Przeczytaj oficjalny opis

KOMUNIKAT rektora

Pozdrowienia z Perdana University, Malezja.

Perdana Uniwersytet został założony w 2011 roku pod auspicjami publiczno-prywatnego partnerstwa działu jednostki premiera.

Zaczęło się od dwóch programów medycznych: Doktor medycyny, oferowanych przez Graduate School of Medicine, a Bachelor of Medicine przeprowadzonego przez Uniwersytet Perdana Royal College of Surgeons w Irlandii School of Medicine. Była to pierwsza pozycja absolwentem programu medycznego w Malezji. W krótkim czasie Perdana rozszerzył z innymi programami, w tym Terapii Zajęciowej, handel międzynarodowy, Bioinformatyki i Fundacji w Nauce.

Perdana Uniwersytet ma wprowadzają kampus tymczasowy, który jest dobrze umeblowane, wyposażone i przewodowe, aby zapewnić łatwy dostęp do internetowych platform edukacyjnych, nawet gdy jest się w ruchu. Traktujemy poważnie do wiadomości, że najlepszy z obiektów fizycznych pozostanie w strukturach idyllicznych bez wsparcia właściwy, zaangażowanej i pasji wykładowców do prowadzenia i mentor naszych uczniów w zajęciach akademickich i naukowych, jak również zanurzyć się w badaniach z wielu współpracę partnerów akademickich. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rzeczywiście w tym krótkim czasie jesteśmy w stanie przyciągnąć zaangażowanych i dynamicznych pracowników naukowych, jak i administratorów uczelni, lokalnym i międzynarodowym, aby dołączyć do naszego zespołu Perdana. Nasze międzynarodowe wykładowców pochodzą z całego świata, w tym z zagranicy Malezji talentów, którzy są gotowi do powrotu do domu w ramach programu Talent Corp Malezji.

Vice kanclerz wiadomość

Nasi uczniowie tworzą niezwykłą Galere o namiętnych osób, które posiadają cechy i przygotowania niezbędnych stanąć do złożoności i trudności związane z ich badań. Razem z nimi, jak wytyczyć naszą przyszłość jako wspólnoty naukowej, bierzemy cue słów Sydney J Harris, że "cała celem wychowania jest, aby włączyć do lustra", które będą okien rozszerzać nasze horyzonty i otwarte nieograniczone możliwości.

Witamy w rodzinie (Premier) Perdana. Jak spojrzenie z naszych okien widać nieograniczone możliwości w przygotowaniu, by stać się członkiem nowej, ekscytującej przyszłości opartej na wiedzy.

Dziękuję. Trzymaj się dobrze i w kontakcie.

Profesor Dato 'dr Syed Ahmad Bin Hussein Dyrektor Naczelny / wicekanclerz

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Perdana University

W Perdana University School of Data Sciences staramy się uzyskać wgląd w szeroki zakres pytań dotyczących badań biologicznych za pomocą szeregu narzędzi matematycznych, s ... [+]

Przegląd

W Perdana University School of Data Sciences staramy się uzyskać wgląd w szeroki zakres pytań dotyczących badań biologicznych za pomocą szeregu narzędzi matematycznych, statystycznych, obliczeniowych i bioinformatycznych. Nasze pytania badawcze obejmują dziedziny chorób zakaźnych, genomiki, genetyki, analityki dużych zbiorów danych i spersonalizowanej medycyny. Studenci, którzy podejmą ten program, otrzymają bezpośrednie doświadczenie w świecie badawczym, poznają podstawowe elementy pracy naukowej i pracują razem z rówieśnikami na wielodyscyplinarnej platformie współpracy, a jednocześnie zanurzają się w środowisku, które kładzie nacisk na zdrową kulturę badawczą. Ukończyliby oni szereg interdyscyplinarnych umiejętności i zrozumieli potrzeby branży, będąc wystawieni na liczne programy rozwoju i szkolenia umiejętności bioinformatycznych w trakcie studiów.... [-]

Malezja Serdang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku