Unicaf University (MW)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Unicaf to globalna organizacja edukacyjna z siedzibą w Europie, oferująca stypendia kwalifikującym się kandydatom na studia akademickie z partnerskimi uniwersytetami, obecnie University of Suffolk ( Wielka Brytania) , Liverpool John Moores University (Wielka Brytania) , University of South Wales (Wielka Brytania) , University of California, Riverside Extension (USA) i multi-kampus Unicaf University ( Afryka) . Oprócz programów online w pełni oferowanych przez partnerskie uniwersytety, Unicaf oferuje wiele programów nauczania w kampusach uniwersyteckich Unicaf.

Program stypendialny Unicaf przyznał dotychczas stypendia o wartości ponad 100 milionów dolarów ponad 30 000 kwalifikujących się kandydatów w 156 krajach na całym świecie. Stypendia przyznawane są utalentowanym osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej i znacznie obniżają koszty czesnego; pozostałe opłaty uiszczane są w łatwych ratach, w ramach dostosowanych, przystępnych cenowo planów płatności.

Unicaf ułatwia globalną dostawę online materiałów do studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich za pośrednictwem najnowocześniejszej platformy cyfrowej Virtual Learning Environment (VLE) . Nauka online zyskuje na popularności jako skuteczny sposób przekazywania nowej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji, który jest odpowiedni dla osób mieszkających z dala od ośrodków miejskich, dla opiekunów rodzin i osób zajmujących się domem, dla osób niepełnosprawnych oraz dla pracujących specjalistów, którzy nie mogą zrezygnować z kariery oraz pensje w celu zdobycia nowych kwalifikacji, w celu uzyskania awansu lub znalezienia lepszej pracy. Unicaf VLE, który jest dostępny za pośrednictwem dowolnego urządzenia mobilnego lub stacjonarnego, umożliwia dostęp do materiałów do nauki przez całą dobę, regularny kontakt z nauczycielami, dostęp do obszernej kolekcji e-biblioteki oraz tworzenie sieci kontaktów ze studentami i specjalistami z wielu różnych krajów i kultur. Dostarczanie online materiałów szkoleniowych za pośrednictwem Unicaf VLE wykorzystuje nowoczesne technologie i metody (takie jak filmy, quizy, projekty grupowe i inne), które pomagają w nauce, czyniąc je bardziej przyjemnymi i interesującymi.

Miesięczne wloty pozwalają studentom zarejestrować się w Unicaf przez cały rok. Podczas nauki w modułach pozwala uczniom na dogłębne zapoznanie się z jednym tematem na raz przed przejściem do następnego.

Cztery główne zalety studiowania przez Unicaf to: przystępność cenowa , elastyczność, dostępność i wiarygodność.

Unicaf jest fizycznie obecny w kampusach uniwersyteckich lub centrach edukacyjnych w 12 krajach afrykańskich (Egipt, Ghana, Kenia, Malawi, Maroko, Nigeria, Somalia, Uganda, Zimbabwe, Republika Południowej Afryki, Zambia i Rwanda), a także ma biura w Europie.

Lokalizacje

Lilongwe

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Game & Shoprite), Area 4, Plot 67,
Lilongwe, Region centralny, Malawi

Nowy Jork

Address
1745 Broadway
10019 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Ateny

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Ateny, Central Athens, Grecja

Bukareszt

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukareszt, Bukareszt, Rumunia

Londyn

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Kair

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kair, Gubernatorstwo Kairskie, Egipt

Accra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Accra, Region Wielka Akra, Ghana

Port Louis

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Dystrykt Port Louis, Mauritius

Nairobi

Address
Nairobi, Hrabstwo Nairobi, Kenia

Lagos

Address
10, Peace Avenue
Lagos, Lagos, Nigeria

Mogadiszu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadiszu, Banaadir, Somalia

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Lusaka, Prowincja Lusaka, Zambia

Irbid

Address
Jordan-Irbid
Irbid, Irbid Governorate, Jordania

Cypr online

Address
Cypr online, Cypr

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium