GlobalNxt University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Manipal GlobalNxt University jest pionierską instytucją akademicką, która zapewnia programy studiów za pomocą unikalnej globalnej pedagogiki GlobalNxt University online. Łącząc ponad 75 wyróżniających się wydziałów z 17 krajów i skrupulatnie opracowane treści, GlobalNxt ustanawia nowy standard jakości dla edukacji online. Dzięki najnowocześniejszej internetowej platformie edukacyjnej uniwersytet oferuje studentom wysoce interaktywną naukę w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. GlobalNxt jest w pełni zaangażowany w zapewnianie skoncentrowanego na uczniu uczenia się przez całe życie, które zapewnia znaczące i odpowiednie wyniki edukacyjne.

Zróżnicowaną globalnie populację studentów uniwersytetu reprezentuje ponad 72 różne kraje. Ponadto, dzięki ścisłym partnerstwom branżowym, uniwersytet ma programy rozwoju talentów z ponad 100 międzynarodowymi firmami.

Kursy oferowane obecnie przez Manipal GlobalNxt University obejmują Masters of Business Administration (MBA), Masters of Business Administration in Banking

Unikalne dziedzictwo uniwersyteckie i doświadczenie w edukacji online opiera się na U21Global, internetowej inicjatywie edukacyjnej, której pionierem była grupa 21 międzynarodowych uniwersytetów.

Uniwersytet jest częścią Manipal Global Education Services (MaGE), międzynarodowego dostawcy usług szkolnictwa wyższego, świadczącego usługi edukacyjne i szkoleniowe dla ponad 300 000 studentów z 6 uniwersytetów i 9 kampusów w 5 krajach.

Twoje opcje nauki

Czy zdecydujesz się podążać za stadem lub wyróżnić się z tłumu?

Uczenie się na stopień uznany na arenie międzynarodowej jest znaczącym zobowiązaniem i przedsięwzięciem. Dla wielu wymaga znacznego czasu i finansów. Ponadto dla osób już zatrudnionych studia akademickie mogą być praktycznie niemożliwe z powodu konieczności pogodzenia pracy, zobowiązań rodzinnych i społecznych jednocześnie.

Tradycyjna jakość akademicka w nowoczesnym, interaktywnym formacie

I tu pojawia się uniwersytet i jego unikalny model uniwersytecki.

  • Chcesz być częścią jednej z najnowszych, najbardziej innowacyjnych uczelni na świecie?
  • Chcesz uzyskać dostęp i uczyć się od renomowanego międzynarodowego wydziału?
  • Chcesz dołączyć i współpracować z globalną bazą studentów?
  • Chcesz elastyczności, aby uczyć się w czasie i miejscu, które najbardziej Ci odpowiada?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to trafiłeś we właściwe miejsce.

Lokalizacje

Kuala Lumpur

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium