Przeczytaj oficjalny opis

Umysły rozpalają zmianę

EGADE Business School w Tecnológico de Monterrey zyskał uznanie na całym świecie jako wiodąca latynoamerykańska instytucja edukacji biznesowej, zaangażowana we wspieranie wszechmocnych liderów, którzy tworzą wspólną wartość i przekształcają społeczeństwo.

EGADE Business School jest podyplomową szkołą biznesu w Tecnológico de Monterrey, niezwykłym uniwersytecie znanym z zawodu kierowców z odpowiednim kierownictwem w Meksyku i Ameryce Łacińskiej. Sama szkoła biznesu oferuje szerokie portfolio kształcenia podyplomowego w wielu lokalizacjach w Ameryce Łacińskiej. Z lokalizacjami w Meksyku (Santa Fe), Monterrey i Guadalajara , a także w programach wykonawczych MBA w Queretaro . W Ameryce Południowej EGADE Business School jest obecna w Limie (Peru).

Model akademicki prowadzony przez szkołę i kultura uczenia się, uznane na całym świecie programy, wyróżniający się światowej klasy wykładowca, wybitna globalna społeczność absolwentów i rygorystyczny nacisk na zastosowanie wiedzy w zakresie wpływu, przyczyniły się do jego pozycji jako najwyżej ocenianej Ameryki Łacińskiej szkoła biznesu przez kilka międzynarodowych organizacji rankingowych, w tym QS, Eduniversal, Financial Times i The Economist. Programy studiów podyplomowych EGADE obejmują roczne studia MBA w zakresie innowacji w pełnym wymiarze godzin

EGADE Business School oferuje innowacyjne portfolio otwartych programów uczenia się przez całe życie i dostosowane programy dla kierownictwa wyższego szczebla biznesu i organizacji. EGADE Business School jest członkiem elitarnej grupy zaledwie 1% szkół biznesu na całym świecie, która posiada uznaną „ potrójną koronęświatowej akredytacji, która uznaje doskonałość edukacji biznesowej : American Association of Colleges and Schools (AACSB), Association of MBAs (AMBA) oraz europejski system poprawy jakości (EQUIS). Szkoła jest członkiem Global Network for Advanced Management , wiodącej sieci 30 wiodących szkół biznesu z różnych regionów, krajów, kultur i gospodarek na różnych etapach rozwoju, zaangażowanych w przyczynianie się, poprzez edukację biznesową, do rozwiązań dla głównych wyzwania, które są zazwyczaj złożone i globalne.

To, co widzimy u naszych liderów

W EGADE Business School wierzymy, że przyszłość biznesu zależy od wizjonerskich liderów, którzy odważą się rzucić wyzwanie i przekształcić swoje branże za pomocą potężnych pomysłów. Tak więc dzięki tej filozofii projektujemy i realizujemy nasze znane na całym świecie studia podyplomowe.

Jesteśmy społecznością utalentowanych innowatorów, w skład której wchodzą utalentowani wykładowcy, utalentowani studenci, odnoszący sukcesy absolwenci, wybitni liderzy biznesu i międzynarodowi partnerzy akademiccy, którzy są zaangażowani w potężny pomysł: UMYSŁ ZMIANY UMYSŁU.

Światowej klasy uznanie w prestiżowych rankingach

121935_qs-logo.png

# 1 Szkoła biznesu w badaniach Ameryki Łacińskiej

Ranking QS Global 250 Business Schools 2017

# 1 EGADE MBA w Ameryce Łacińskiej

Ranking QS Global MBA Ameryka Łacińska 2018-2019

Nr 1 w pełnym wymiarze godzin MBA w Meksyku i Ameryce Łacińskiej

QS Global MBA Rankingi 2020

# 1 Magister finansów w Meksyku i Ameryce Łacińskiej

QS Global MBA Rankingi 2020

121936_eduniversal-logo.png

Szkoła biznesu nr 1 w Ameryce Łacińskiej

Ranking Eduniversal Business Schools 2008-2018, kategoria „5 Palmes of Excellence”

# 1 EGADE MBA w Ameryce Łacińskiej

Ranking najlepszych mistrzów Eduniversal Zarządzanie ogólne 2016-2019

Nr 1 Magister finansów w Ameryce Łacińskiej

Ranking najlepszych mistrzów Eduniversal Corporate Finance 2011-2019

# 1 Absolwent dyplomu zarządzania energią w Ameryce Łacińskiej

Ranking najlepszych mistrzów Eduniversal Energia i zasoby naturalne 2018-2019

121937_ft-logo.png

# 1 Global OneMBA w Ameryce Łacińskiej i # 36 na świecie

Ranking Financial Times Executive MBA 2017-2018

Potrójna korona globalnej akredytacji

EGADE Business School otrzymała potrójną koronę międzynarodowej akredytacji w imieniu trzech najbardziej wpływowych organizacji w globalnej edukacji biznesowej: AACSB, AMBA i EQUIS. Tylko 1% szkół biznesu na całym świecie, takich jak EGADE, otrzymało potrójną koronę międzynarodowej akredytacji AACSB, EQUIS i AMBA.

121940_triple-crown-egade2.jpg

Wyjątkowy globalny zasięg

EGADE Business Schools zawdzięcza ponad 50 międzynarodowym partnerstwom akademickim z wiodącymi uniwersytetami i szkołami biznesu dla programów dualnych i wspólnych , reprezentujących różne możliwości uzyskania międzynarodowych certyfikatów, a także możliwość studiowania na różnych kontynentach. Partnerstwa te są również niezbędne dla naszych programów rozwoju wydziałów i pomagają w promowaniu międzynarodowych projektów akademickich i badań.

Co wyróżnia EGADE?

  • Aktywny sposób myślenia przedsiębiorczego

Jedną z podstawowych wartości EGADE jest zachęcanie innowacyjnych liderów w kulturze przedsiębiorczości, która stała się wyraźną gałęzią wybitnych studentów i absolwentów.

  • Nasza globalna wizja i doświadczenie

Kluczowym wyróżnikiem w EGADE jest jego renomowany globalny cel i zasięg. Dzięki współpracy z najbardziej prestiżowymi uniwersytetami i szkołami biznesu na całym świecie EGADE zapewnia swoim liderom, studentom i kadrze kierowniczej wyjątkowe podejście i doświadczenie w zakresie przyszłości globalnych przedsiębiorstw.

  • Wybitny wydział międzynarodowy

Główną cechą doświadczenia akademickiego EGADE jest obecność światowej sławy członków wydziału, którzy są obecnymi i byłymi dyrektorami, konsultantami, autorami i badaczami. Ten wydział wnosi swoją szeroką wiedzę specjalistyczną do klasy, która przekształca nasze nauczanie, badania i sposób myślenia w znaczącą i wpływową edukację.

  • Innowacyjny model akademicki

Wiedza wybitnych nauczycieli oraz starszych liderów biznesu w naszych programach akademickich zapewnia idealną równowagę między wiedzą teoretyczną i praktyczną. Przygotowujemy naszych uczniów do udanej kariery, łącząc to, czego się uczą w klasie, z prawdziwymi doświadczeniami biznesowymi, w których teoria jest natychmiast wprowadzana w życie.

  • Zrównoważony i elastyczny format

Nasze programy wykonawcze i studia magisterskie w niepełnym wymiarze godzin, które zostały zaprojektowane dla studentów pracujących w pełnym wymiarze godzin, zapewniają właściwą równowagę między nauką, pracą i osobistymi zobowiązaniami. Naszym celem jest, aby nasi uczniowie osiągnęli sukces osobisty i zawodowy.

  • Godne uwagi kierownictwo akademickie

Jeśli chodzi o wiodącą edukację biznesową, EGADE jest szkołą biznesu nr 1 w Ameryce Łacińskiej z wielu powodów. Znaczenie i innowacyjność naszych programów akademickich poparte są nie tylko przez renomowane światowe rankingi, ale przez wiodące na świecie stowarzyszenia akredytujące.

Dowiedz się więcej o programach EGADE tutaj i połącz się ze szkołą na LinkedIn , Twitterze , YouTube i Facebooku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

EGADE Business School

Master in Finance został zaprojektowany, aby zapewnić liderom biznesu solidną wiedzę na temat rynków finansowych i awangardowe podejście do globalnych przedsiębiorstw. Pr ... [+]

Program nr 1 w Meksyku

QS Masters in Finance Ranking 2020

Głównym celem Master in Finance jest zapewnienie liderom biznesu rzetelnej wiedzy na temat rynków finansowych i awangardowego podejścia do globalnych przedsiębiorstw. Ten program został zaprojektowany z myślą o dwóch kluczowych profilach:

Specjaliści z dziedziny finansów i ekonomii, którzy chcą zdobyć znacznie bardziej specjalistyczną wiedzę na temat branży finansowej.Specjaliści zajmujący odpowiednie stanowiska kierownicze, którzy muszą zwiększyć zręczność finansową swoich umiejętności menedżerskich, aby zachęcić dochodowy biznes.Uczenie się przez doświadczenie przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi... [-]
Meksyk Monterrey
Kwiecień 2020
Język angielski,Język hiszpański
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EGADE Business School

EGADE Master in Business Management to intensywny program przeznaczony dla profesjonalistów na wczesnym etapie rozwoju, rozpoczynających karierę na wysokim poziomie rozwo ... [+]

Wzmocnij początek swojej kariery zawodowej

Roczny intensywny program rozpoczynający karierę dla młodych specjalistów i absolwentów o wysokim potencjale. EGADE Master in Business Management to intensywny program przeznaczony dla początkujących profesjonalistów, którzy chcą rozpocząć karierę na ścieżce szybkiego rozwoju.

Format Pełny etat Trwanie 1 rok Lokalizacja Monterrey i Guadalajara Pobór programu wrzesień Język język angielski Doświadczenie zawodowe Niedawni absolwenci lub młodzi profesjonaliści z 0-2-letnim doświadczeniem zawodowym Opcje dotyczące pobytów międzynarodowych Badanie globalnego zanurzenia, wymiany międzynarodowe, staże globalne i opcje podwójnego stopnia ... [-]
Meksyk Monterrey Guadalajara
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Minds Igniting Change

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Meksyk, Meksyk, Meksyk
Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Meksyk
Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Meksyk