AUM American University of Malta

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Amerykański Uniwersytet Maltański to prywatny, akredytowany amerykański uniwersytet sztuk wyzwolonych na Malcie . Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości edukacji, która wspiera naszych studentów i zapewnia im umiejętności niezbędne do wyjścia na świat, aby wnosić wkład do globalnych obywateli i liderów w ich życiu zawodowym i osobistym. Dochodzenie intelektualne, badania i nasz nacisk na oddanie społeczności, w której mieszkamy, są podstawą naszej filozofii edukacyjnej tutaj w AUM . ydt

Misja

Amerykański Uniwersytet Maltański to prywatna amerykańska uczelnia wyzwolona ze sztuk wyzwolonych, zajmująca się szkolnictwem wyższym i badaniami na najwyższym światowym poziomie. Nasze programy studiów, działalność badawcza i usługi dla społeczności przekształcają życie i służą społeczeństwu poprzez edukację, tworzenie wiedzy i przekazywanie wiedzy do pracy w otoczeniu globalnym.

Wizja

Amerykański Uniwersytet Maltański kształci zróżnicowane ciało studenckie, aby stać się odpowiedzialnym obywatelem globalnym i przyszłymi liderami w trudnym akademickim środowisku edukacyjnym. Staramy się nieustannie utrzymywać i podnosić jakość nauczania, badań, usług publicznych i rozwoju gospodarczego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć MBA »

Kontakt

American University of Malta

Adres American University of Malta Triq Dom Mintoff Bormla, BML 1013
Cospicua, Malta
Strona internetowa http://www.aum.edu.mt/
Telefon +356 2169 6970