INCEIF The Global University of Islamic Finance

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


Kto jest INCEIF ?

INCEIF został założony przez nasz Bank Centralny Malezji (Bank Negara Malaysia) w 2005 r. I został upoważniony do rozwijania i pielęgnowania talentów i ekspertów w islamskiej branży usług finansowych. Jako uniwersytet INCEIF oferuje studia podyplomowe z zakresu finansów islamskich.


W realizacji tej wizji ważne jest, aby INCEIF pomostowo INCEIF środowisko akademickie i przemysł. Przekłada się to na program akademicki, który jest zbudowany w oparciu o dane od graczy z branży, a także członków wydziału, którzy są szanowani na całym świecie zarówno w islamskim środowisku finansowym, jak iw islamskim sektorze finansowym. Wydział, w połączeniu z ciągłym wsparciem ze strony regulatorów i kluczowych graczy branżowych, zapewnia studentom INCEIF silne relacje mentorskie i możliwości rozwoju zawodowego.


Dziś jest INCEIF absolwentów INCEIF z ponad 80 krajów na całym świecie. Niektóre z nich już teraz wnoszą znaczący wkład w rozwój islamskich finansów na wszystkich poziomach - rozwoju produktu, ram politycznych i wdrażania; regulacja i egzekwowanie; i innowacji.


Kampus znajduje się 15 minut drogi od centrum Kuala Lumpur w Malezji; jeden z najbardziej dynamicznych islamskich rynków finansowych na świecie i jedno z najbardziej przyjaznych miast w Azji. Na terenie kampusu mieszczą się trzy główne budynki o wysokości trzech kondygnacji i oferują imponujące udogodnienia, w tym dużą audytorium, sale lekcyjne, basen o głębokości trzech metrów i oddzielne siłownie dla mężczyzn i kobiet.


Dlaczego więc wybrać INCEIF ?

Biznes pierwszy

Napędzany coraz większym apetytem na produkty zgodne z szariatem od coraz bardziej wyrafinowanych konsumentów i inwestorów, islamski sektor usług finansowych przeżywa wzrost, który można utrzymać tylko dzięki innowacjom dostarczanym przez nową generację innowacyjnych myślicieli biznesowych. Absolwenci INCEIF studia z perspektywy globalnej, dobrze zorientowani w nowoczesnych finansach korporacyjnych i zasadach szariatu i gotowi do konkurowania w dobie globalnych finansów opartych na technologii.


Dobrze spreparowane programy

 • Masters in Islamic Finance Practice (MIFP) to kurs podyplomowy, którego celem jest tworzenie praktyków z branży z globalnym wglądem, holistyczną wiedzą i najnowocześniejszą wiedzą w dziedzinie finansów islamskich. MIFP może być realizowany Face-to-Face lub Online.
 • Magister finansów islamskich (MSc) jest przeznaczony dla naukowców i praktyków, aby szybko śledzić swoją karierę w finansach islamskich. Oferuje dogłębną edukację w kluczowych obszarach islamskiej ekonomii, finansów i szariatu zarówno z teoretycznych, jak i stosowanych aspektów.
 • Doktor nauk islamskich (PhD) umożliwi kandydatom rozwijanie umiejętności technicznych i intelektualnych potrzebnych do prowadzenia badań w szerokim zakresie obszarów finansów islamskich. Program doktorancki INCEIF branżowych, ale opiera się na silnych podstawach akademickich.
 • Professional Certificate in Islamic Finance (PCIF) został opracowany z myślą o profesjonalistach z branży, którzy chcą zdobyć wiedzę w niektórych obszarach praktyki. Będziesz miał możliwość wyboru jednej z czterech specjalizacji oferowanych przez nasz program PCIF:
  • Islamski rynek kapitałowy
  • Szariat dla Islamskiej Finansów
  • Islamska bankowość; i
  • Islamskie zarządzanie majątkiem


Doświadczony

Nasi wykładowcy są światowymi liderami w swoich dziedzinach. Ich głównym celem jest zapewnienie wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych dla wszystkich naszych uczniów. Oprócz tego nadzorują jakość i integralność naszych programów akademickich, aby zapewnić studentom wiedzę i praktyki naukowe o najwyższym standardzie na arenie akademickiej, a także branży finansowej. Odgrywają również istotną rolę w rekrutacji i zatrzymywaniu doskonałych studentów z całego świata i zapewniają wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, które mogą zwiększyć możliwości kariery, które przyczynią się do zrównoważonej społeczności. W miarę możliwości, nasi wykładowcy są obecni, zaangażowani i prowadzą.


Globalni partnerzy współpracujący

W INCEIF zdaliśmy sobie sprawę, że naszą zwycięską strategią na rzecz promowania rozwoju poprzez nasze studia podyplomowe z zakresu finansów islamskich jest ustanowienie partnerskich partnerstw na całym świecie. Te strategiczne relacje budowane są "holistycznie" wokół instytucji akademickich i organizacji komercyjnych poprzez ciągłe wspólne badania, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w finansach islamskich, wdrażanie projektów edukacyjnych, które mogą podnieść świadomość, a także stać się źródłem wartościowego wkładu przedmiotowi eksperci. Aby uzyskać całościowe podejście do naszych inicjatyw, współpracujemy z:

 • Instytucje akademickie, takie jak uniwersytety, uczelnie i centra edukacyjne.
 • Organizacje komercyjne, takie jak banki centralne, instytucje finansowe, instytucje doradcze i szkoleniowe; i inne organizacje, które patrzą na islamskie finanse jako alternatywę. podmioty bankowe, ubezpieczeniowe i finansowe oraz korporacje.


Diverse Community

Międzynarodowy atrakcyjność programów INCEIF przyciąga studentów w każdym wieku, wyznaniu i pochodzeniu społeczno-ekonomicznym z ponad 80 krajów, tworząc zróżnicowaną społeczność uniwersytecką.

Centrum zarządzania wiedzą (KMC)

KMC zapewnia zasoby i usługi wspierające nauczanie, uczenie się i badania INCEIF . Kolekcja biblioteczna obejmuje zasoby zarówno z finansów islamskich, jak i konwencjonalnych. Portal Zarządzania Wiedzą INCEIF zapewnia dostęp do szerokiej gamy informacji i umożliwia udostępnianie wyników finansowych badań islamskich, wgląd w branżę i doświadczenie

 • Wyposażenie - Self-check Kiosk, Maszyna Bookdrop, Obszar badań, Salon dyskusyjny, pokój bazy danych, stacje robocze, kserokopię / drukowanie / skanowanie maszyny i WiFi.
 • Usługi - dostęp 24/7, pomoc w wyszukiwaniu informacji, centrum obsługi klienta KMC, wypożyczanie / odnawianie / odnawianie książek, sesje warsztatowe / szkoleniowe, rozwiązanie do dokumentów (wiązanie, skanowanie, laminowanie), usługa doręczania dokumentów i wypożyczanie międzybiblioteczne.


Więcej informacji na temat INCEIF

www. INCEIF .org

Lokalizacje

Kuala Lumpur

INCEIF - The Global University Of Islamic Finance

Address
Lorong Universiti A ,
59100 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja
Telefon
+60 3-7651 4000