Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet AIMST jest zarejestrowany w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego, rząd Malezji, jako instytut szkolnictwa wyższego w sekcjach 38 i 39 ustawy o prywatnych instytucjach szkolnictwa wyższego z 1996 r. Formalnie rozpoczął swoją działalność 30 października 2001 r., Zbiegając się z rejestracją w Departament Edukacji Prywatnej w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego.

Założona z myślą o założycielach, AIMST ma ambicje stać się najważniejszą uczelnią sektora prywatnego w kraju i regionie, zaspokajającą potrzeby lokalnych i międzynarodowych studentów w zakresie zapewnienia wysokiej jakości kształcenia technicznego w przystępnej cenie. Programy nauczania dla większości programów studiów pochodzą z University of Bristol w Wielkiej Brytanii

Większość elementów programów studiów obejmuje szkolenie komputerowe, pisanie i badania w celu przygotowania studentów do pracy i zapewnienia im możliwości zastosowania technologii we wszystkich aspektach ich edukacji. Wstęp na studia wymaga, aby kandydat spełniał minimalnie określone stopnie z odpowiednich przedmiotów na poziomie maturalnym (lokalnym lub zamorskim) lub posiadał inne równoważne kwalifikacje akceptowane przez AIMST University .

Jest środkiem nauczania dla wszystkich kursów w języku angielskim, chociaż znaczenie języka narodowego będzie podkreślane we wszystkich działaniach Uniwersytetu. AIMST University zapewni wsparcie językowe dla studentów przed iw trakcie studiów, aby zapewnić odpowiedni poziom płynności.

AIMST

Wizja

Wizja

Być światowej klasy uniwersytetem, osiągać doskonałość w nauczaniu i badaniach oraz zaangażować się w służbę społeczeństwa w promowanie kształcenia ustawicznego.

Misja

Aby być wiodącym uniwersytetem w kraju i regionie do studiów medycyny i innych nauk medycznych, inżynierii, technologii komputerowej, nauk stosowanych, biznesu i rachunkowości.

Oferowanie wysokiej jakości akredytowanych programów studiów licencjackich i podyplomowych w najnowocześniejszej technologii w przystępnej cenie, zaprojektowanej w celu zaspokojenia indywidualnych, społecznych i narodowych potrzeb siły roboczej zgodnie z krajową filozofią edukacyjną.

Utrzymanie wysokich standardów akademickich i jakości nauczania, które wspierają analityczne myślenie i niezależne osądy niezbędne do odpowiedzialnego działania w demokratycznym i coraz bardziej globalnym społeczeństwie.

Być centrum doskonałości w zakresie badań i innowacji w pionierskich i interdyscyplinarnych dziedzinach nauki i technologii mających znaczenie dla kraju i regionu.

Wirtualna podróż

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

AIMST University

AIMST Uniwersytet oferuje teraz Master of Science in Biochemii Medycznej, która jest całkowicie oparte na badaniach naukowych. ... [+]

Magister Biochemii Medycznej

AIMST Uniwersytet oferuje teraz Master of Science in Biochemii Medycznej, która jest całkowicie oparte na badaniach naukowych. Program ten jest przeznaczony do szkolenia absolwentów wykazać:

Podstawowa wiedza z zakresu biochemii, Biostatystyki, technologii informatycznych, genetyczne, Biochemii Medycznej i Bioinformatyki. Zaplanowania i przeprowadzenia danego projekty badawcze, analizy i interpretacji uzyskanych danych. Motywacja i umiejętności potrzebne do prowadzenia dalszych badań i uczenia się przez całe życie. Ustne i pisemne umiejętności komunikacyjne. Umiejętności w zakresie wykorzystywania i stosowania narzędzi informatycznych. cechy przywódcze i umiejętność pracy w zespole. Zarządzania i przedsiębiorczości, umiejętności. Zarys programu ... [-]
Malezja Kuala Lumpur Alor Setar
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
AIMST University

Celem studiów podyplomowych jest zapewnienie absolwentów z okazji, aby zwiększyć swoją wiedzę poprzez niezależnych badań w wybranej gałęzi biotechnologii. To pozwoli abso ... [+]

Magister biotechnologii

Wydział Nauk Stosowanych (FAS) był drugi Wydział, który zostanie utworzony w AIMST. Stało ustawić swoje cele na celu promowanie nowatorskich programów interdyscyplinarnych, w których są w parze elementów innowacyjności i technopreneurship zaprojektowane w celu zwiększenia konkurencyjności na rynku.

Obecnie Wydział posiada tylko jeden dział, który jest Wydział Biotechnologii. W ramach tego działu, FAS oferuje własny trzyletni program studiów z wyróżnieniem, czyli licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie biotechnologii (BT). Oprócz oczywiście licencjata, magistra (MSc) i doktora (PhD) w biotechnologii (wg badań) są również oferowane przez FAS pośrednictwem Wydziału Biotechnologii. Studia podyplomowe są coraz bardziej popularne wśród studentów, a liczba studentów rośnie z każdym rokiem.... [-]

Malezja Kuala Lumpur Alor Setar
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
AIMST University

... [+]

Magister zarządzania

Semestr 1

Opcje kariery Pomoc finansowa [-]
Malezja Alor Setar
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku