Przeczytaj oficjalny opis

GlobalNxtUniversity jest pionierską instytucją akademicką, która dostarcza programy studiów poprzez wyjątkową globalną pedagogikę w klasie. Łącząc ponad 75 wybitnych wykładowców z 17 krajów i skrupulatnie opracowanych treści, GlobalNxt ustanawia nowy standard jakości dla edukacji online. Dzięki najnowocześniejszej internetowej platformie edukacyjnej uniwersytet oferuje studentom wysoce interaktywną naukę w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca. GlobalNxt jest w pełni zaangażowany w zapewnianie ukierunkowanej na ucznia uczenia się przez całe życie, które zapewnia znaczące i odpowiednie wyniki edukacyjne.

Globalnie zróżnicowana populacja studentów uniwersytetu jest reprezentowana przez ponad 72 różnych krajów. Ponadto, dzięki ścisłemu partnerstwu branżowemu, uniwersytet posiada programy rozwoju talentów z ponad 100 wielonarodowymi firmami.

Kursy obecnie oferowane przez GlobalNxtUniversity Include Masters of Business Administration (MBA), Podyplomowe Dyplom z Business Administration i Master of Science w Information Technology Management. Uczelnia opracowuje również dostosowane do potrzeb programy dla organizacji, które spełniają specyficzne wymagania dotyczące talentów i umiejętności. Plany są w przygotowaniu, aby zaoferować pakiet programów studiów licencjackich i studiów podyplomowych, a także utworzyć nowe szkoły w edukacji, mediach i naukach zdrowotnych w ciągu najbliższych trzech lat.

Unikalne dziedzictwo uniwersyteckie i doświadczenie w edukacji online opiera się na U21Global, internetowej inicjatywie edukacyjnej, której pionierem była grupa 21 międzynarodowych uniwersytetów.

GlobalNxtUniversity jest częścią Manipal Global Education Services (MaGE), międzynarodowego dostawcy usług szkolnictwa wyższego, świadczącego usługi edukacyjne i szkoleniowe dla ponad 300 000 studentów, z 6 uniwersytetów i 9 kampusów w 5 krajach.

Twoje opcje nauki

Czy zdecydujesz się podążać za stadem lub wyróżnić się z tłumu?

Studiowanie na poziomie uznawanym na poziomie międzynarodowym jest znaczącym zobowiązaniem i zobowiązaniem. Dla wielu wiąże się to ze znacznym czasem i finansami. Ponadto, dla osób już zatrudnionych, studia akademickie mogą być praktycznie niemożliwe z powodu konieczności żonglowania pracą, rodziną i zobowiązaniami społecznymi w tym samym czasie.

Tradycyjna jakość akademicka w nowoczesnym, interaktywnym formacie

I tu pojawia się uniwersytet i jego unikalny model uniwersytecki.

  • Chcesz być częścią jednej z najnowszych, najbardziej innowacyjnych uczelni na świecie?
  • Chcesz uzyskać dostęp i uczyć się od renomowanego międzynarodowego wydziału?
  • Chcesz dołączyć i współpracować z globalną bazą studentów?
  • Chcesz elastyczności, aby uczyć się w czasie i miejscu, które najbardziej Ci odpowiada?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to trafiłeś we właściwe miejsce.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Riyas Hatia | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mohammed Amanullah | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mazen Rahhat | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University