HELP University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NASZA MISJA

Aby pomóc ludziom osiągnąć sukces w życiu i żyć w znaczeniu poprzez edukację

Przegląd POMOC

Od 1986 roku stale rośnie i solidnie. Mamy utrzymać naszą liczbę studentów i zapewnić solidną pozycję finansową. Mamy wyróżnia się przez doskonali jako lider myśli, inkubatorze wybitnych absolwentów, model selektywnej doskonałości, a jako instytucja wspólnotowa-opiekuńczy.

Przez te wszystkie lata nasze cele edukacyjne zostały przygotowanie studentów do ich pierwszej pracy studia, by przygotować uczniów do ich późniejszej kariery oraz przygotowanie uczniów do satysfakcjonującego i produktywnego życia. Napędy naszej wizji są nasze wartości, które są oparte na "Pride of Achievement, udostępnianie Sukces, odwagę być, być współczujący i być znaczące"

NASZA WIZJA:

Aby być uniwersytet z silną kulturę jakości i przywództwa, która koncentruje się na solidnych standardów akademickich, ciągłego doskonalenia i rozwoju talentów uczniów i pracowników. Aby stać się uczelnią, która oferuje doświadczenie edukacyjne, które zwiększa rozwoju zawodowego, wartości żywotność i samorealizacji Aby być uniwersytet z silnym naciskiem na badania w kluczowych obszarach doskonałości. Aby być uniwersytet, który podziela nasze sukcesy z interesariuszy i społeczności, którym służymy

NASZE WARTOŚCI:

Pride of Achievement Udostępnianie Sukces Odwaga to Be Aby być współczujący Aby być znaczące

Lokalizacje

Kuala Lumpur

HELP University

Address
No. 15, Jalan Sri Semantan 1, Bukit Damansara, 50490 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
50490 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium