Ostelea Morocco

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Jesteśmy międzynarodowym ośrodkiem uniwersyteckim skupiającym się na liderach szkoleń, dyrektorach i specjalistach specjalizujących się w branży hotelarsko-turystycznej z zamiłowaniem do dobrej obsługi i wielokulturową wizją. Naszą misją jest przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego przemysłu poprzez: kadry szkoleniowej, specjalistów i techników w tym sektorze. Jesteśmy zaangażowani w innowacje i promujemy rozwój powiązań między Ostelea i firmami z branży w celu wprowadzenia nowych rozwiązań na rynek.

Nasi uczestnicy są w centrum naszej działalności i umożliwiamy im zdobycie stosownej i praktycznej wiedzy. Nasze kampusy znajdują się w Rabacie, administracyjnej stolicy Maroka, oraz w Casablance, największym mieście w kraju.

Ostelea daje Ci możliwość nauki w kraju, który ma najbardziej konkurencyjny sektor turystyczny na świecie. Kraj pełen kulturowych zasobów i infrastruktury, który jest wysoce dostosowany do cyfrowych zwyczajów konsumpcyjnych.

Rankingi: Master in International Tourism Management. Prowadzone przez Ostelea i EAE, wśród 100 najlepszych mistrzów na świecie. Ranking Eduniversal 2015

Metodologia

Jak uczniowie uczą się w Ostelea

Naszym celem jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia i podstawowych kompetencji, których potrzebują, aby wykonywać swój zawód, a tym samym umożliwić im dostarczanie rozwiązań potrzeb społeczeństwa w odniesieniu do branży hotelarskiej i turystycznej.

W Ostelea edukacja jest ciągłym i dynamicznym procesem, który rozciąga się od klasy do społeczeństwa, wyposażając uczniów w kompetencje, które umożliwiają im lepszą interakcję ze środowiskiem i osiągnięcie wyznaczonych celów.

  1. Ocena nabytych kompetencji. Ocena kompetencji umożliwia stały monitoring postępów uczniów, pozwalając im ustalić ich aktualny status i poziom poprawy w odniesieniu do ustanowionych wskaźników wydajności edukacyjnej.
  2. Metoda badania przypadku. Analiza przypadków pozwala uczniom poradzić sobie z rzeczywistymi przypadkami i zdobyć umiejętności krytycznego myślenia, a także doświadczenia, które umożliwiają im przewidywanie różnych scenariuszy i przewidywanie zmian środowiskowych.
  3. Uczenie oparte na problemach. Prezentacja konkretnego problemu umożliwia studentom rozwijanie ich zdolności analitycznych i diagnostycznych, krytycznej oceny i innowacji w celu znalezienia rozwiązań. Gdy uczniowie rozwiną bardziej dogłębne zrozumienie problemu w całej jego złożoności, uzyskają wgląd w sytuacje, które napotkają w życiu zawodowym.
  4. Rozwój projektu. Projekty rozwijane w trakcie kursu zwiększają ich interdyscyplinarne umiejętności i pracę zespołową.
  5. Ludzie i wartości. Ponieważ wiedza pochodzi od ludzi i porusza się między nimi, wartości takie jak odpowiedzialność, zaangażowanie, zaufanie i uczciwość stanowią podstawę naszego modelu edukacyjnego.

ZASOBY

Zasoby zasobów, które zapewnia studentom Osteria, umożliwiają im przekształcenie danych w informacje i wiedzę w celu bardziej efektywnego podejmowania decyzji. Najważniejsze zasoby obejmują:

  • Tematyczne prezentacje wykładowców i ekspertów.
  • Case studies o sukcesach biznesowych.
  • Analizy makroekonomiczne.

SERIA KONFERENCJI

W ramach programu studiów organizowane są serie konferencji z udziałem kierownictwa, ekspertów biznesowych i liderów. Konferencje umożliwiają uczestnikom pogłębienie wiedzy na temat bieżących spraw. Zorganizowane są także wizyty firmowe i rozmowy ze specjalistami z różnych sektorów poza kampusem.

Celem jest umożliwienie uczestnikom zdobycia bezpośredniego wglądu w rzeczywiste sytuacje i historie sukcesu w otoczeniu biznesowym, lepsze poznanie środowiska zawodowego i wykorzystanie możliwości sieci programu między uczestnikami, nauczycielami i profesjonalistami z branży .

WIRTUALNY KAMPUS

Wirtualny Kampus Ostelei jest technologiczną platformą, na której odbywa się część codziennej pracy studentów. Ma on na celu umożliwienie studentom dostępu do zasobów akademickich i wszystkich aktualnych informacji o kursie, uwag o klasach, ocenach, materiałach akademickich i bibliotece cyfrowej, a także umożliwienie im otrzymywania zaproszeń na działania, wydarzenia i konferencje organizowane przez instytucję.

Kampus internetowy Ostelea został zaprojektowany w technologii BlackBoard, która umożliwia studentom dostęp do wszystkich funkcji z dowolnego miejsca za pomocą smartfonów, tabletów i innych urządzeń. BlackBoard jest obecnie platformą stosowaną przez prestiżowe uniwersytety międzynarodowe, takie jak Princeton, Stanford i Duke.

Międzynarodowa sieć uniwersytecka

Ostelea podpisała umowy partnerskie z prawie stu uniwersytetami i szkołami biznesu na całym świecie, w tym z 29 organizacjami turystycznymi

Lokalizacje

Rabat

Address
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko