Przeczytaj oficjalny opis

Rytm jest nasz

Nigdy nie będzie hamulca twoja nauka, tutaj zdecydować swój ładunek kursu zgodnie z inwestycji i czasu masz.

NAUKA BEZ GRANIC

Dowiedz się od urządzenia masz i gdzie można spotkać.

Kluczowych narzędzi

Rośnie z najnowszych technologii, które zawsze można znaleźć.

MOTYWACJA I FIRMY

W Księdze Rodzaju zawsze masz w ręce naszych mediatora, nauczycieli i ekspertów, gotowych pomóc w rozwoju i poprawić wydajność.

Nasza instytucja:

Wiedza tworzy WOLNOŚĆ

Jesteśmy instytucją Wyższej Secondary Education, tworzymy nowy sposób uczenia się i nauczania, tak aby razem budować przyszłość naszego społeczeństwa i świata. Bierzemy postęp technologiczny i stać się naszym głównym narzędziem do poprawy jakości wiedzy i że każdy ma takie same szanse dostępne na studia i spełniać marzenia.

MISJA

W Księdze Rodzaju możemy wychowywać do życia i pracy, dbamy o odkrywanie umiejętności i postawy naszych uczniów, aby je wzmocnić, a każdy z nich stanie się wielkim profesjonalistą z globalnego myślenia i osoby w pełni zintegrowany z wielkim charakterem i przytłaczająca osobowość funkcjonować jako obywatel, wynalazca, członka rodziny, przedsiębiorcy lub co stać.

WIZJA

Chcemy rozwijać edukację na całym świecie i jest instytucja, która promuje nową kulturę uczenia się, w którym tylko wymagania dla osoby na studia, czy chęć do nauki i entuzjazm, z którym widzisz swoją przyszłość, nadzieja W ciągu kilku lat dzięki Genesis, każdy ma takie same możliwości nauki oraz technologia najważniejszy składnik.

Nasza baza

W Księdze Rodzaju wierzymy w transformacji społeczeństwa poprzez edukację Jeśli mamy zmienić model kształcenia, które mamy dzisiaj, w przyszłości będziemy mieć świat w ruchu, w którym wszyscy ludzie mają zastosowanie te same funkcje i spełniają zadania bardzo trudne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
  • Spanish (Mexican)
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: