EGADE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rzuć wyzwanie teraźniejszości, kształtuj przyszłość.

EGADE Business School w Tecnológico de Monterrey zyskał uznanie na całym świecie jako wiodąca latynoamerykańska instytucja edukacji biznesowej, zaangażowana we wspieranie wszechmocnych liderów, którzy tworzą wspólną wartość i przekształcają społeczeństwo.

EGADE Business School to podyplomowa szkoła biznesowa Tecnológico de Monterrey, niezwykłej uczelni znanej z kierowania profesjonalistami z odpowiednim kierownictwem w całym Meksyku i Ameryce Łacińskiej. Sama szkoła biznesowa oferuje szeroką gamę studiów podyplomowych w wielu lokalizacjach w Ameryce Łacińskiej. Z lokalizacjami w Mexico City (Santa Fe), Monterrey i Guadalajara , a także z programem MBA w Queretaro . W Ameryce Południowej EGADE Business School jest obecna w Limie (Peru).

Model akademicki oparty na innowacjach i kultura uczenia się szkoły, uznane na całym świecie programy, wybitni wykładowcy światowej klasy, wybitna globalna społeczność absolwentów i rygorystyczne skupienie się na zastosowaniu wiedzy do wywierania wpływu, przyczyniły się do jej pozycji jako najwyżej sklasyfikowanego latynoamerykańskiego rankingu. szkoła biznesu przez kilka międzynarodowych organizacji rankingowych, w tym QS, Eduniversal, Financial Times i The Economist. Programy studiów podyplomowych EGADE obejmują roczne studia MBA w zakresie innowacji i przedsiębiorczości w pełnym wymiarze godzin, MBA dla profesjonalistów, EGADE - UNC Charlotte MBA w zakresie globalnego biznesu i strategii, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online, a także Magister finansów, magister finansów online, magister analityki biznesowej, absolwent strategii cyfrowej i programy doktoranckie w dziedzinie nauk finansowych i zarządzania biznesem.

EGADE Business School oferuje innowacyjne portfolio otwartych programów uczenia się przez całe życie i dostosowane programy dla kierownictwa wyższego szczebla biznesu i organizacji. EGADE Business School jest członkiem elitarnej grupy zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie, która posiada uznaną „ potrójną koronęglobalnej akredytacji uznającej doskonałość edukacji biznesowej : American Association of Colleges and Schools (AACSB), Association of MBAs (AMBA) oraz europejski system poprawy jakości (EQUIS). Szkoła jest członkiem Global Network for Advanced Management , wiodącej sieci 30 wiodących szkół biznesu z różnych regionów, krajów, kultur i gospodarek na różnych etapach rozwoju, zaangażowanych w przyczynianie się, poprzez edukację biznesową, do rozwiązań dla głównych wyzwania, które są zazwyczaj złożone i globalne.

To, co widzimy u naszych liderów

W EGADE Business School wierzymy, że przyszłość biznesu zależy od wizjonerskich liderów, którzy odważą się rzucić wyzwanie i przekształcić swoje branże za pomocą potężnych pomysłów. Tak więc dzięki tej filozofii projektujemy i realizujemy nasze znane na całym świecie studia podyplomowe.

Jesteśmy społecznością utalentowanych innowatorów składającą się z utalentowanych wykładowców, utalentowanych studentów, odnoszących sukcesy absolwentów, wybitnych liderów biznesu i międzynarodowych partnerów akademickich, którzy są oddani potężnej idei: rzuć wyzwanie teraźniejszości, ukształtuj przyszłość.

Światowej klasy uznanie w prestiżowych rankingach

121935_qs-logo.png

Szkoła biznesu nr 1 w dziedzinie badań w Ameryce Łacińskiej

QS Global 250 Business Schools 2017

# 1 EGADE MBA w Ameryce Łacińskiej

  • QS Global 200 MBA Rankingi: Ameryka Łacińska 2012-2015
  • Ranking QS Global MBA Ameryka Łacińska 2018-2020

Nr 1 w pełnym wymiarze godzin MBA w Meksyku i Ameryce Łacińskiej

QS Global MBA Rankingi 2020

  • # 1 w Meksyku i Ameryce Łacińskiej trzeci rok z rzędu
  • # 55 na świecie w ramach 240 programów rankingowych
  • 23 miejsca w porównaniu do 2019 na całym świecie
  • 26 na świecie pod względem wyników w zakresie przedsiębiorczości i absolwentów
  • # 39 na świecie pod względem zdolności do zatrudnienia

# 1 Magister finansów w Meksyku i Ameryce Łacińskiej

Rankingi QS Business Masters: Finanse Ameryka Łacińska 2018-2020

  • # 1 w Meksyku i Ameryce Łacińskiej trzeci rok z rzędu
  • # 41 na świecie w 156 programach w rankingu
  • # 15 na świecie pod względem zdolności do zatrudnienia
121936_eduniversal-logo.png

Szkoła biznesu nr 1 w Ameryce Łacińskiej

5 Palmes of Excellence, Eduniversal Business School Ranking 2008-2018

# 1 EGADE MBA w Ameryce Łacińskiej

Eduniversal Best Master Ranking General Management 2016-2019

Nr 1 Magister finansów w Ameryce Łacińskiej

Eduniversal Best Master Ranking Corporate Finance 2011-2019

121937_ft-logo.png

# 1 Global OneMBA w Ameryce Łacińskiej i # 43 na świecie

Ranking Financial Times Executive MBA 2007-2019

Potrójna korona globalnej akredytacji

EGADE Business School otrzymała potrójną koronę międzynarodowej akredytacji w imieniu trzech najbardziej wpływowych organizacji w globalnej edukacji biznesowej: AACSB, AMBA i EQUIS. Tylko 1% szkół biznesu na całym świecie, takich jak EGADE, otrzymało potrójną koronę międzynarodowej akredytacji AACSB, EQUIS i AMBA.

Wyjątkowy globalny zasięg

EGADE Business Schools jest właścicielem ponad 50 międzynarodowych partnerstw akademickich z wiodącymi uniwersytetami i szkołami biznesu w zakresie programów dualnych i wspólnych , reprezentujących różne możliwości uzyskania międzynarodowych certyfikatów, a także możliwość studiowania na różnych kontynentach. Partnerstwa te są również niezbędne dla naszych programów rozwoju wydziałów i pomagają w promowaniu międzynarodowych projektów akademickich i badań.

Co wyróżnia EGADE?

Aktywny sposób myślenia przedsiębiorczego

Jedną z podstawowych wartości EGADE jest zachęcanie innowacyjnych liderów w kulturze przedsiębiorczości, która stała się wyraźną cechą jego wybitnych studentów i absolwentów.

Nasza globalna wizja i doświadczenie

Kluczowym wyróżnikiem w EGADE jest jego renomowany globalny cel i zasięg. Dzięki współpracy z najbardziej prestiżowymi uniwersytetami i szkołami biznesu na całym świecie EGADE zapewnia swoim liderom, studentom i kadrze kierowniczej wyjątkowe podejście i doświadczenie w zakresie przyszłości globalnych przedsiębiorstw.

Wybitny wydział międzynarodowy

Główną cechą doświadczenia akademickiego EGADE jest obecność światowej sławy członków wydziału, którzy są obecnymi i byłymi dyrektorami, konsultantami, autorami i badaczami. Ten wydział wnosi swoją szeroką wiedzę specjalistyczną do klasy, która przekształca nasze nauczanie, badania i sposób myślenia w znaczącą i wpływową edukację.

Innowacyjny model akademicki

Wiedza wybitnych nauczycieli oraz starszych liderów biznesu w naszych programach akademickich zapewnia idealną równowagę między wiedzą teoretyczną i praktyczną. Przygotowujemy naszych uczniów do udanej kariery, łącząc to, czego się uczą w klasie, z prawdziwymi doświadczeniami biznesowymi, w których teoria jest natychmiast wprowadzana w życie.

Zrównoważony i elastyczny format

Nasze programy wykonawcze i studia magisterskie w niepełnym wymiarze godzin, które zostały zaprojektowane dla studentów pracujących w pełnym wymiarze godzin, zapewniają właściwą równowagę między nauką, pracą i osobistymi zobowiązaniami. Naszym celem jest, aby nasi uczniowie osiągnęli sukces osobisty i zawodowy.

Godne uwagi kierownictwo akademickie

Jeśli chodzi o wiodącą edukację biznesową, EGADE jest szkołą biznesu nr 1 w Ameryce Łacińskiej z wielu powodów. Znaczenie i innowacyjność naszych programów akademickich poparte są nie tylko przez renomowane światowe rankingi, ale przez wiodące na świecie stowarzyszenia akredytujące.

Dowiedz się więcej o programach EGADE tutaj i połącz się ze szkołą na LinkedIn , Twitterze , YouTube i Facebooku.

Lokalizacje

Meksyk

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Meksyk, Meksyk, Meksyk

Monterrey

Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Meksyk

Guadalajara

Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Meksyk

Santiago de Querétaro

Address
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 Santiago de Querétaro, Querétaro, Meksyk

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium