Instituto Tecnológico de Tijuana

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Instituto Tecnológico de Tijuana jest instytucją edukacyjną z 47-letnim stażem w jednostce Baja California, prowadzi 16 studiów licencjackich i 8 programów magisterskich założonych 17 września 1971 r.

misja

Wkład w integralne szkolenie wiodących specjalistów i badaczy w zakresie innowacji i rozwoju technologicznego w regionie, kraju i na świecie; z wysokim poczuciem odpowiedzialności społecznej, poprzez wysokiej jakości usługi edukacyjne, z równością i trafnością.

widok

Być wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego technologicznego, badań naukowych i rozwoju technologicznego w północno-zachodniej części kraju, z krajowymi i międzynarodowymi prognozami.

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

wartości

 • Członkostwo Duma z bycia częścią instytucji, w pełni zidentyfikowana, przekonana i zaangażowana w misję i wizję technologii.
 • Wypełniaj funkcje i zadania, indywidualnie i grupowo, z poczuciem zaangażowania i skupieniem się na jakości.
 • Uczciwość Autentyczność i zgodność między naszymi wartościami a zachowaniem.
 • Profesjonalizm Bądź etyczny, pełen szacunku, kompetentny i stale aktualizowany.
 • Innowacje Zachęcaj do tworzenia i rozwoju projektów, które prowadzą do osiągnięcia wizji instytucjonalnej.
 • Zaangażowanie społeczne Działaj w duchu służby i przyczyniaj się, poprzez technologiczną edukację środowiska.
 • Utrzymuj jakość za pomocą środków niezbędnych do ciągłego doskonalenia.

Pracuj nad ciągłym doskonaleniem procedur, procesów, działań i zarządzania zasobami w celu zapewnienia maksymalnej satysfakcji.

Jakość edukacji opiera się na tworzeniu, innowacjach i poszukiwaniu najbardziej efektywnego sposobu wykonywania codziennych zadań.

 • Bądź całkowicie szczery, prosty i uczciwy.
  Zachowuj się i wyrażaj się uczciwie i przejrzyście wobec innych, zawsze stawiając prawdę na pierwszym miejscu, tworząc środowisko zaufania i postępu w społeczności technologicznej.
 • Uznawaj prawa ludzi i nie obrażaj ich ani nie krzywdz ich.
  Rozpoznawaj, doceniaj i doceniaj moją osobę oraz innych, szanując granice naszych działań, o ile nie szkodzą ani nie zakłócają spokoju w naszym otoczeniu.
 • Szanuj opinie, pomysły i postawy innych, nawet jeśli nie pasują do własnych.
  Doceń różnorodność osobowości, kultur i wariantów fizycznych, jakie istnieją wśród ludzi, umieć słuchać i akceptować innych, co jest niezbędne dla pokojowego współistnienia, niezbędne do harmonijnego życia w szkole, pracy i społeczności.
 • Wykonuj działania i działania w wyjątkowy sposób i przekraczając nasze oczekiwania.
  Uznanie wyjątkowych cech i wyjątkowych talentów naszej społeczności technologicznej i wspieranie ich w rozwoju zawodowym, aby ich doskonalenie było korzystne dla naszego społeczeństwa. Wyznacz jasne cele, które definiują najważniejsze cele jako instytucja i dąż do osobistego i zbiorowego doskonalenia.
 • Wpływaj na innych, zachęcając ich do entuzjazmu w osiąganiu celów.
  Ćwicz i wspieraj przywództwo oparte na kodeksie wartości jako integralnej istoty ludzkiej w rodzinie, życiu społecznym, pracy i nauce, z dyscypliną, lojalnością, prawością, przekonaniem, wytrwałością, zgodnością, wiarygodnością, szczerością, wolnością i szacunkiem.
 • Dotrzyj do proponowanych rozwiązań i znajdź rozwiązania problemów, które mogą się pojawić.
  Konsekwentnie osiągaj swoje cele, stawiaj czoła wyzwaniom i pokonuj trudności z odwagą, nie pozwalając się pokonać, dostosowując się do okoliczności, aby osiągnąć sukces.
  • Praca zespołowa Pracujcie wspólnie nad wspólną wizją.
   Wspieranie kreatywności, motywacji i zbiorowego przywództwa, łącząc wysiłki na rzecz osiągnięcia wspólnych celów; dzielenie się wartościami i zasadami etycznymi, które definiują nas jako instytucję.
  • Poświęcenie Bądź zdecydowany w osiąganiu celu.
   Działaj z stanowczością i pasją, poświęcając czas i wysiłek niezbędny do przeprowadzenia odpowiednich działań, aby osiągnąć cele wyznaczone dla korzyści indywidualnych i zbiorowych.
 • Zapewnij bezwarunkową pomoc tym, którzy jej potrzebują.
  Zwracaj uwagę na potrzeby społeczności, dając z siebie wszystko, co najlepsze i bezinteresownie, łącząc wysiłki w celu osiągnięcia wspólnych celów, tworząc elastyczne i wydajne sieci wsparcia, które pozytywnie wpływają na rozwój społeczeństwa.
  • Równość płci Równe szanse rozwoju dla mężczyzn i kobiet.
   Zachęcaj do obrony równych szans dla mężczyzn i kobiet zgodnie z ich własnymi szczególnymi warunkami, potrzebami i cechami, które gwarantują poszanowanie wielości i prawo dostępu do wymiaru sprawiedliwości i równości w zakresie korzystania, kontroli i korzyści z tych samych aktywów i usługi społeczeństwa.

Polityka jakości

Instituto Tecnológico de Tijuana zobowiązuje się do wdrożenia wszystkich swoich procesów, ukierunkowując ich na zadowolenie klientów w oparciu o Jakość Procesu Edukacyjnego, aby spełnić ich wymagania, poprzez skuteczność Systemu Zarządzania Jakością i ciągłe doskonalenie , zgodnie z ISO 9001: 2008 / NMX-CC-9001-IMNC2008.

Ta strona otrzymała wsparcie finansowe Diffusion projektu APN2016-4015 o nazwie UŻYCIE FIOLETOWEJ WODY DO NAWADNIANIA WINNIC W Dolinie GUADALUPE.

Lokalizacje

Tijuana

Address
Calzada del Tecnológico,s/n
22414 Tijuana, Baja California, Meksyk

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium