Mantissa College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona na wartościach jest progresywny, zmotywowani i innowacyjne, Mantysa College trwale przyczyniły się do wychowania studentów w nie tylko być dobrze wykwalifikowanych akademickim, ale także posiadają wysoki poziom kompetencji w zakresie umiejętności menedżerskich. Instytut zapewni solidną platformę dla studentów, aby osiągnąć swój cel i zdobyć sukces w przyszłości, było skromnie założona w 1999 roku jako kolegium IT i nigdy nie wstydził się wyzwań wychowania następnego pokolenia, przywódców narodu i pracowników wiedzy ,

Całości własnością PMI Edukacji Sdn. Bhd (Reg nr 629638V), mantysa College został osiągnięty wyróżnienia i kamienie milowe poprzez nieustające wysiłki w dążyć do poprawy, co jest nagrodzony:

Nasze nagrody Nagroda Specjalna Winning College przez malezyjskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej (2003) 10th Asia Pacific International Uczciwość Przedsiębiorstwo, Keris Award (2011), ISO 9001: 2008 Instytucja stanu (2011) Status MSC (2012) Po 2 centra kształcenia (Główny i Południowa) strategicznie zlokalizowany w TTDI, wyposażone w state-of-the-art udogodnienia, mantysa ma zapewnić bardzo potrzebne sprzyjające środowisko do nauki i rozwoju, aby uzupełnić nasze jakości programów akademickich w biznesie, informatyki, rachunkowości i kreatywnego projektowania. Nasze szkoły wyższe oferują również pełną listę funkcji w zaspokajaniu potrzeb edukacyjnych naszych uczniów i komfort podczas swoich lat z nami.

Mantysa Historia Od momentu powstania, mantysa została zobowiązana do dalszego odkrywania i uroczystości wiedzy. Zaangażowanie w Kolegium studiów licencjackich jest dopasowany pod względem postępów w zakresie badań i odkrywania wiedzy, w szczególności na rynku biznesowym. Szukam, aby otworzyć drzwi dla studentów z całego świata i zrozumienie konieczności pomocy finansowej, różne programy stypendialne mantysa zapewniają, że uczniowie z różnych środowisk gospodarczych, może sobie pozwolić na wysokiej jakości edukacji.

Zalety studiowania w Malezji

Wysoka jakość edukacji międzynarodowej normy, regulowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej; Programów partnerskich oferują internatioanal studentom najlepsze trasy do najlepszych kwalifikacji wycięcie z Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii na studia wyższe; Stosunkowo niedrogie opłat niższych kosztów utrzymania; Angielski jest powszechnie stosowany jako medium intructions przygotowują absolwentów do globalnego rynku; Instytucje oferują przyjazne środowisko i światowej klasy obiektów; Proste procedury imigracyjne dla studentów; Malezja jest krajem, które składają się z ludzi z różnych grup etnicznych żyjących w harmonii, oferuje zagranicznym studentom niepowtarzalną naukę i doświadczenie kulturowe; Różnorodność w żywności, festiwali, zwyczajów, ras i języków; Długa historia stabilności politycznej i gospodarczej.

O Malezji Malezja jest ekscytującym tyglem ras i religii, gdzie Malejów, Hindusi, Chińczycy i wiele innych grup etnicznych żyć razem tworząc zróżnicowane kulturowo i naturalnie piękny koncentratora.

Wielokulturowość jest nie tylko wykonany Malezja gastronomiczny raj, to ma również Malezja domu do setki kolorowych festiwali tworzących tradycję uroczystości i spotkań towarzyskich. Malezyjczycy są bardzo wyluzowany, ciepły i przyjazny.

Geograficznie, Malezja jest tak zróżnicowana, jak jej kultury. Istnieją dwie części kraju, 11 państw na półwyspie Malezji i 2 stanowi, na północnej części Borneo.

Oferuje zaplecze rekreacyjne z toczenia gór piaszczystych plaż do dzielnicy handlowej, Malezja jest pełne niespodzianek, kultur eklektycznych i cudów natury.

Lokalizacje

Kuala Lumpur

Mantissa College

Address
Mantissa College,
Level 1, Bangunan AHP,
Jalan Tun Mohd Fuad 3, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur

60000 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja

Fullerton

Address
Langsdorf Hall, 7th Floor
Cal State Fullerton

92834-6848 Fullerton, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium