej wymienionych, Dyrekcja Generalna ds Badań i Graduate Studies zaprasza Cię do odwiedzenia szans edukacyjnych dostępnych na Uniwersytecie Autonomicznym Aguascalientes, aby aktualizować i wzmocnienia ich szkolenia zawodowego oraz badań. Mile widziane. !!!

Lokalizacje

Aguascalientes

Address
Avenida Universidad 940, Ciudad Universitaria, Universidad Autónoma de Aguascalientes
20130 Aguascalientes, Aguascalientes, Meksyk

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium