Przeczytaj oficjalny opis

o IESDE

A Institute for Advanced Studies w Zarządzaniu (IESDE) Jest to o wiele więcej niż w szkole specjalizującej się w działalności kierownictwa wyższego szczebla: przestrzeń przekształcić życie, zawód, kariera, biznes i środowiska przedsiębiorców i menedżerów, którzy uczęszczają do naszych programów.

Oznacza to, że dąży do integralnego rozwoju jego uczestników.

IESDE pozycjonuje się jako lider wśród szkół biznesu w Ameryce Łacińskiej. Przez 20 lat ma wpływ na rozwój i przekształcanie jej ponad 1500 absolwentów: liderów biznesu i dyrektorów zróżnicowane i prestiżowych organizacji Puebla i regionu.

Po zakończeniu programu, nasi uczestnicy mieli doświadczenia, że ​​jego i jego organizację przemienia; opracowania lub doskonalić swoje umiejętności kierowniczych i umiejętności przywódczych, które pozwolą im lepiej dostosować się do ciągłych zmian, jakie napotykają organizacje w globalnym świecie.

CELE

Podstawowym celem IESDE jest przekazywanie wiedzy i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem. Ponadto, poprzez przewodnictwem naszych absolwentów przekształcić organizacji, a tym samym wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego Meksyku zrównoważony.

Zasady, na których opiera się nasza praca to:

  • Poprawa pozycji lidera jako podstawowego filaru w działalności politycznej.
  • Rozwój umiejętności menedżerskich i szkolenia przedsiębiorcy.
  • Promować dyscypliny z globalnej wizji biznesowej.
  • Nadać wysoki kryterium decyzji w uczestników.
  • Obejmują etyczny sens i społecznej odpowiedzialności w działalności gospodarczej.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IESDE School of Management

Program wykonawczy Masters w Financial Management przeznaczony dla potrzeb „nowego” świata finansów poprzez skupienie się na możliwościach rdzenia: umiejętności orientacj ... [+]

School of Management, który myśli i rezyduje w przyszłości.

Instituto de Estudios Superiores en Dirección de Empresas (IESDE, School of Management) dołączył do GEMFM Global Inc, program, który został zaprojektowany i opracowany przez profesorów finansów z dużym doświadczeniem w edukacji wykonawczej, w ścisłej współpracy ze specjalistami finansowych i ekspertów edukacyjnych. Test Masters wykonawczy w programie Financial Management przeznaczony dla potrzeb „nowego” świata finansów poprzez skupienie się na kluczowych zdolności: umiejętności orientacja międzynarodowa, dogłębne ekspertyz finansowych i zarządzania i umiejętności analityczne niezbędne do zmieniającego się otoczenia. Program zwraca uwagę na osobistych umiejętności przywódczych profesjonalnych finansowego, podkreślając zarówno skuteczność (Getting Things Done) i odpowiedzialności (uderzenia).... [-]

Meksyk Puebla City
Lipiec 2020
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku