South East European University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Europa Południowo-Wschodnia jest prywatny zysk wyższa uczelnia składa się z wydziałów, instytutów i ośrodków specjalizujących się w naukach społeczno-ekonomicznych.

Wydziały są zorganizowane jednostki w obrębie wydziału, i pracują przez radę wydziału i uniwersytetu polityki ramach zatwierdzonego przez Radę Uniwersytetu lub jej Komitetu Wykonawczego. Uniwersytet Europy Południowo-Wschodniej składa się z pięciu wydziałów: Wydział Nauk i Technologii Współczesnej, Wydział języków, kultur i Komunikacji, wydział, Wydział Administracji i Nauk Politycznych i Wydział Biznesu i Ekonomii,

Misją Akademii jest określona w statucie (1 grudnia 2008) jest pridrzhauva w wysiłkach zmierzających do osiągnięcia doskonałości w nauczaniu i naukowej pracy badawczej w systemie szkolnictwa wyższego w kraju, oferując równe szanse dla wszystkich, oparty na sprawiedliwości i zasługi. Aktywna współpraca z innymi uczelniami, zarówno w Macedonii iw megjunrodni uczelni jako jeden z kluczowych elementów misji Uniwersytetu.

Głównym celem, że Uniwersytet jest prowadzony i zarządzany przyczynić się do wyższego wykształcenia w języku albańskim, dzięki wzajemnemu zrozumieniu między grupami etnicznymi i zapewniają povekjejzichen i wielokulturowe podejście do nauczania i badań naukowych poprzez opracowanie programów nauczania zgodnie z normami europejskimi i międzynarodowymi.

organów rady uniwersyteckiej Uniwersytetu Rektor, Senat i Rady Rektora Prezesów.

Europa Południowo-Wschodnia Jest to trzecie miejsce na szczeblu państwowym pomiędzy 19 uczelni w kraju. Ten ranking realizowane evalvatori zagranicznych CIO Tong University w Szanghaju.

Lokalizacje

Skopje

SEE University

Address
Arhiepiskop Angelarij, nr.1
1000 Skopje, Skopje, Macedonia

Tetowo

Address
Илинденска бр.335
1200 Tetowo, Gmina Tetowo, Macedonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium