Przeczytaj oficjalny opis

fachada

nas

Tecnológico de Monterrey to prywatna instytucja non-profit, niezależna i niepowiązana z partiami politycznymi i religijnymi. Została założona w 1943 roku dzięki wizji meksykańskiego biznesmena Eugenio Garza Sady .

Jego praca jest obsługiwane przez stowarzyszenia cywilnej składa się z wybitnych przywódców z całego kraju, popełnionych do jakości w szkolnictwie wyższym oraz rozwoju Meksyku.46882_rsz_medium_mapa.pngCampus i posiada 31 oddziałów i 21 międzynarodowych biur łącznikowych. To ma na celu przeszkolenie liderów z duchem przedsiębiorczości, ludzkiego rozsądku i wysokim poziomem konkurencyjności.

Instytucja w czołówce najlepszych prywatnych uczelni w świecie według aby University QS Światowy Ranking; natomiast EGADE Business School jest uważana za najlepszą szkołą biznesu w Meksyku i Ameryce Łacińskiej.

Według Quacquerelli ocenami University Symonds, jest to najlepszy prywatny uniwersytet w Meksyku i w opinii pracodawców, Meksyk „s numer jeden uniwersytet, stojąc na tym samym poziomie, University of Michigan, Boston University i Duke University.

Nasz Differencediferencia

Absolwent programy i Executive Education ITESM zaoferować propozycję wartości, który zawiera różne produkty i usługi, aby przyczynić się do rozwoju przedsiębiorców konkurencyjnych w skali międzynarodowej, koncentruje się na wynikach biznesowych i wysoką ludzkich kierownictwo zmysłowych.

Programy te charakteryzują się:

  • Jakości treści programy rozwojowe prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli w wiedzę i doświadczenie ..
  • Metodyka nauczania i uczenia się, które koncentruje się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów w pracy z wykorzystaniem narzędzi do natychmiastowej realizacji.
  • Generacja i integracja zespołów wysokiej wydajnych zaangażowana w rozwój projektów, które przyczyniają się do poprawy wyników organizacji.
  • Transformacja osób uczestniczących w kursach i programach, których szkolenie umożliwia im do osiągnięcia wyższego poziomu wydajności i daje im narzędzia, aby osiągnąć wiodącą rolę w realizacji celów firmy do przodu.
  • System Multicampus, który oferuje zasięg krajowy i międzynarodowy, oprócz sojuszy z różnymi uniwersytetami i instytucjami.

Na to i wiele więcej Tecnologico de Monterrey jest najlepszym wyborem w Absolwenta i Executive Education w Meksyku.

model edukacyjnymodeloProgramy Tecnológico de Monterrey dla absolwentów i menedżerów są oparte na alt = "aktualnym, innowacyjnym i awangardowym modelu edukacyjnym, który wykorzystuje metodologię przypadku, rozwój projektu i / lub eksperymentalne działania, które pozwalają zwiększyć wydajność dzięki aplikacji natychmiastowa zdobyta wiedza i możliwość generowania sieci.

  • Nacisk wskazuje na ucznia, który jest odpowiedzialny za generowanie własnej wiedzy, któremu towarzyszy przez cały czas przez swojego nauczyciela, który pełni rolę przewodnika.
  • Programów wspieranych przez nauczycieli ze stopniem doktora i wysokiej potencjalnych menedżerów z doskonałym profilem pracę.
  • Wysoki priorytet w wykorzystaniu technologii, jak na mediatora w procesie nauczania i uczenia się, a w przypadku mistrzów i doktoratów, podkreślają poprzez przygotowanie umów międzynarodowych i wymianie z renomowanych uczelni na całym świecie.
  • programów internetowych, które zapewniają dostęp do sieci komunikacji, współpracy i uczenia się wśród studentów, nauczycieli i specjalistów z całego świata; jak również stowarzyszeniom absolwentów w celu wzmocnienia procesu uczenia się uczniów.

Z tym, Tecnologico de Monterrey przyczynia się do szkolenia specjalistów, aby sprostać wyzwaniom globalizacji i generowanych przez ciągłe zmiany nauki i technologii, otwierając nowe możliwości dla kadry kierowniczej, przedsiębiorców i biznesmenów.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Wysoki popyt rozwijać i optymalizować procesy w przemyśle, żywności, rolnictwa, zdrowia i diagnostyki molekularnej, między innymi, zachęca do włączenia technik biotechnol ... [+]

Wysoki popyt rozwijać i optymalizować procesy w przemyśle, żywności, rolnictwa, zdrowia i diagnostyki molekularnej, między innymi, zachęca do włączenia technik biotechnologicznych do wytwarzania nowych produktów i usług.

Zatem rozwój procesów biotechnologicznych nie skorzystają dużą część populacji ze względu na jego szeroki zakres zastosowań.

Profesjonaliści Absolwenci Master of Science in Biotechnology ITESM, są w stanie funkcjonować w akademickich, naukowych i przemysłowych środowiskach, zarówno generacji aplikacji i wiedzy.

Skierowane do

Profesionistas absolwenci obszary związane z biotechnologii, biologii, chemii, biochemii, inżynierii chemicznej, inżynierii biochemicznej, żywności, medycyny, żywienia, między innymi.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

W ostatnich dziesięcioleciach, Meksyk została scharakteryzowana jako kraju z ważnym wymiarze gospodarczym, uprzywilejowanego położenia geograficznego, młodej populacji i ... [+]

opis

W ostatnich dziesięcioleciach, Meksyk została scharakteryzowana jako kraju z ważnym wymiarze gospodarczym, uprzywilejowanego położenia geograficznego, młodej populacji i otwartość na globalizację, pozycjonuje się jako kraju atrakcyjnego dla inwestycji sektora produkcji przemysłowej i osiągnięcia światowego znaczenia. W sposób ciągły, przedsiębiorstwa w tym sektorze wymaga możliwości technologiczne, które wspierają swoje strategie w celu zwiększenia jego oferty produktów, konsolidację i konkurencyjności, nie zaniedbując społecznej odpowiedzialności wobec środowiska.

Celem kursu

Master of Science in Manufacturing Systems ma na celu:

Specjaliści kolejowe dla przemysłu i środowisk akademickich, którzy jako czynniki zmian, być w stanie zrobić badania stosowane, rozwój technologiczny, innowacje i transfer technologii w dziedzinie nowych projektowania produktu, zaawansowanych materiałów i procesów produkcyjnych. Skierowane do ... [-]
Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Energia stała się jedną z najważniejszych dla zapewnienia konkurencyjności wejść biznesowych, a tym samym tworzenie nowych miejsc pracy, w kontekście międzynarodowym wyso ... [+]

Energia stała się jedną z najważniejszych dla zapewnienia konkurencyjności wejść biznesowych, a tym samym tworzenie nowych miejsc pracy, w kontekście międzynarodowym wysokiej konkurencji.

Master of Science w inżynierii energetycznej pozwala studentom stać się specjalistami w dziedzinach takich jak efektywne wykorzystanie energii elektrycznej i cieplnej, jakość energii elektrycznej, analizy sieci elektrycznej stosowanej do tej branży przemysłowej i krajowego systemu elektroenergetycznego, projektowanie energoelektroniki dla kontroli dużych generatorów wiatrowych, farm słonecznych i sterowania silnikiem. Można dokonać techniczna - studia ekonomiczne na zaletach i wadach różnych systemów energetycznych dostępnych w obiektach cyklu łączonego, energii wiatrowej, słonecznej, biomasy i zrozumienie możliwości biznesowych w tych obszarach. Tematy jak inteligentne sieci, generacji rozproszonej, faktów, SVC, stale rośnie w pana.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Desde siempre, la educationación ha enfrentado distintas áreas de oportunidad, que en ocasiones son difíciles de cubrir por los centros educativos existentes. En la actua ... [+]

Importancia del Emprendimiento en la Educación

Desde siempre, la educationación ha enfrentado distintas áreas de oportunidad, que en ocasiones son difíciles de cubrir por los centros educativos existentes. En la actualidad, y enmarcados en la ekonomía y sociedad del conocimiento, estos centros tienen como prioridad formar personas con conocimientos y habilidades de distintas dyscyplina, que les permita no solo aplicarlas en divos contos contos, sino generar nuevas soluciones que coadyuven problem a contrar los que se enfrentan día a día. Przewiduj, że jest to typowa sytuacja, grupa wizjonerów stworzona przez Tecnológico de Monterrey, que desde su fundación ha mantenido and fortalecido la cultura del emprendimiento como unno de los valores claves del Instituto. De igual manera, desde su inicio, la innovación educationativa se ha posicionado como factor clave de la Institución, que en diversas oportunidades se ha wyróżniający como de este ámbito, tanto en México como a nivel internacional.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la ... [+]

Descripción

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala.

