Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Middlesex.

Cieszę się, że zdecydowałeś się uczyć z nami i stać się częścią naszej kreatywnej, przedsiębiorczej i globalnej uczelni.

Szkolnictwo wyższe jest doświadczeniem zmieniającym życie. Na Uniwersytecie Middlesex naszą ambicją jest, abyś świetnie się bawił, odniósł sukces w nauce i odmienił świat.

Nasi absolwenci są poszukiwani: 90% jest zatrudnionych lub w dalszych badaniach sześć miesięcy po ukończeniu studiów. Jesteśmy także dumni, że otrzymaliśmy dwie nagrody Queen's for Enterprise.

Od czasu powitania Malty w naszej globalnej sieci w 2013 roku, nasz trzeci międzynarodowy kampus przeszedł w siłę. Nasza oferta akademicka i liczba studentów stale rośnie wraz z sukcesem naszych absolwentów.

Jesteśmy ambitną uczelnią, która stawia naszych studentów na pierwszym miejscu dzięki inspirującym nauczaniom i doskonałym projektom kursów. W nowo wyremontowanym kampusie na Malcie będziesz mógł skorzystać ze stosunku liczby pracowników do studentów, który gwarantuje osobistą uwagę i zachętę do osiągnięcia twojego potencjału, jednocześnie ucząc się od ekspertów w swojej dziedzinie.

Twoja podróż z Middlesex zaczyna się od programu powitalnego, kiedy przedstawimy ci ważne aspekty życia uniwersyteckiego, takie jak kampus, twoi nauczyciele i twój program nauczania. Poznasz także innych studentów - często początek przyjaźni, która przetrwa do końca życia. Wykorzystaj w pełni ten czas.

Dziękujemy za wybranie Middlesex University. Życzę Ci każdego sukcesu.

Tim Blackman
Vice-kanclerz
Uniwersytet Middlesex

Nasze szkoły

Sześć szkół Middlesex University dostarcza kawalerów, mistrzów i programy doktoranckie w naszych kampusach i wielu prestiżowych instytucjach partnerskich na całym świecie. Uruchomiliśmy kampus Malta z programami informatycznymi i informatycznymi Szkoły Nauk

Międzynarodowe kampusy

Middlesex naprawdę jest globalnym centrum nauki. Oprócz inwestycji w stworzenie jednego z największych i najlepszych kampusów w Wielkiej Brytanii w naszej flagowej lokalizacji w Londynie, otworzyliśmy nasz pierwszy międzynarodowy kampus w Dubaju w 2005 roku. Sukces kampusu w Dubaju doprowadził do otwarcia kampusu na Mauritiusie w 2009 i Malta w 2013 r. Studenci studiujący na wszystkich kampusach Middlesex korzystają z tego samego wyjątkowo wysokiego poziomu nauczania i udogodnień.

Nasza globalna społeczność

Na Middlesex University świat jest naszym kampusem. Dzięki instytucjom na trzech kontynentach - oraz studentom pochodzącym z ponad 140 krajów - oferujemy wyjątkowe nauczanie, uczenie się i badania, które nie znają granic geograficznych ani akademickich.

Nasza międzynarodowa perspektywa informuje nas o wszystkim, co robimy, umożliwiając nam daleko idący i trwały wkład w otaczający nas świat.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Middlesex University Malta

Nasz magister mgr Network Security and Pen Testing zapewnia dogłębne zrozumienie zagrożeń bezpieczeństwa w Internecie, kroki niezbędne do zapewnienia bezpiecznego przesył ... [+]

Od bezpieczeństwa narodowego po prywatność osobistej komunikacji, sprawne funkcjonowanie społeczeństw i gospodarek zależy od bezpieczeństwa sieci komputerowych. Dzięki naruszeniu bezpieczeństwa potencjalnie kosztującemu firmę miliony, wysoko wykwalifikowani eksperci, którzy mogą zapewnić ochronę, są poszukiwani na całym świecie. Technologia stale się rozwija, a kwestie bezpieczeństwa również, co czyni ją trudną i szybko rozwijającą się specjalnością.

Dlaczego warto studiować MSc Network Security i Pen Testing w Middlesex?

Studenci tego programu poznają podstawowe znaczenie sieci komputerowych i bezpieczeństwa systemów komunikacyjnych w organizacji. Nauczą się angażować zarządzanie i użytkowników w świadomość, podejmowanie decyzji i wdrażanie w odniesieniu do bezpieczeństwa sieci i testowania pióra.... [-]

Malta Pembroke
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

video