Przeczytaj oficjalny opis

Test Autonomiczny Uniwersytet w Chihuahua (UACH) to uczelnia z siedzibą w Chihuahua w Meksyku. Jest to najwyższa siedziba uczenia się państwa i uczelni, z większą liczbą studentów i programów akademickich w stanie Chihuahua, jest spadkobiercą Instytutu Naukowo-Literackiego założona w 1835 Chihuahua.

UACH jest autonomiczną instytucją publiczną edukacji; zadaniem jest generowanie, wdrażania, rozpowszechniania i zintegrować transferu wiedzy; przy użyciu wysokiej jakości programów uniwersyteckich, których stosowanie jest użyteczne dla społeczeństwa i siebie. To utrzymuje swój pierwotny zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju społecznego i zachowania, ochrony i poprawy różne przejawy kultury na rzecz lepszej jakości życia dla quiting w szczególności i Meksykanów w ogóle.

Misja, cele i wartości

misja

Jesteśmy publiczną uczelnią wyższą i społecznie odpowiedzialna jest zobowiązana przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego jednostki i zachowania, ochrony i poprawy różne przejawy kultury, na rzecz poprawy jakości życia Meksykanie aw szczególności Chihuahuenses.

Popieramy zadanie tworząc całe osób, z technologii uniwersalnych i stanie przedstawić istotne i twórcze odpowiedzi na zmieniające się wartości światowych oraz do tworzenia, wdrażania, rozpowszechniania i transferu wiedzy i rozwijania przez rośliny akademickim wysoką oraz programów uniwersyteckich o uznanej jakości, aplikacja jest przydatna dla społeczeństwa i dla siebie.

Cele

Pomagają w budowaniu społeczeństwa o lepszej jakości życia, tworzenia, stosowania i upowszechniania wiedzy, promowanie kultury, sportu i innych czynności, które sprzyjają powstawaniu nowego człowieka zdolnego do prowadzenia przekształceń, który wymaga Towarzystwo Chihuahua.

Wartości

SKUTECZNOŚĆ: Dążymy do doskonałości akademickiej w nauczaniu, badaniach i rozbudowy; biorąc odpowiedzialność, aby odpowiedzieć na potrzeby społeczeństwa chihuahua z trwałego samodzielnego krytycznego nastawienia i chęci poszukiwania jakości i wydajności wszystkich działań instytucjonalnych.

pluralizm: Akceptacja i uznanie różnorodności naukowe, artystyczne, zawodowe, ideologiczne i religijne.

DOPASOWANIE: Szanujemy idee i opinie innych osób, nawet jeśli są one różne od naszych. Szanujemy różnorodność ludzi, którzy tworzą naszą społeczność.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Universidad Autonoma de Chihuahua

Program skierowany jest do integralnego formowania zasobów ludzkich na poziomie absolwenta, do angażowania się w wytwarzaniu, walidacji i / lub transferu wiedzy i szkolen ... [+]

Program skierowany jest do integralnego formowania zasobów ludzkich na poziomie absolwenta, do angażowania się w wytwarzaniu, walidacji i / lub transferu wiedzy i szkoleniu pracowników, reagują na innowacyjne propozycje i wspierane wiedzy domaga się rozwiązania problemu systemów rolne, zrównoważonego użytkowania i eksploatacji zasobów naturalnych w Chihuahua w Meksyku, a nawet poza nią. Aby to zrobić, program rozwija się w studenckich różnych umiejętności ogólnych i specjalistycznych w czterech dziedzinach wiedzy: Żywienia Zwierząt, Hodowli i Genetyki, Natural Resources Zarządzania i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Misja i wizja

MISJA

Aby trenować wyspecjalizowanych zasobów ludzkich kompleksowych umiejętności, aby przyczynić się do zrównoważonego rozwoju poprzez wytwarzania, stosowania, rozpowszechniania i transferu wiedzy do rozwiązywania problemów i innowacje w systemach produkcyjnych i pielęgnacji zwierząt i odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych, dla lepszej jakości życia w kontekście regionalnym i krajowym.... [-]

Meksyk Chihuahua
Lipiec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

DÍA DEL ESTUDIANTE 2016

Location address
Universidad Autónoma de Chihuahua
C. Escorza 900, Col. Centro

Chihuahua, Chihuahua, 31000 MX
Social Media