Przeczytaj oficjalny opis

Rytm jest nasz

Nigdy nie będzie hamulca twoja nauka, tutaj zdecydować swój ładunek kursu zgodnie z inwestycji i czasu masz.

NAUKA BEZ GRANIC

Dowiedz się od urządzenia masz i gdzie można spotkać.

Kluczowych narzędzi

Rośnie z najnowszych technologii, które zawsze można znaleźć.

MOTYWACJA I FIRMY

W Księdze Rodzaju zawsze masz w ręce naszych mediatora, nauczycieli i ekspertów, gotowych pomóc w rozwoju i poprawić wydajność.

Nasza instytucja:

Wiedza tworzy WOLNOŚĆ

Jesteśmy instytucją Wyższej Secondary Education, tworzymy nowy sposób uczenia się i nauczania, tak aby razem budować przyszłość naszego społeczeństwa i świata. Bierzemy postęp technologiczny i stać się naszym głównym narzędziem do poprawy jakości wiedzy i że każdy ma takie same szanse dostępne na studia i spełniać marzenia.

MISJA

W Księdze Rodzaju możemy wychowywać do życia i pracy, dbamy o odkrywanie umiejętności i postawy naszych uczniów, aby je wzmocnić, a każdy z nich stanie się wielkim profesjonalistą z globalnego myślenia i osoby w pełni zintegrowany z wielkim charakterem i przytłaczająca osobowość funkcjonować jako obywatel, wynalazca, członka rodziny, przedsiębiorcy lub co stać.

WIZJA

Chcemy rozwijać edukację na całym świecie i jest instytucja, która promuje nową kulturę uczenia się, w którym tylko wymagania dla osoby na studia, czy chęć do nauki i entuzjazm, z którym widzisz swoją przyszłość, nadzieja W ciągu kilku lat dzięki Genesis, każdy ma takie same możliwości nauki oraz technologia najważniejszy składnik.

Nasza baza

W Księdze Rodzaju wierzymy w transformacji społeczeństwa poprzez edukację Jeśli mamy zmienić model kształcenia, które mamy dzisiaj, w przyszłości będziemy mieć świat w ruchu, w którym wszyscy ludzie mają zastosowanie te same funkcje i spełniają zadania bardzo trudne.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański
Spanish (Mexican)
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: