Lithuanian Sports University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lithuanian Sports University ( LSU ) jest dumny z tego, że jest jedynym wyspecjalizowanym uniwersytetem na Litwie, który od ośmiu dekad łączy Ruch i Naukę Sportową. Studia w sporcie i pokrewnych dziedzinach zyskują na popularności, otwierając jednocześnie nowe możliwości dla udanych absolwentów. Nastąpi ciągły wzrost zapotrzebowania na specjalistów pomagających tym, którzy dążą do zdrowego, aktywnego i długiego życia.

Dlatego możesz odnieść sukces w życiu razem z LSU , gdzie studia, nauka o sporcie i praktyka są ze sobą powiązane. Wyjątkowa uwaga dla każdego międzynarodowego studenta, studia naukowe i społeczność sportowców dostarczą wiedzy i ciekawego doświadczenia każdego dnia. Dokonaj właściwego wyboru, a to pomoże w realizacji Twoich celów i stanie się wyjątkowe.

Wśród absolwentów LSU jest wielu wybitnych naukowców, światowej sławy trenerów, znanych sportowców i wybitnych osobistości publicznych. Duża liczba studentów i absolwentów LSU została mistrzami i laureatami Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

Lokalizacje

Kaunas

Lithuanian Sports University

Address
Lietuvos sporto universitetas
Sporto 6

44221 Kaunas, Kaunas County, Litwa
Telefon
+370 37 302 644

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium