Przeczytaj oficjalny opis

Kazimieras Simonavičius University (KSU), założona w 2003 roku, jest akredytowanym prywatna uczelnia z kampusów w Wilnie i Kłajpedzie na Litwie. KSU wyróżnia się innowacyjnym podejściem do nauki i jej wartości przedsiębiorstwa.

Badania obejmują główne obszary Nauk Społecznych - gospodarczej i zarządzania, administracji publicznej, Prawo, komunikacja, ekonomia, nauki polityczne i socjologię - a także nauk technicznych w dziedzinie technologii informatycznych. Uniwersytet oferuje 13 licencjackie, pięć Mistrz i jeden programy zintegrowane, a także studia kształcenia i szkolenia.

DLACZEGO KSU?

KARIERA-ukierunkowane zawodowo. We współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami, mamy opracowane programy studiów, które przygotowują studentów do sukcesu zawodowego w wybranych dziedzinach nauki. Uniwersytet promuje trzy cechy, które są ważne dla młodego człowieka, aby odnieść sukces.

Przedsiębiorczość. Programy studiów w KSU miejsce silny nacisk na promowanie wartości i umiejętności związanych z przedsiębiorczością. Uczelnia wspiera idee rozruchu ucznia i zachęca ich do tworzenia nowych firm.

Innowacje. Prowadzący w KSU użyciu innowacyjnych metod nauczania. Uczniowie są zachęcani do korzystania z najnowszych nowoczesnych technologii podczas studiów i pracy nad projektem.

Kreatywność. Szanse obfitują kreatywności i wyrażania siebie we wszystkich programach KSU: we wszystkich programach studiów studenci uczą się integrować wiedzę naukową, innowacyjność technologiczną i sztukę. Uczelnia wspiera także udział uczniów w konkursie projektów i przedsiębiorczości, angażuje partnerów społecznych w procesie badawczym, stwarzając możliwości dla studentów do rozwiązywania rzeczywistych problemów życiowych.

Uwagi i wsparcia. Małe grupy analityczne zapewniają, że każdy student dostaje indywidualną uwagę. studentów pierwszego roku uzyskać osobowych mentorów mrówek opiekunów. Studenci w całej badań regularne konsultacje na ich perspektywy zawodowe i mogą zarejestrować się w programie ścieżkę kariery, która pomaga im opanować praktyczne i indywidualne umiejętności i przygotować się na ścieżce kariery.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA. Uniwersytet ma umowy o wymianie studentów z ponad 100 uczelni z całego świata. KSU oferuje wiele możliwości dla studentów i naukowców do udziału w zagranicznych szkoleniach i projektach edukacyjnych. Każdy semestr jest obowiązkowe i fakultatywne kursy, które są prowadzone przez zagranicznych naukowców z całego świata.

KSU - Uniwersytet Gdzie można wymyślić swoją przyszłość!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Kazimieras Simonavicius University

Future Foresight i zarządzanie strategiczne jest pierwszy program edukacyjny przyszłych badań na Litwie. Program łączy interdyscyplinarności, komplementarności i integral ... [+]

Future Foresight i zarządzanie strategiczne jest pierwszy program edukacyjny przyszłych badań na Litwie. Program łączy interdyscyplinarności, komplementarności i integralną uniwersalność odpowiednich kompetencji, które stwarzają możliwości dla lepszej integracji w stale zmieniającym się rynku pracy: nauczanych jest metodologia spostrzeżenia, które mogą być stosowane do różnych obszarach i na różnych poziomach, kierując te umiejętności strategiczne modelowanie procesów społecznych, ekonomicznych, politycznych, kulturowych i technologicznych, a także kształtowania przyszłości społeczeństwa opartego na wiedzy.

Celem Future przewidywania i strategicznego programu Governance jest przygotowanie najwyższego poziomu specjalistów administracji publicznej, którzy są w stanie zrozumieć skomplikowane stosunki zarządzania integralnie w wieloetapowych i zmieniających się warunków w skali globalnej. Absolwenci tego programu są w stanie: 1. zastosowanie metodologii prognozowania przyszłych przy formułowaniu polityki administracji publicznej oraz działalności gospodarczej.... [-]

Litwa Wilno
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Students about Kazimieras Simonavičius University