Universidad Autonoma de Chihuahua

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Autonomiczny Uniwersytet w Chihuahua (UACH) to uczelnia z siedzibą w Chihuahua w Meksyku. Jest to najwyższa siedziba uczenia się państwa i uczelni, z większą liczbą studentów i programów akademickich w stanie Chihuahua, jest spadkobiercą Instytutu Naukowo-Literackiego założona w 1835 Chihuahua.

UACH jest autonomiczną instytucją publiczną edukacji; zadaniem jest generowanie, wdrażania, rozpowszechniania i zintegrować transferu wiedzy; przy użyciu wysokiej jakości programów uniwersyteckich, których stosowanie jest użyteczne dla społeczeństwa i siebie. To utrzymuje swój pierwotny zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju społecznego i zachowania, ochrony i poprawy różne przejawy kultury na rzecz lepszej jakości życia dla quiting w szczególności i Meksykanów w ogóle.

Misja, cele i wartości

misja

Jesteśmy publiczną uczelnią wyższą i społecznie odpowiedzialna jest zobowiązana przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego jednostki i zachowania, ochrony i poprawy różne przejawy kultury, na rzecz poprawy jakości życia Meksykanie aw szczególności Chihuahuenses.

Popieramy zadanie tworząc całe osób, z technologii uniwersalnych i stanie przedstawić istotne i twórcze odpowiedzi na zmieniające się wartości światowych oraz do tworzenia, wdrażania, rozpowszechniania i transferu wiedzy i rozwijania przez rośliny akademickim wysoką oraz programów uniwersyteckich o uznanej jakości, aplikacja jest przydatna dla społeczeństwa i dla siebie.

Cele

Pomagają w budowaniu społeczeństwa o lepszej jakości życia, tworzenia, stosowania i upowszechniania wiedzy, promowanie kultury, sportu i innych czynności, które sprzyjają powstawaniu nowego człowieka zdolnego do prowadzenia przekształceń, który wymaga Towarzystwo Chihuahua.

Wartości

SKUTECZNOŚĆ: Dążymy do doskonałości akademickiej w nauczaniu, badaniach i rozbudowy; biorąc odpowiedzialność, aby odpowiedzieć na potrzeby społeczeństwa chihuahua z trwałego samodzielnego krytycznego nastawienia i chęci poszukiwania jakości i wydajności wszystkich działań instytucjonalnych.

pluralizm: Akceptacja i uznanie różnorodności naukowe, artystyczne, zawodowe, ideologiczne i religijne.

DOPASOWANIE: Szanujemy idee i opinie innych osób, nawet jeśli są one różne od naszych. Szanujemy różnorodność ludzi, którzy tworzą naszą społeczność.

Lokalizacje

Chihuahua

Address
Universidad Autónoma de Chihuahua
C. Escorza 900, Col. Centro

31000 Chihuahua, Chihuahua, Meksyk