Przeczytaj oficjalny opis

Pierwszy Infrastruktura University Campus w Malezji

Siła Infrastructure University Kuala Lumpur już wynika z jego bogatej historii. Przez ponad 15 lat, IUKL został dostarczanie wysokiej jakości edukacji i doskonałe profesjonalne usługi w różnych dziedzinach infrastruktury.

IUKL będąc czołowym uniwersytetem infrastruktury w Malezji, która kładzie nacisk na integrację zarówno twardych i miękkich aspektów infrastruktury dążą do wytworzenia technopreneurs i wykwalifikowanej siły roboczej z niezwykłą komunikacji, technologii i umiejętności menedżerskich.

Wzbogacony o up-to-date obiektów akademickich i wychowywany przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców, wśród których są praktykami z branży, IUKL dąży do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w dziedzinach inżynierii, biznesu, komunikacji, nauki języka, Architektury, biotechnologii, technologii informacyjnej i wiele więcej ,

Jako filia Protasco Berhad, spółki notowanej na Zarządzie Głównym Bursa Malezji, IUKL jest zaangażowana w inżynierii przyszłość liderów jutra. dedykacja IUKL w zapewnieniu wysokiej jakości kształcenia pomógł wielu studentom w zdobywaniu niezbędnej wiedzy, umiejętności i praktyczne doświadczenie w coraz przestrzegane praktyków z różnych dziedzin. Kierując się mottem "Uniwersytetu dla wiedzy, dla ludzkości", IUKL jest dążenie do zapewnienia, że ​​każdy uczeń jest całkowicie wyposażony i uprawniona do sprostania przyszłym wyzwaniom, przygotowując je całościowo dziś.

Wykształcenie, które IUKL zapewnia zrównoważony - studenci będą mogli ich umysł zakwestionował ich praktyczne umiejętności doskonalił swoje umiejętności i interakcji społecznej wzmocnione. Równie dobrze będzie przepojone wysokich wartości moralnych, aby pomóc urzeczywistnić Wizję 2020 i K-gospodarki.

Nasza wizja

Aby być światowej sławy Infrastruktura University.

Nasza misja

IUKL dąży do doskonałości w różnych dziedzinach infrastruktury poprzez zapewnienie wysokiej jakości edukacji, zaawansowanej wiedzy, technologii state-of-the-art i doskonałe usługi profesjonalne.

Nasze motto

Wiedzy, dla ludzkości.

Dlaczego uczyć się IUKL?

Jakość kształcenia

Będąc w oświacie od ponad 15 lat, IUKL został dostarczanie wysokiej jakości edukacji i doskonałe profesjonalne usługi w różnych dziedzinach. IUKL zostało ocenione jako "doskonałe" (tier 5) pełnoprawnego uniwersytetu w 2011 roku i 2013 MQA Rating System dla malezyjskich Uczelni (Setara). Z tym, IUKL jest wśród jednego z czołowymi uczelniami i jedyną uczelnią Infrastruktury w Malezji i chcielibyśmy się mistrzem w dziedzinie infrastruktury. Wierzymy, że "infrastruktury" nie jest ograniczony tylko do budynków, konstrukcji i technologii, ale także miękkie "Infrastruktura", takich jak komunikacja, umiejętności językowych, handlu i technologii informacyjnej.

uznawania kwalifikacji zawodowych

Wszystkie programy oferowane przez IUKL zostały zatwierdzone zarówno przez Ministerstwo Edukacji i Malezji Kwalifikacji Agencji (MQA).

IUKL odbiera uznawania kwalifikacji zawodowych z różnych lokalnych i międzynarodowych organizacji zawodowych - Izba Inżynierów Malezji (BEM), Radę Architektów Malezja (LAM), Geodetów Board (LJT), Royal Institution Geodetów Malezja (RISM), Washington Accord, Cisco, Polska organizacja Normalizacyjna (ISO), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), między innymi.

Izba Inżynierów, Malezja (BEM)
Washington Accord
Izba Architektów Malezji (LAM)
Geodetów Board
Sabah rzeczoznawcy Board
Royal Institute of rzeczoznawcy Malezji (RISM)
Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)
Chartered Institute of Management Accountants (CIMA)
Malezyjski Instytut Biegłych Księgowych (MICPA)
Malezyjski Instytut Biegłych Sekretarzy i Administratorów (MAICSA)
Cisco
Malezyjski Software Testing Board
Izba Rzeczoznawców, rzeczoznawców i agentów nieruchomości Malezji
Zarząd Ilość rzeczoznawcy Malezji

Na kampusie Zakwaterowanie

IUKL mieści się w 100-hektarowej De Centrum Miasta, która ma szansę stać się nowoczesną Township, dobrze wyposażoną w liczne udogodnienia dla potrzeb swoich uczniów, od przytulnych lokatorskie i schroniska dla powierzchni komercyjnych, w bezpiecznej i zielonej okolicy.

Worldwide powiązań z góry rankingu uniwersytetów

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

University of Birmingham
Uniwersytet w Portsmouth
University of East London
Sheffield Hallam University
Glasgow Caledonian University
Uniwersytet w Northampton
UNIVERSITY COLLEGE BIRMINGHAM
UNIWERSYTET Południowa Walia

AUSTRALIA

Curtin University of Technology
University of Newcastle
University of New South Wales
University of Tasmania

CHINY

Tongji University
Xinjiang Wyższa Szkoła Finansów i Ekonomii
Shangluo UNIVERSITY
HEBEI UNIVERSITY

NOWA ZELANDIA

Lincoln University
Massey University
Uniwersytet Waikato

HOLANDIA

Hanze UNIVERSITY Stosowanych Nauk

IRLANDIA

ATHLONE Institute of Technology

Stypendia i kredyty

IUKL uważa, że ​​edukacja powinna być udostępniona dla wszystkich. Dlatego w IUKL, istnieją różne granty i stypendia dostępne. Oprócz schematu IUKL Stypendialny i Waiver Czesne, uczniowie mogą również ubiegać się o pożyczki i stypendium Mara, PTPTN i EPF, między innymi.

Kluby i stowarzyszenia

Student Affairs Division zapewnia aleje dla studentów do odkrywania swoich zainteresowań z praktycznego doświadczenia poprzez działania organizowane przez cały rok. Istnieje ponad 40 klubów i stowarzyszeń w IUKL. Uczestnictwo w klubach i stowarzyszeniach zapewnia praktyczne doświadczenie przywództwa i rozwoju postaci.

Rozwój kariery

Głównym celem zespołu IUKL Career Development jest pomóc swoim studentom zidentyfikować i wybrać najlepsze możliwości kariery dla nich dostępne. Proces planowania kariery i rozwoju rozpoczyna się już, gdy student rozpoczyna swój program z IUKL.

Udogodnienia

Szeroka gama IUKL za kursów akademickich i zawodowych prowadzone są w nowoczesnych pracowniach, laboratoriach i warsztatach, wyposażonych w najnowsze technologie i sprzęt, aby zdobyć doświadczenie uczenia się, czy studiuje inżynierię, informatyki, architektury, biznesu, języka czy nauki.

Społeczność Student

IUKL społeczność studentów to połączenie lokalnych i międzynarodowych studentów z 50 krajów. Czynnik ten będzie narażać studentów do różnorodności etnicznej co pośrednio zwiększa pewność siebie i umiejętności komunikacyjnych.

Doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców Członkowie

Studenci IUKL jest wychowywany przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców, z których niektóre są praktykami z branży. IUKL szczyci się w dostarczaniu studentom praktyczne na doświadczenia, że ​​inculcates pewność siebie i pozwala być gotowy do pracy po ukończeniu studiów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Infrastructure University Kuala Lumpur

Będąc jednym z najbardziej uznanych uczelni w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, w Malezji, IUKL oferuje Master of Science w stopniu Zarządzania budownictwie (o Mix-mo ... [+]

Będąc jednym z najbardziej uznanych uczelni w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, w Malezji, IUKL oferuje Master of Science w stopniu Zarządzania budownictwie (o Mix-mode). Master of Science in Management Construction (MScCM) jest przeznaczony dla studentów licencjat w względnej dyscypliny inżynierskiej, którzy chcą realizować wyższe wykształcenie. Master of Science in Construction Management został zaprojektowany, aby zapewnić studentom posiadanie kwalifikacji na poziomie mistrza.

Master of Science w programie Construction Management zapewnia wielodyscyplinarne i wysokiej jakości wykształcenie wyższe w zakresie Construction Management. Kandydaci zostaną przeszkoleni z wiedzy technicznej i menedżerskiej i umiejętności: (i) skutecznie planować, obsługi i zarządzania projektami budowlanymi; i (Ii) doradza i wspiera władze w procesie podejmowania decyzji i kształtowania polityki.... [-]

Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Infrastructure University Kuala Lumpur

Master of Science (mgr) w programie zbudowany Środowiska ma na celu dostarczenie studentom posiadanie kwalifikacji w środowisku zbudowanym na poziomie mistrza. Poprzez pr ... [+]

Master of Science in Built Environment (przez Research)

Master of Science (mgr) w programie zbudowany Środowiska ma na celu dostarczenie studentom posiadanie kwalifikacji w środowisku zbudowanym na poziomie mistrza. Poprzez program, specjalistów i absolwentów będzie wyposażony w wiedzę techniczną oraz umiejętności wymaganych we wbudowanej branży Środowisko. Program służy również jako szansę i szlaku na prowadzenie doktorat z obszarów zabudowanych i innych odpowiednich dziedzinach.

Kluczowe cechy Przygotowanie uczniów do właściwego do badań i rozwoju w konkretnych obszarach środowiska architektonicznego. Rozwój zdolności intelektualnych uczniów poprzez badania i skutecznego zastosowania zaawansowanych narzędzi i technik, które będą wspierać ich rozwój zawodowy. Elastyczność projektów badawczych: akademickich, profesjonalnych, przemysłowych, itp Obszary badawcze architektura geomatic Inżynieria Kosztorysowanie architektura krajobrazu Zarządzanie obiektami Nieruchomość ... [-]
Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Infrastructure University Kuala Lumpur

Master of Electronics Inżynieria (MEE) programu (przez Research) ma na celu przygotowanie absolwentów inżynierii z zaawansowanej wiedzy technicznej i umiejętności w poszu ... [+]

Master of Electronics Inżynieria (MEE) programu (przez Research) ma na celu przygotowanie absolwentów inżynierii z zaawansowanej wiedzy technicznej i umiejętności w poszukiwaniu praktycznych i naukowych rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb i zmian bieżących problemów technicznych. Program będzie również ścieżkę dla ukończeniu studentów do podjęcia badań doktora w jednej z wyspecjalizowanych dziedzinach inżynierii elektronicznej.

Kluczowe cechy Wzbogacenie badań inżynierii i edukacji poprzez projektowanie i infrastrukturalnych rozwiązań. Ilustrujący infrastruktury zbliża poprzez program koncentruje się na projektowaniu, rozwoju i komercjalizacji mikroelektroniki przemysłowych i systemów komunikacyjnych. W kierunku gospodarki kreatywnej w drodze do gospodarki opartej na wiedzy w celu podtrzymania rozwoju we wszystkich obszarach Mikroelektroniki i Komunikacji Engineering. Systemy komputerowe Development Programme i symulatory są dostępne w celu wsparcia prac badawczych. Warunki przyjęcia Licencjat w odpowiednim polu z CGPA 2,75 i powyżej z IUKL lub jakichkolwiek wyższych uczelni akredytowanej przez rząd, lub inne równoważne kwalifikacje zatwierdzone przez Senat IUKL Licencjat z CGPA 2,50 i powyżej mogą zgłosić się do programu w toku oceny wewnętrznej przez Wydział Licencjat z CGPA 2,00 i powyżej, mogą wystąpić do tematu programu do minimum 5 lat doświadczenia w pracy w danej dziedzinie Dla lokalnych wnioskodawców wystarczające opanowanie języka angielskiego, aby pomyślnie przejść kurs Skarżący International, którzy pochodzą z kraju, gdzie język angielski jest językiem ojczystym; OR muszą mieć minimalny wynik TOEFL 550 lub IELTS 6.0 .; OR uzyskały dyplom uniwersytetu, gdzie medium nauczania jest w języku angielskim. Obszary badawcze ... [-]
Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Infrastructure University Kuala Lumpur

Będąc jednym z najbardziej uznanych uczelni w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, w Malezji, IUKL oferuje Master of Civil Engineering (wg badań naukowych) programu. Mi ... [+]

Magister Inżynierii Lądowej (Research)

Będąc jednym z najbardziej uznanych uczelni w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, w Malezji, IUKL oferuje Master of Civil Engineering (wg badań naukowych) programu. Mistrz w Inżynierii Lądowej został zaprojektowany, aby zapewnić studentom posiadanie kwalifikacji w dziedzinie inżynierii na poziomie mistrza. Kandydat może wybrać dowolny obszar inżynierii lądowej oferowanych tj Budowa, strukturalna, geotechniczne, hydrauliczne i Zasobów Wodnych i Drogownictwo i chodnik. Możliwości kariery istnieją w wielu organizacji, w tym firm produkcyjnych, organizacji badawczych, instytucji akademickich, agencji energetycznych, lokalnych, stanowych i federalnych rządów i władz lokalnych.... [-]

Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Infrastructure University Kuala Lumpur

Master in Information Technology (wg badań) ma na celu przygotowanie absolwentów tle IT i braku tle IT z zaawansowanej wiedzy i umiejętności technicznych w znalezieniu ro ... [+]

Mistrz w technologii informacyjnej

Master in Information Technology (wg badań) ma na celu przygotowanie absolwentów tle IT i braku tle IT z zaawansowanej wiedzy i umiejętności technicznych w znalezieniu rozwiązania praktyczne i naukowe, aby zaspokoić potrzeby i zmiany bieżących problemów informatycznych. Program będzie również ścieżkę dla ukończeniu studentów do podjęcia badań doktora w jednej z wyspecjalizowanych obszarów IT.

Kluczowe cechy Przygotowanie uczniów do właściwego do badań i rozwoju w konkretnych obszarach technologii informacyjnej Rozwój zdolności intelektualnych uczniów poprzez badania i skutecznego zastosowania zaawansowanych narzędzi i technik, które będzie wspierać ich rozwój zawodowy Narzędzia programistyczne związane z komputerami i symulatory są dostępne w celu wsparcia prac badawczych. Obszary badawcze ... [-]
Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 48 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Infrastructure University Kuala Lumpur

Master of Architecture programu będzie o zrównoważonym środowisku architektury, która stara się zminimalizować negatywny wpływ na środowisko budynku od efektywności i umi ... [+]

Master of Architecture

Master of Architecture programu będzie o:

Wpływ architektury na społeczności i społeczeństwa. To będzie główną inspiracją i troska o naszych strategii projektowych, zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa, komfortu i dobrego samopoczucia. Zrównoważone środowiskowo architektura, która dąży do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko budynku od efektywności i umiar w korzystaniu z materiałów, energii i przestrzeni rozwoju. Zrównoważona architektura, która jest bardzo świadomi zużycia energii oraz ochrony ekologicznej w projektowaniu środowiska zbudowanego będą zasady leżące u podstaw naszego projektu intencji. Zobowiązanie do zbadania koncepcji zrównoważonego podstawowych zasad, metod i podejścia ustawić w procesie zarządzania architektonicznego planowania, projektowania i wdrażania infrastruktury. Aprecjacja i przemyślane uwagę na kontekst, ramy i kultury miejsca, architektura, że ​​reakcje na jego otoczenia szanując to, co już istnieje, genius loci. Kluczowe cechy uczenie oparte Studio Wizyty i oszacowania Stała komunikacja z wykładowców i opiekunów Krytyczne myślenie i niezależne uczenie się, aby pasowały do ​​rygoru studiów magisterskich i wymagania Moduły programowe ... [-]
Malezja Kajang
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IUKL