Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DOŚWIADCZENIE SIÓSTR

SIST to pierwszy brytyjski instytut edukacji z siedzibą w Maroku, realizujący programy z University of Cardiff Metropolitan University prowadzące do uznawanych na całym świecie brytyjskich dyplomów. SIST jest także jedyną szkołą w Maroku, która zapewnia kompletny, międzynarodowo akredytowany brytyjski dyplom z dyplomem marokańskim akredytowanym przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.

SIST oferuje brytyjski program akademicki (Rok Foundation, BAC 3 i BAC 5) dostarczany dokładnie tak, jak jest w partnerskim uniwersytecie z tymi samymi modułami podstawowymi i gwarantowaną jakością, która jest kontrolowana przez partnerski uniwersytet. To podlega brytyjskiej Agencji Zapewnienia Jakości. Doświadczenie SIST w Maroku rozpoczęło się w 2001 roku w Casablance, 2011 w Rabacie i 2013 w Tangerze. Celem jest pozycjonowanie jako najlepsza szkoła biznesu w Maroku.

SIST od czasu otwarcia w 2001 roku dokonał ogromnego postępu w jakości naszych programów nauczania i programów. Obecnie SIST prowadzi projekty, aby do roku 2020 stać się największą wykwalifikowaną brytyjską szkołą na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

CO OTRZYMUJESZ OD SISTU?

Nasi studenci mają wiele różnych powodów, dla których warto tutaj studiować. Bez względu na powody wyboru SIST, nasi uczniowie mówią, że kiedy opuszczą nas pod koniec kursu, zabierają ze sobą wspomnienia przyjaźni, ciepła i gościnności. SIST ma wiele zalet konkurencyjnych, które są następujące:

Brytyjska edukacja!

Brytyjska edukacja koncentruje się na procesach i wynikach, zamiast podkreślać zdobywanie konkretnej wiedzy przy zastosowaniu progresywnego podejścia; każdy etap opiera się na tym, co było wcześniej. Pewne kluczowe zasady, przebiegają przez cały system edukacji: przekonanie, że każdy student jest wyjątkowy i że jest to ważne; nacisk na rozwijanie pozytywnych relacji (z nauczycielami, rodzicami, rówieśnikami); koncentracja na sprzyjających warunkach (uczenie się nie odbywa się wyłącznie w klasie); i wreszcie, uczenie się i rozwój - spojrzenie na wyniki i wyniki, ale tylko jako jeden aspekt edukacji. Jeśli zdecydujesz się uczyć na brytyjskie kwalifikacje w Maroku, skorzystasz z tych samych wysokich standardów nauczania, zasobów i wsparcia, jakie uzyskasz ze studiów w Wielkiej Brytanii.

Możliwość zatrudnienia!

W dzisiejszych czasach trudno jest uciec od słowa "zatrudnialność", ale co to naprawdę oznacza dla ciebie jako studenta? W SIST wierzymy, że oznacza to rozwijanie zaufania i zdolności do zarządzania własną ścieżką kariery i wniesienia pozytywnego wkładu w gospodarkę i społeczeństwo. Chodzi o rozwijanie kompetencji i umiejętności, które będą ci dobrze służyły przez całe życie. Aby to osiągnąć, oferujemy:

  • Wysokiej jakości kursy, które mają silne powiązania ze światem zawodowym
  • Szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Wsparcie ze strony personelu, aby pomóc Ci zaplanować z wyprzedzeniem, zastanowić się, co osiągnąłeś i przekazać to zawodowo potencjalnym pracodawcom.
  • Praktyki w trakcie edukacji w SIST
  • Praktyki są objęte dla naszych najlepszych studentów

Najlepsi studenci na coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy będą tymi, którzy najlepiej wykorzystają te możliwości od momentu przybycia, wyróżniając się spośród tłumu.

Lokalizacje

Casablanka

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Telefon
+(212)- 5222-11680

Rabat

Address
11 Avenue Allal Ben Abdellah, Rabat, Morocco
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko

Tanger

Address
21 Rue Nador, Quartier Boubana
Tanger, Tanger-Tetuan-Al Hoceima, Maroko