University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Luksemburga: Wydział Nauk Humanistycznych, Edukacji i Nauk Społecznych

University of Luxembourg jest wielojęzycznym europejskim uniwersytetem badawczym, w którym studiuje prawie 6200 studentów z całego świata. Nasza uczelnia jest nowoczesną instytucją oferującą unikalne połączenie doskonałości międzynarodowej i znaczenia krajowego, dostarczając wiedzę społeczeństwu i przedsiębiorstwom. Uniwersytet w Luksemburgu znalazł się w czołówce 201–250 uniwersytetów na świecie oraz na pierwszym miejscu na świecie pod względem międzynarodowej perspektywy w rankingu uniwersytetów Times Higher Education (THE) World 2020 2020.

Wydział z osobistym akcentem

Dzięki unikalnemu wyborowi wielojęzycznych programów licencjackich i magisterskich Wydział Humanistyczny, Edukacji i Nauk Społecznych oferuje innowacyjne i atrakcyjne perspektywy dla następnej generacji naukowców i specjalistów. Uczniowie korzystają z małych klas, a wiele kursów jest prowadzonych jako seminaria. które zapewniają uczniom możliwości dyskusji i pomagają im w pełni wykorzystać doświadczenie edukacyjne. Nie ma dodatkowych opłat za studia dla studentów zagranicznych (opłata za wpis dla studentów studiów magisterskich wynosi 200 € / semestr).

Campus Belval, University of Luxembourg

Universitiy of Luxembourg / Sophie Margue

Nauczanie wielojęzyczne

Nasza międzynarodowa kadra nauczycielska jest jednym z naszych kluczowych zasobów. Większość naszych stopni naukowych odbywa się w języku angielskim i / lub francuskim i / lub niemieckim. Oferowane są bezpłatne kursy językowe, a życie na kampusie jest tak wielojęzyczne i wielokulturowe, jak w Luksemburgu. Studenci zdobywają wiedzę na temat różnych kultur akademickich i uzyskują stopień, który zapewnia im wyraźne korzyści na rynku pracy.

Międzynarodowa atmosfera

Mobilność studentów i otwartość kulturowa są promowane i promowane na uniwersytecie w Luksemburgu. Wszyscy nasi studenci muszą spędzić co najmniej jeden semestr za granicą na jednym z naszych partnerskich uniwersytetów w Europie, Ameryce Północnej lub Azji.

Studia w Luksemburgu

Luksemburg, drugie najmniejsze państwo członkowskie Unii Europejskiej, jest prawdziwie wielokulturowym i wielojęzycznym krajem z 3 językami urzędowymi i domem dla ponad 170 narodowości. W Luksemburgu znajduje się tętniąca życiem scena kulturalna i artystyczna, w tym muzea, teatry i sale muzyczne. Miasto Luksemburg jest jedną z najbezpieczniejszych stolic na świecie. Wydział Nauk Humanistycznych, Edukacji i Nauk Społecznych znajduje się w Belval, dawnym zakładzie przemysłu stalowego, zaledwie kilka kilometrów od Luksemburga. Ogromna strona łączy badania naukowe i nauczanie, pracę i wypoczynek, życie w mieście i kulturę oraz jest ekscytującym miejscem do pracy, nauki i życia.

28919_copyright.jpg

Lokalizacje

Esch-sur-Alzette

Address
2, avenue de l'Université

L-4365 Esch-sur-Alzette, Dystrykt Luksemburg, Luksemburg

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium