IESDE School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o IESDE

A Institute for Advanced Studies w Zarządzaniu (IESDE) Jest to o wiele więcej niż w szkole specjalizującej się w działalności kierownictwa wyższego szczebla: przestrzeń przekształcić życie, zawód, kariera, biznes i środowiska przedsiębiorców i menedżerów, którzy uczęszczają do naszych programów.

Oznacza to, że dąży do integralnego rozwoju jego uczestników.

IESDE pozycjonuje się jako lider wśród szkół biznesu w Ameryce Łacińskiej. Przez 20 lat ma wpływ na rozwój i przekształcanie jej ponad 1500 absolwentów: liderów biznesu i dyrektorów zróżnicowane i prestiżowych organizacji Puebla i regionu.

Po zakończeniu programu, nasi uczestnicy mieli doświadczenia, że ​​jego i jego organizację przemienia; opracowania lub doskonalić swoje umiejętności kierowniczych i umiejętności przywódczych, które pozwolą im lepiej dostosować się do ciągłych zmian, jakie napotykają organizacje w globalnym świecie.

CELE

Podstawowym celem IESDE jest przekazywanie wiedzy i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem. Ponadto, poprzez przewodnictwem naszych absolwentów przekształcić organizacji, a tym samym wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego Meksyku zrównoważony.

Zasady, na których opiera się nasza praca to:

  • Poprawa pozycji lidera jako podstawowego filaru w działalności politycznej.
  • Rozwój umiejętności menedżerskich i szkolenia przedsiębiorcy.
  • Promować dyscypliny z globalnej wizji biznesowej.
  • Nadać wysoki kryterium decyzji w uczestników.
  • Obejmują etyczny sens i społecznej odpowiedzialności w działalności gospodarczej.

Lokalizacje

Miasto Puebla

Address
15 Norte 1-A Col. Centro Puebla,
72000 Miasto Puebla, Puebla, Meksyk