Przeczytaj oficjalny opis


Kto jest INCEIF ?

INCEIF został założony przez nasz Bank Centralny Malezji (Bank Negara Malaysia) w 2005 r. I został upoważniony do rozwijania i pielęgnowania talentów i ekspertów w islamskiej branży usług finansowych. Jako uniwersytet INCEIF oferuje studia podyplomowe z zakresu finansów islamskich.


W realizacji tej wizji ważne jest, aby INCEIF pomostowo INCEIF środowisko akademickie i przemysł. Przekłada się to na program akademicki, który jest zbudowany w oparciu o dane od graczy z branży, a także członków wydziału, którzy są szanowani na całym świecie zarówno w islamskim środowisku finansowym, jak iw islamskim sektorze finansowym. Wydział, w połączeniu z ciągłym wsparciem ze strony regulatorów i kluczowych graczy branżowych, zapewnia studentom INCEIF silne relacje mentorskie i możliwości rozwoju zawodowego.


Dziś jest INCEIF absolwentów INCEIF z ponad 80 krajów na całym świecie. Niektóre z nich już teraz wnoszą znaczący wkład w rozwój islamskich finansów na wszystkich poziomach - rozwoju produktu, ram politycznych i wdrażania; regulacja i egzekwowanie; i innowacji.


Kampus znajduje się 15 minut drogi od centrum Kuala Lumpur w Malezji; jeden z najbardziej dynamicznych islamskich rynków finansowych na świecie i jedno z najbardziej przyjaznych miast w Azji. Na terenie kampusu mieszczą się trzy główne budynki o wysokości trzech kondygnacji i oferują imponujące udogodnienia, w tym dużą audytorium, sale lekcyjne, basen o głębokości trzech metrów i oddzielne siłownie dla mężczyzn i kobiet.


Dlaczego więc wybrać INCEIF ?

Biznes pierwszy

Napędzany coraz większym apetytem na produkty zgodne z szariatem od coraz bardziej wyrafinowanych konsumentów i inwestorów, islamski sektor usług finansowych przeżywa wzrost, który można utrzymać tylko dzięki innowacjom dostarczanym przez nową generację innowacyjnych myślicieli biznesowych. Absolwenci INCEIF studia z perspektywy globalnej, dobrze zorientowani w nowoczesnych finansach korporacyjnych i zasadach szariatu i gotowi do konkurowania w dobie globalnych finansów opartych na technologii.


Dobrze spreparowane programy

 • Masters in Islamic Finance Practice (MIFP) to kurs podyplomowy, którego celem jest tworzenie praktyków z branży z globalnym wglądem, holistyczną wiedzą i najnowocześniejszą wiedzą w dziedzinie finansów islamskich. MIFP może być realizowany Face-to-Face lub Online.
 • Magister finansów islamskich (MSc) jest przeznaczony dla pracowników akademickich i praktyków, aby szybko śledzić ich karierę w finansach islamskich. Oferuje pogłębioną edukację w kluczowych obszarach islamskiej ekonomii, finansów i szariatu zarówno z teoretycznych, jak i zastosowanych aspektów.
 • Doktor nauk islamskich (PhD) umożliwi kandydatom rozwijanie umiejętności technicznych i intelektualnych potrzebnych do prowadzenia badań w szerokim zakresie obszarów finansów islamskich. Program doktorancki INCEIF branżowych, ale opiera się na silnych podstawach akademickich.
 • Profesjonalny certyfikat w dziedzinie finansów islamskich (PCIF) został opracowany z myślą o profesjonalistach z branży, którzy chcą zdobyć wiedzę w niektórych obszarach praktyki. Będziesz mieć możliwość wyboru jednej z czterech specjalizacji oferowanych przez nasz program PCIF:
  • Islamski rynek kapitałowy
  • Szariat dla Islamskiej Finansów
  • Islamska bankowość; i
  • Islamskie zarządzanie majątkiem


Doświadczony

Nasi wykładowcy są światowymi liderami w swoich dziedzinach. Ich głównym celem jest zapewnienie wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych dla wszystkich naszych uczniów. Oprócz tego nadzorują jakość i integralność naszych programów akademickich, aby zapewnić studentom wiedzę i praktyki naukowe o najwyższym standardzie na arenie akademickiej, a także branży finansowej. Odgrywają również istotną rolę w rekrutacji i zatrzymywaniu doskonałych studentów z całego świata i zapewniają wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, które mogą zwiększyć możliwości kariery, które przyczynią się do zrównoważonej społeczności. W miarę możliwości, nasi wykładowcy są obecni, zaangażowani i prowadzą.


Globalni partnerzy współpracujący

W INCEIF zdaliśmy sobie sprawę, że naszą zwycięską strategią na rzecz promowania rozwoju poprzez nasze studia podyplomowe z zakresu finansów islamskich jest ustanowienie partnerskich partnerstw na całym świecie. Te strategiczne relacje budowane są "holistycznie" wokół instytucji akademickich i organizacji komercyjnych poprzez ciągłe wspólne badania, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w finansach islamskich, wdrażanie projektów edukacyjnych, które mogą podnieść świadomość, a także stać się źródłem wartościowego wkładu przedmiotowi eksperci. Aby uzyskać całościowe podejście do naszych inicjatyw, współpracujemy z:

 • Instytucje akademickie, takie jak uniwersytety, uczelnie i centra edukacyjne.
 • Organizacje komercyjne, takie jak banki centralne, instytucje finansowe, instytucje doradcze i szkoleniowe; i inne organizacje, które patrzą na islamskie finanse jako alternatywę. podmioty bankowe, ubezpieczeniowe i finansowe oraz korporacje.


Diverse Community

Międzynarodowy atrakcyjność programów INCEIF przyciąga studentów w każdym wieku, wyznaniu i pochodzeniu społeczno-ekonomicznym z ponad 80 krajów, tworząc zróżnicowaną społeczność uniwersytecką.

Centrum zarządzania wiedzą (KMC)

KMC zapewnia zasoby i usługi wspierające nauczanie, uczenie się i badania INCEIF . Kolekcja biblioteczna obejmuje zasoby zarówno z finansów islamskich, jak i konwencjonalnych. Portal Zarządzania Wiedzą INCEIF zapewnia dostęp do szerokiej gamy informacji i umożliwia udostępnianie wyników finansowych badań islamskich, wgląd w branżę i doświadczenie

 • Wyposażenie - Self-check Kiosk, Maszyna Bookdrop, Obszar badań, Salon dyskusyjny, pokój bazy danych, stacje robocze, kserokopię / drukowanie / skanowanie maszyny i WiFi.
 • Usługi - dostęp 24/7, pomoc w wyszukiwaniu informacji, centrum obsługi klienta KMC, wypożyczanie / odnawianie / odnawianie książek, sesje warsztatowe / szkoleniowe, rozwiązanie do dokumentów (wiązanie, skanowanie, laminowanie), usługa doręczania dokumentów i wypożyczanie międzybiblioteczne.


Więcej informacji na temat INCEIF

www. INCEIF .org

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

INCEIF The Global University of Islamic Finance

Magister finansów islamskich jest przeznaczony dla pracowników akademickich i praktyków, aby przyspieszyć swoją karierę w finansach islamskich. Oferuje pogłębioną edukacj ... [+]

Magister finansów islamskich oferuje pogłębioną edukację w kluczowych obszarach islamskiej ekonomii, finansów i szariatu zarówno z teoretycznych i zastosowanych aspektów. Moduły kursu umożliwią studentom pełne zrozumienie otoczenia gospodarczego, finansowego i prawnego, w którym działają dostawcy islamskich usług finansowych.

Celem programu jest stworzenie profesjonalistów wyposażonych w wiedzę zarówno w zakresie finansowania konwencjonalnego, jak i szariatu.

INCEIF uzyskał zgodę Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego na rozpoczęcie studiów magisterskich w finansach islamskich, zamiast studiów magisterskich w finansach islamskich (MIF), od września 2013 r. Magister finansów islamskich zostanie przyznany studentom rozpoczynającym naukę od września 2013 r.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

INCEIF The Global University of Islamic Finance

Program Masters in Islamic Finance Practice (MIFP) to kurs podyplomowy, którego celem jest tworzenie praktyków z branży z globalnym wglądem, holistyczną wiedzą i najnowoc ... [+]

MIFP jest akredytowany przez malezyjską agencję ds. Kwalifikacji (MQA) i jest projektowany przez renomowanych międzynarodowych liderów myśli, akademików i ekspertów zarówno z dziedziny finansów konwencjonalnych, jak i szariackich, zapewniając, że uczeni kończą z praktyczną znajomością obu dyscyplin.

Moduły kursu obejmują szeroki zakres krytycznych tematów, od zarządzania majątkiem, bankowością i inwestycjami po usługi finansowe, etykę i zarządzanie.

Program zapewnia studentom kompleksowe i praktyczne zrozumienie islamskiej ekonomii, finansów i szariatu, a także środowiska, w którym gracze islamskiego finansowania działają w ramach.

Online Study - studenci są aktywnie wspierani przez... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
INCEIF - The Global University Of Islamic Finance
Address
Lorong Universiti A ,
59100 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malezja
Witryna
Telefon
+60 3-7651 4000