Przeczytaj oficjalny opis

118738_NilaiUniversityCampus.jpg

Dlaczego Nilai University ?

Świetne wsparcie naszych ofert akademickich. Obejmują one od nowoczesnych klimatyzowanych sal wykładowych i klas po dobrze wyposażone laboratoria naukowe i umiejętności.

Uzupełnieniem naszego zaplecza edukacyjnego jest szeroka gama obiektów sportowych i rekreacyjnych, w tym kryty kompleks sportowy i odkryte boiska do gry. Masz również dostęp do gry w golfa i pływania w naszej siostrzanej posiadłości, Nilai Springs Golf i Country Club, położonej zaledwie pięć minut drogi za pośrednictwem naszego bezpłatnego transferu.118743_NilaiUniversity-MainEntrance.jpg

Idealna lokalizacja

Strategicznie zlokalizowany w tętniącym życiem miasteczku Putra Nilai, jesteśmy 35 minut jazdy od Kuala Lumpur i 20 minut od międzynarodowego lotniska w Kuala Lumpur l

Nasza wizja

Być międzynarodowym centrum doskonałości edukacyjnej, poświęconym zapewnieniu naszym uczniom doświadczeń edukacyjnych, które wzbogacą je na całe życie.

Nasza misja

  • Zapewnienie wysokiej jakości edukacji i programów uznanych na arenie międzynarodowej.
  • Oferujący pełnowartościowy kampus w standardzie uniwersyteckim wraz z udogodnieniami mieszkalnymi i rekreacyjnymi.
  • Produkcja dobrze wykształconych absolwentów, którzy są kompetentni zawodowo i społecznie.118744_picked_4440JPG.jpg

Światowej klasy zasoby edukacyjne

Do tej pory zainwestowano znaczne środki w zapewnienie światowej klasy infrastruktury kampusowej i zaplecza dydaktycznego dla różnych szkół i ośrodków:

  • Nauki stosowane
  • Biznes
  • Inżynieria
  • Gościnność
  • Studia Fundacji
  • Studia podyplomowe

118687_photo-1531538512164-e6c51ea63d20.jpgMimi Thian / Unsplash

Setara 2017

Założona w 1997 roku, jesteśmy jednym z największych prywatnych dostawców usług szkolnictwa wyższego w Malezji, oferujących szeroki zakres programów zatwierdzonych przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i uznanych przez renomowane uniwersytety na całym świecie.

W ćwiczeniu SETARA 2017 przeprowadzonym przez malezyjskie ministerstwo szkolnictwa wyższego Nilai University uzyskał ogólną ocenę 89% w ramach kryterium nauczania i uczenia się. Ten doskonały wynik świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie uczniom wysokiej jakości nauczania i uczenia się. Nasi absolwenci mają duże szanse na zatrudnienie, aw studium absolwentów Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego ds. Zatrudnienia na rok 2015 zajmujemy 17 miejsce wśród wszystkich prywatnych uczelni. Od tego czasu liczba absolwentów Nilai University nadal rośnie.

Wzbogacanie o życie

Kampus Nilai University został zaprojektowany, aby zapewnić idealne warunki do zdobycia wyższego wykształcenia. Spokojna atmosfera i bujna zieleń pomagają skupić umysł i pobudzić intelekt, pozwalając na relaksującą atmosferę, która pomoże uczniom spełnić ich prawdziwy potencjał.

Zasoby Nilai

Grupa Nilai Resources, która jest deweloperem miasteczka Putra Nilai, ma wiele filii, w tym Nilai International School, która zapewnia program nauczania Cambridge International, czterogwiazdkowy hotel Nilai Springs Resort, ośrodek golfowy Nilai Springs Golf and Country Resort, który utrzymuje 27-dołkowe pole golfowe Oczywiście i Putra Nilai Sdn Bhd ramię rozwoju nieruchomości. Ten zróżnicowany portfel oferuje uniwersytetowi różne możliwości wykorzystania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Nilai University

Uzyskaj szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie biotechnologii, gdy dołączysz do Nilai's School of Applied Sciences. Czeka na Ciebie mnóstwo ciekawej wiedzy teoretycz ... [+]

Te studia podyplomowe obejmują kursy badawcze, które doskonalą twoje możliwości badawcze w dziedzinie nauk stosowanych, a także sprawiają, że jesteś ekspertem w praktyce naukowej. Ciesz się możliwościami poszerzenia wiedzy badawczej w dziedzinie nauk stosowanych. Dzięki tym programom będziesz mógł wybrać obszary zainteresowań (nauki rolnicze, biochemia, biologia, mikrobiologia, biotechnologia, chemia, nauki o środowisku, nauki o żywności i nauki o materiałach). Te doskonałe programy pozwolą Ci zdobyć wszechstronną wiedzę w dziedzinie nauk stosowanych poprzez intensywne badania, a jednocześnie zwiększą twoje możliwości rozwoju zawodowego.

Dlaczego program Podyplomowych Nauk Stosowanych?... [-]
Malezja Bandar Baru Nilai
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nilai University

Master of Engineering Science Nilai University jest obszernym stopniem badawczym, który został specjalnie opracowany, aby pomóc Ci stać się wysoce wiarygodnym i szanowany ... [+]

Te studia podyplomowe to stopnie naukowe, które mają na celu zwiększenie twoich możliwości badawczych w dziedzinie inżynierii. Programy te będą idealne dla Ciebie, jeśli chcesz być naukowcem lub akademikiem w dziedzinie inżynierii i pokrewnych, lub dla profesjonalistów, aby rozszerzyć ich rozwój poza przemysłowe zrozumienie i praktykę. Programy pomogą Ci zdobyć wszechstronną wiedzę i umiejętności w dziedzinie inżynierii, a jednocześnie otworzyć drzwi do lepszych możliwości kariery w wybranych dziedzinach.

Dlaczego program inżynierii podyplomowej?

Zwiększ swoje możliwości badawcze

Być wyszkolonym na eksperta w zakresie metod badawczych.

Poznaj lepsze opcje kariery... [-]

Malezja Bandar Baru Nilai
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Nilai University Corporate Video (Official)