Objetivo

Formar profesionistas para la industria y la academia, quienes, como agentes de cambio, sean capaces de hacer investigación aplicada, desarrollo tecnológico, innovación, y transferencia de tecnología, en los ámbitos de la nanotecnología.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Obecnie informacje są jednym z najcenniejszych zasobów, zarówno dla organizacji, jak i osób fizycznych, dlatego prywatność, poufność, integralność i dostępność danych sta ... [+]

Magister cyberbezpieczeństwa

Obecnie informacje są jednym z najcenniejszych zasobów, zarówno dla organizacji, jak i osób fizycznych, dlatego prywatność, poufność, integralność i dostępność danych stały się w tym społeczeństwie koniecznością.

Rosnąca pojemność elektronicznego przechowywania wszelkiego rodzaju informacji, a także technologii, wraz ze wzrostem liczby zagrożeń cybernetycznych, sprawiły, że postać specjalisty ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego stała się niezbędnym profesjonalistą, aby zapewnić prawidłowe działanie we wszystkich rodzajach firm w tym hiperłączony świat.

W Meksyku deficyt ekspertów w tej dziedzinie jest alarmujący. Właśnie dlatego Tecnológico de Monterrey tworzy Master in Cybersecurity, program, który ma na celu rozwinięcie u inżyniera umiejętności transformacyjnego przywództwa, a także umiejętności zawodowych i analitycznych do skutecznego działania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Mistrz Informatyki jest skierowany do specjalistów w dziedzinie informatyki, inżynierii i nauk ścisłych głównie zainteresowanych prowadzeniem badań wysokiego wpływu przyc ... [+]

opis

Trendy technologiczne w nowoczesnym punktem światowej na potrzeby systemów komputerowych bardziej elastyczne, stanie dostosować się do nieprzewidzianych i niepewnych warunków i umiejętności interakcji. uczenie maszynowe, analiza danych i nauki, a także różne techniki inspirowane naturą generują technologii w celu zapewnienia systemów komputerowych z wyżej wymienionych możliwości, które będą przekształcać społeczeństwo, gospodarkę i środowisko, w tym wieku. Ten absolwent informatyki przygotowuje studentów do liderów w tej nowej fali technologicznej.

stypendia

Test Mistrz Informatyki Jest skierowany do specjalistów w dziedzinie informatyki, inżynierii i nauk ścisłych głównie zainteresowanych prowadzeniem badań wysokiego wpływu przyczynić się do poznania którejkolwiek z dziedzin specjalistycznych Informatyki.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Absolwent Master of Computer Science może przenosić rozwiązań szczególnych pojęć i metodologii ogólnych problemów i stosowanie ogólnych pojęć obliczeniowych do konkretneg ... [+]

opis

Technologie związane z informatyką, zmieniają się bardzo szybko: jest proliferacja produktów zarówno oprogramowania i sprzętu wyniku nowych teorii, metod i technik. Działania te przynoszą efekty w tempie starzenia w obszar wysokiego prowadzący do znacznego zapotrzebowania na zasoby ludzkie z trzech głównych obszarach:

Specjaliści w branży produkcyjnej Akademicy z wiedzy zaktualizowane Badania i rozwój technologiczny

Program Absolwent jest profesjonalistą, który może nie tylko śledzić szybki postęp technologiczny, ale również przyczynia się z innowacyjnych propozycji w dziedzinie informatyki, a tym samym odpowiedzieć na wielkie wyzwania dzisiejszego świata.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Ogólnym celem tego programu jest szkolenie specjalistów, agentami zmian dla sektorów przemysłowych i akademickich, które są zdolne do prowadzenia badań stosowanych, rozwo ... [+]

Celem kursu

Ogólnym celem tego programu jest szkolenie specjalistów, agentami zmian dla sektorów przemysłowych i akademickich, które są zdolne do prowadzenia badań stosowanych, rozwoju technologicznego i transferu technologii w dziedzinie nauk technicznych.

Skierowane do

Specjalistów z obszarów inżynierii i nauk ścisłych, zainteresowanych prowadzeniem badań wysokiego wpływu przyczynić się do poznania którejkolwiek z dziedzin specjalistycznych Nauk Technicznych. Studenci wchodzący ten program powinien mieć doskonałe zaplecze akademickie, powołanie w pokoleniu wiedzy, płynną komunikację, pracując zawodowo w ramach surowych norm etycznych, które są otwarte na nowe sposoby przyswajania wiedzy i praktyki zawodowej oraz są ciekawi intelektualnie.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Celem Master in Engineering Management jest rozwój liderów i kierowników projektów, specjalistów w swojej dziedzinie wiedzy. ... [+]

Cel ogólny

Celem Master in Engineering Management jest rozwój liderów i kierowników projektów, specjalistów w swojej dziedzinie wiedzy.

Potrzeba, pragnienie lub problem, który zaspokaja lub rozwiązuje ten program

Rośnie zainteresowanie branży inżynierami, którzy skutecznie kierują, identyfikują i realizują projekty, uwzględniając zasady prawne, etyczne, przywództwa, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Obserwuje się to jeszcze bardziej w dużych i / lub ponadnarodowych firmach, które również wymagają przeszkolenia inżynierów do kierowania projektami, z mieszanką głębokiej wiedzy technicznej i umiejętności miękkich.

Korzyści dla osoby

Master in Engineering Management dąży do rozwoju inżyniera, umiejętności komunikacyjnych, przywództwa i zarządzania projektami, w połączeniu ze specjalizacją w zakresie umiejętności technicznych i analitycznych w celu poprawy ich obszarów pracy.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Dzisiaj, Meksyk pozostaje jednym z 5 największych krajów w produkcji pojazdów, oprócz produkcji, innowacji i rozwoju technologicznego dostarcza przemysł motoryzacyjny, kt ... [+]

Dzisiaj, Meksyk pozostaje jednym z 5 największych krajów w produkcji pojazdów, oprócz produkcji, innowacji i rozwoju technologicznego dostarcza przemysł motoryzacyjny, który jest jednym z obszarów priorytetowych dla rozwoju gospodarczego.

centra inżynieryjne z głównych producentów samochodów mają obecność w naszym kraju, dlatego sektor ten wymaga wiele wyspecjalizowanych inżynierów i technicznie przygotowany na stanowiskach kierowniczych.

Tecnologico de Monterrey ma silne więzi z koncentrowała się głównie na programach rozwoju technologii przemysłu motoryzacyjnego.

Skierowane do

Specjalistów, nauczycieli i naukowców, którzy chcą osiągnąć poziom zarządzania i przywództwa związanych z przemysłem motoryzacyjnym, takich jak projektowanie, produkcja, materiałów, energii, środowiska i obszarów zarządzania inżynierii produkcji.... [-]

Meksyk Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Więcej
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Location address
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Social Media
Location address
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, State of Mexico, 14380 MX
Location address
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Mexico City, 52926 MX
Location address
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Location address
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Location address
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Location address
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, New Mexico, 01389 MX
Location address
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Location address
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, State of Mexico, 50110 MX
Location address
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Location address
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paz Department, BO
Location address
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santiago Metropolitan Region, CL
Location address
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Location address
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Region of Murcia, CO
Location address
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, California, CR
Location address
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Location address
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Location address
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvador Department, SV
Location address
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez Department, GT
Location address
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Francisco Morazán Department, HN
Location address
LATAM Sede Houston
Houston, Texas, US
Location address
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua Department, NI
Location address
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Location address
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Location address
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna County, PE
Location address
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, California, PR
Location address
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Location address
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevideo Department, UY
Location address
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Capital District, VE