Przeczytaj oficjalny opis

Położony tuż poza centrum miasta, Mykolas Romeris University (MRU) jest jedną z największych uczelni na Litwie, obecnie ma około 8 000 studentów z 48 krajów . Uczelnia oferuje programy w pełni nauczane w języku angielskim dla studentów zagranicznych na wszystkich poziomach - od licencjata do doktora w dziedzinie nauk społecznych.

Mykolas Romeris University posiada etykietę suplementu do dyplomu (DS Label), która potwierdza, że ​​suplement do dyplomu z MRU spełnia standardy Komisji Europejskiej, Rady Europy i UNESCO / CEPES.

44336_2016_TEISE_KIEKVIENAM-0208.jpg

Powody do studiowania w MRU

 1. Progresywne, dynamiczne, nowoczesne wirtualne platformy edukacyjne
 2. Środowisko wielokulturowe
 3. Wiele usług jest całkowicie bezpłatnych: ogromny parking, hale sportowe i sale gimnastyczne, kursy języków obcych, zespoły muzyczne, studia tańca i teatru, zespół koszykówki, internet bezprzewodowy, działania kulturalne i edukacyjne itp.
 4. niskie koszty utrzymania (300-350 EUR / miesiąc z zakwaterowaniem w Domu Studentów Uniwersytetów)
 5. Biblioteka, która działa nawet w nocy
 6. Darmowy tydzień wprowadzający dla studentów zagranicznych (seminaria informacyjne, wycieczki, wycieczki, wydarzenia kulturalne)
 7. Wiza studencka pozwalająca na podróżowanie po całej strefie Schengen
 8. Stypendia na międzynarodową mobilność (na studia i staż)
 9. Dyplomy europejskie, które są łatwo rozpoznawalne na całym świecie
 10. King Sejong Institute, gdzie studenci mogą uczyć się języka i kultury koreańskiej za darmo
 11. Jedna z najszybszych publicznych sieci Wi-Fi na świecie
 12. Piękne, przytulne Wilno; świeże, czyste powietrze (najczystsze w Europie)

44335_2016_MRU_Karjeros_laboratorija-7861.jpg

 • Zakwaterowanie: Tak, oferowane dla wszystkich zagranicznych studentów
 • Gdzie: w kampusie, 5 minut pieszo, aby dojść do głównego budynku uniwersytetu
 • Cena: 85-100 EUR miesięcznie
 • Początek studiów: 1 września.

Procedura aplikacji i wymagane dokumenty

Wykonaj 4 kroki:

 1. Wypełnij internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie apply.mruni.eu
 2. Prześlij wymagane dokumenty
 3. Zabezpiecz swoją rejestrację, płacąc opłatę za zgłoszenie
 4. Prześlij swoją aplikację

Wymagane dokumenty:

 1. Dokumenty edukacyjne
  1. Dla studentów poszukujących studiów licencjackich: poświadczone za zgodność z oryginałem kopie świadectwa ukończenia szkoły średniej lub dyplomu ukończenia studiów wyższych wraz z zapisem akademickim. Dokumenty muszą być oficjalnie przetłumaczone na język litewski lub angielski.
  2. Uwaga: Dodatkowe dokumenty edukacyjne (takie jak wyniki egzaminów państwowych lub kształcenie przeduniwersyteckie) mogą być wymagane zgodnie z krajem zamieszkania wnioskodawcy.
  3. Dla studentów poszukujących studiów magisterskich: poświadczone prawdziwe kopie świadectwa uniwersyteckiego i dyplomu (kandydat musi mieć tytuł licencjata uniwersyteckiego lub równoważny pierwszy stopień uniwersytecki z minimum 3-letnim czasem trwania studiów). Dokumenty muszą być oficjalnie przetłumaczone na język litewski lub angielski.
 2. Dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego.
  1. Dla studentów poszukujących studiów licencjackich: co najmniej na poziomie B1; oceny świadectwa znajomości języka angielskiego odpowiadające poziomowi B1: TOEFL Paper 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, poziom PTE
  2. Dla studentów ubiegających się o tytuł magistra: co najmniej poziom B2, oceny świadectwa znajomości języka angielskiego równoważne poziomowi B2: TOEFL Paper 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Uwaga: w przypadku braku IELTS lub TOEFL istnieje możliwość przystąpienia do testu poziomu znajomości języka angielskiego organizowanego przez Uniwersytet. Powinieneś wybrać tę opcję podczas wypełniania wniosku. Nie ma dodatkowej opłaty za ten test.
 3. Kopia paszportu
 4. Zdjęcie typu paszportowego
 5. Notarialna list sponsorski od rodziców / sponsorów oraz pismo z banku o ich zdolnościach finansowych (wykazujące dochody z ostatnich 3 miesięcy).

44337_2016_vasaros_mokikla-5368.jpg

Termin składania wniosków

30 czerwca.

Dodatkowy wstęp dla obywateli państw członkowskich UE i krajów objętych bezwizowym rejsem podróżniczym w celu wjazdu do Republiki Litewskiej, a także obywateli krajów wymagających wiz przy wjeździe do Republiki Litewskiej, gdzie znajdują się ambasady Republiki Litwy będzie organizowana od 8 lipca do 2 sierpnia.

44338_2017_diplomu_iteikimas__Business_Media_School-3344.jpg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Mykolas Romeris University

Celem Programu Studiów Administracji Publicznej jest wyszkolenie profesjonalistów, którzy są w stanie wykonywać pracę zarządczą / administracyjną w sektorach publicznych ... [+]

Uniwersytet Radboud - wiodąca uczelnia w badaniu administracji publicznej i zarządzania w Nijmegen (Holandia) i Mykolas Romeris University oferuje możliwość studiowania podwójnego stopnia w administracji publicznej i zdobycia tytułu magistra w zakresie polityki porównawczej, administracji i społeczeństwa (COMPASS) wraz z Master's in Public Administration.

Celem Programu Studiów Administracji Publicznej jest wyszkolenie profesjonalistów, którzy są w stanie wykonywać pracę zarządczą / administracyjną w sektorach publicznych i prywatnych (zajmujących się organizacjami publicznymi), potrafiąc identyfikować, analizować i rozwiązywać problemy związane z charakterem zarządzania organizacyjnego i kadrowego , gospodarka i usługi sektora publicznego, zarządzanie strategiczne i innowacje w zarządzaniu publicznym.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Celem tego wspólnego programu studiów magisterskich jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu prawa handlowego, którzy są w stanie udzielić porad ... [+]

Celem tego wspólnego programu studiów magisterskich jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu prawa handlowego, którzy są w stanie udzielić porad prawnych w międzynarodowym i europejskim środowisku biznesowym, aby wyjaśnić najnowsze kwestie i trendy w zakresie prawa gospodarczego, analizować i oceniać związane z biznesem kwestie prawne. sytuacje, szybko i skutecznie radzą sobie z problemami prawnymi napotykanymi przez przedsiębiorstwa, prowadzą badania i dostarczają sugestii ustawodawcy w sprawie poprawy otoczenia biznesu.

Dlaczego warto studiować ten program?Wiedza konkurencyjna - niniejszy program skierowany jest do ambitnych, przyszłych liderów, którzy będą mogli pracować w środowisku wielokulturowym w prywatnym (kancelarie prawne, firmy doradztwa biznesowego, instytucje finansowe itp.) Oraz w sektorze publicznym (krajowe, europejskie i międzynarodowe instytucje promujące nadzorowanie lub monitorowanie działalności), w komercyjnych organach sądowych lub świadczenie niezależnych usług doradztwa biznesowego.Międzynarodowe studia - odbywają się w Wilnie, na Litwie (MRU) i we Francji, w Chambery (USMB).Uzyskano dwa dyplomy uniwersytetów państw członkowskich UE: Master in law (LL.M.) według MRU i Master2 USMB.Znani eksperci w tej dziedzinie - większość przedmiotów obejmuje pracowników akademickich, którzy również praktykują prawników, sędziów Sądu Najwyższego i innych doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z Litwy, Francji, a także wizytujących profesorów z innych krajów (USA, Wielka Brytania , Belgia, Austria itp.).Praktyki zawodowe - nabywanie praktycznych umiejętności w przedsiębiorstwach, kancelariach prawniczych lub innych organizacjach działających w dziedzinie prawa gospodarczego w całej Europie.Międzynarodowe możliwości mobilności... [-]
Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Celem programu jest przygotowanie specjalistów w dziedzinie informatyki, zdolnych do tworzenia efektów wizualnych (VFX), wykorzystywania i oceny cyfrowych systemów i narz ... [+]

Celem programu jest przygotowanie specjalistów w dziedzinie informatyki, zdolnych do tworzenia efektów wizualnych (VFX), wykorzystywania i oceny cyfrowych systemów i narzędzi medialnych, umożliwiając w ten sposób wykorzystanie interdyscyplinarnej wiedzy poprzez interakcje techniczne i kreatywne dla VFX i innych produkcja cyfrowa.

Dongseo Univerity (DSU) zalicza się do czołowych 50 uniwersytetów w Azji w zakresie internacjonalizacji i jest wiodącym uniwersytetem w Korei w dziedzinach specjalizacji, w tym w filmie

Studenci programu informatycznego i wizualnego zdobędą dwa dyplomy - MRU i DSU oraz podczas obowiązkowej mobilności w Korei, będą mogli korzystać z całej infrastruktury i wyposażenia DSU. DSU ustanowiło różne LAB-y i inkubatory 3D Animation Fusion i VFX. Inne udogodnienia - profesjonalne boisko piłkarskie na dachu budynku uniwersytetu, profesjonalny basen i ect.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Program Prawo i administracja Unii Europejskiej (EULAWG) przygotowuje studentów do pracy w różnych praktykach prawnych w zakresie europejskiego prawa i polityki. ... [+]

Program Prawo i administracja Unii Europejskiej (EULAWG) przygotowuje studentów do pracy w różnych praktykach prawnych w zakresie europejskiego prawa i polityki. Ma on na celu rozwój umiejętności przyszłych specjalistów prawa UE i zarządzania koncepcyjnym myśleniem, identyfikowanie problemów regulacji prawnych UE, a także tendencji do rozwoju prawa i polityk UE oraz proponowanie motywowanych rozwiązań w zakresie różnych problemów związanych z wdrażaniem UE. prawo i zarządzanie UE. Ze względu na mobilność nauczycieli program ten jest oferowany wyłącznie w formie stacjonarnej.

Wykonany wspólnie przez Mykolas Romeris University (Wilno, Litwa) i University of Bordeaux (Bordeaux, Francja). Wykłady prowadzone są przez specjalistów z Francji, Litwy i innych krajów przez prawników i ekonomistów, pracowników akademickich i specjalistów.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Celem specjalizacji programu studiów jest przygotowanie specjalistów prawa międzynarodowego, którzy będą potrafili konceptualizować, zidentyfikować, zrozumieć, przeanaliz ... [+]

Celem specjalizacji programu studiów jest przygotowanie specjalistów prawa międzynarodowego, którzy będą potrafili konceptualizować, zidentyfikować, zrozumieć, przeanalizować i rozwiązać problemy wynikające z międzynarodowego uregulowania prawnego, rozwinąć umotywowane, logiczne i prawnie uzasadnione argumenty i rozwiązania tych problemów oraz sposoby im zapobiegać, co zapewniłoby skuteczne stosowanie prawa międzynarodowego, usprawniłoby pracę państw i organizacji międzynarodowych. Specjalizacja odpowiada na zapotrzebowanie na profesjonalnych specjalistów o wysokich kwalifikacjach, którzy są w stanie opracować i wdrożyć strategie i cele polityki zagranicznej dowolnego kraju, reprezentować i chronić interesy państw lub firm na forach międzynarodowych, zapewnić skuteczną międzynarodową współpracę między państwami i międzynarodowymi organizacje i spójność między prawem międzynarodowym i krajowym. Program studiów odnosi się również do wyzwań globalizacji, w której granica między międzynarodowym i krajowym powoli znika, a kwestie międzynarodowe stają się coraz bardziej istotne w tradycyjnych dziedzinach.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Celem tego programu jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów ekonomii, którzy posiadają głęboką znajomość współczesnych teorii i metod rynku finansowego, ... [+]

Celem tego programu jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów ekonomii, którzy posiadają głęboką znajomość współczesnych teorii i metod rynku finansowego, którzy są w stanie odnowić i zastosować tę wiedzę w różnych sytuacjach i mogą integrować wiedzę z różnych dziedzin nauki w niezależnych badaniach naukowych , prowadzone w dynamicznym kraju i globalnym otoczeniu gospodarczym.

WAŻNY! Tylko studenci z partnerskich uczelni mogą ubiegać się o ten program:

Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University, Ukraine;Instytut Stosunków Międzynarodowych Narodowego Uniwersytetu im. Tarasa Szewczenki w Kijowie, Ukraina;Uniwersytet Bankowy Narodowego Banku Ukrainy.Międzynarodowe możliwości mobilności... [-]
Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Program ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych menedżerów i dyrektorów z tytułem magistra zarządzania i administracji, którzy będą mogli pr ... [+]

Program ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych menedżerów i dyrektorów z tytułem magistra zarządzania i administracji, którzy będą mogli projektować, rozwijać i zarządzać elektronicznymi przedsiębiorstwami i projektami biznesowymi oraz zastosować zdobytą wiedzę w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej w cyberprzestrzeni.

Cel programu

Aby przygotować wykwalifikowanych specjalistów do spraw administracji biznesowej, szkolić ich umiejętności i wiedzę o nowych i wyróżniających się procesach społeczno-ekonomicznych w cyberprzestrzeni gospodarki wiedzy, nowoczesnych technologiach informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) wpływających na tradycyjne modele biznesowe oraz rozwijać praktyczne umiejętności zarządzania potrzebne do udanego zastosowania potencjału TIK w rozwijaniu, projektowaniu i zarządzaniu biznesem w cyberprzestrzeni.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Program oparty jest na trzech głównych blokach podstawowych: teorii (45 punktów ECTS), praktyce (9 punktów ECTS) i pracach badawczych (36 punktów ECTS). Blok badania teor ... [+]

Program oparty jest na trzech głównych blokach podstawowych: teorii (45 punktów ECTS), praktyce (9 punktów ECTS) i pracach badawczych (36 punktów ECTS). Blok badania teorii składa się z 2 głównych części. Obowiązkowe przedmioty do nauki mają przygotować specjalistów, którzy znają teoretyczne modele pracy socjalnej, tendencje europejskiej polityki społecznej, potrafią planować, koordynować i wdrażać innowacje w dziedzinie polityki usług socjalnych zgodnie z nowoczesnymi cechami socjalizacji młodzieży, z powodzeniem organizują pracę społeczną z różne grupy młodzieżowe.

Wiele przedmiotów do wyboru poświęconych jest edukacji kompetencji międzykulturowych, która promuje dialog między różnymi grupami etnicznymi, umożliwia kształcenie społeczeństwa, zwłaszcza młodzieży, na temat innych kultur. Zablokuj metody badawcze i pracę magisterską - pomóż absolwentom uzasadnić metodologicznie wybrany przez siebie temat badań, utwórz podstawowe cechy pracy magisterskiej, przygotuj konkretną technikę badawczą, aby podkreślić harmonizację metodologicznych problemów celu i metodologii badań.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Celem programu studiów Logistics Management jest wyszkolenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy byliby w stanie zarządzać firmami lub działami logistycznymi w ... [+]

Celem programu studiów Logistics Management jest wyszkolenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy byliby w stanie zarządzać firmami lub działami logistycznymi w globalnie konkurencyjnym środowisku w najbardziej efektywny sposób wykorzystując najnowsze techniki analizy, zarządzania i doskonalenia procesów logistycznych. Duży nacisk kładzie się również na motywację grupową, zarządzanie kryzysowe, znajomość najnowszych trendów w przepływach towarów i materiałów. Międzynarodowe relacje handlowe i różne osobliwości procedur Urzędu Celnego różnych krajów są również objęte w sposób głęboki i kompleksowy.

Międzynarodowe możliwości mobilności... [-]
Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Kurs obejmuje teorię, praktykę i udział studentów. Zadania grupowe powiązane z rzeczywistymi sytuacjami i występami ról są wyjątkową cechą tego kursu. Istotną częścią pro ... [+]

Czy posiadasz zdolności organizacyjne i talent do administracji?Czy masz żywy, ciekawy umysł?Czy potrafisz pracować pod ciężką presją?Czy masz moralną odwagę i sumienność?Czy odczuwasz pasję do komunikacji i nawiązywania kontaktów oraz rozwijania kontaktów ze społecznościami?

Ten program jest właśnie dla Ciebie!

Członkowie programu będą uczeni planowania, udowadniania i zarządzania komunikacją organizacji, komunikowania się z mediami i innymi zainteresowanymi użytkownikami. Program ma na celu przekazanie studentom umiejętności niezbędnych do zostania specjalistą PR nowej generacji, zdolnym do kształtowania wizerunku instytucji i elementów strategii. Program ten zapewnia zachęty do przedsiębiorczości, umożliwiając uczniom tworzenie własnych firm.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Celem programu jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych psychologów dla organizacji biznesowych o głębokiej wiedzy psychologicznej z zakresu marketingu i zarządzania z ... [+]

Celem programu jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych psychologów dla organizacji biznesowych o głębokiej wiedzy psychologicznej z zakresu marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi, rozsądnych pod względem ekonomicznym i prawnym podstawach rozwoju biznesu, zdolnych do wdrożenia swoich kompetencji zawodowych dla efektywności organizacji biznesowej i dla poprawa dobrostanu osobistego.

Połowa programu składa się z przedmiotów związanych z psychologią biznesową i pokrewnymi. Program zapewnia psychologię przywództwa, budowanie zespołu i zarządzanie, psychologię zarządzania innowacjami, psychologię biznesu, psychologię personelu, public relations i psychologię reklamy, negocjacje biznesowe, psychologię rozwoju kariery, prawo pracy itp. Druga połowa programu została wyznaczona do badań naukowych i ostatnia praca mistrza, szkolenie zawodowe i staż. Każdy semestr obejmuje co najmniej jeden przedmiot, który pomaga rozwijać praktyczne umiejętności. Jest to jedyny program magisterski z psychologii po angielsku na Litwie iw krajach bałtyckich. Program zapewnia kwalifikacje mistrza psychologii określone w Regulaminie Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Psychologów.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Znajomość języka angielskiego - poziom nie niższy niż B2 (zgodnie ze Wspólnymi Ramami Odniesienia dla Języka zatwierdzonymi przez Radę Europy). Dla osób, które nie posiad ... [+]

Skontaktuj się z dyrektorem programowym prof. Dr. Renata Mieńkowska-Norkienė przez e-mail: rmienkowska@mruni.eu

Międzynarodowe możliwości mobilności

Studenci mogą brać udział w programie mobilności ERASMUS, który daje możliwość studiowania na uczelni zagranicznej przez 1 lub 2 semestry i odbywania stażu w innym kraju.

Wymagania wstępne

Licencjat: absolwenci uniwersyteckich studiów licencjackich w dowolnej dziedzinie studiów mogą ubiegać się o ten program. Studenci, którzy nie posiadają podstaw studiów politycznych, powinni wziąć udział w trzech dodatkowych kursach (Podstawy nauk politycznych, nowoczesnych teorii politycznych i teorii polityki porównawczej) i przekazać je w pierwszym semestrze.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University
Address
Ateities st. 20,
LT-08303 Vilnius, Vilnius County, Litwa
Witryna
Telefon
+370 5 271 4625