Baltic Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jest Baltic Aviation Academy szkolenie standard europejski ośrodek lotnictwa, gdzie doświadczenie indywidualnych rozwiązań szkoleniowych jest owinięty w pielęgnacji ciała.

Główna siedziba Baltic Aviation Academy jest na Litwie. Akademia liczy ponad 20 lat doświadczenia w szkoleniu lotniczym, a jego dziedzictwo sięga roku 1938, kiedy zakład litewskie linie dział szkoleń powstała.

Dzisiaj Baltic Aviation Academy oferuje ab initio, na typ pilotażowego szkolenia, szkolenia personelu pokładowego, obsługi naziemnej i wiele innych rozwiązań szkoleniowych lotnictwa. W 2013 r. uzyskała statusu ATO EASA. Ponadto certyfikaty ukończenia kursu, które są wydawane przez Baltic Aviation Academy obowiązują w: kraje Unii Europejskiej, Brazylii, Chin, Filipin, Indonezji, Nigerii, Afganistanu, Białorusi, Kazachstanu, Bułgarii i Izraelu.

Główne działania: Baltic Aviation Academy Baltic Aviation Academy jest częścią Avia Solutions Group, powszechnie znany jako dostawca kompleksowych usług w dziedzinie lotnictwa. Grupa integruje usługi MRO i łańcucha dostaw, pilot i załoga szkolenia, leasing personelu lotniczego, obsługi naziemnej i tankowanie samolotów, zarządzanie samolotu, karty biznesowe, jak i dostawców usług zarządzania lotnisko.

Nasza wizja: Liderem w branży z ambitnym, odpowiedzialnym i elastycznym koniunktury, która tworzy wartość dodaną dla klientów, partnerów, akcjonariuszy i pracowników.

Nasza misja: Zapewniają dostęp do elastycznych rozwiązań szkoleniowych lotnictwa, które są siłą napędową bezpieczniejszego przemysłu lotniczego. Jednocześnie spełniać nasze ambitne wzrost i rozwój praktyk odpowiedzialnego biznesu.

SUKCES: Z marzenie praca marzeń

Baltic Aviation Academy chciałby opowiedzieć historię. Opowieść o człowieku, który nigdy nie dał się w jego śnie. Który przeszedł przez wszystkie "wzloty" i "upadki" w kierunku jednego celu - aby stać się profesjonalnym pilotem.

Jak większość prawdziwych lotników, Vitas Kanaporis rozwinął swoją pasję do lotnictwa we wczesnym dzieciństwie. Mieszka w pobliżu lotniska i oglądając Radzieckiego Armii samolot Ił-76 pomógł mu zrozumieć, że lotnictwo może być i powinna być jego przyszłość. Dlatego zaraz po ukończeniu szkoły średniej, Vitas dołączył do szkoły pilotów wojskowych, a od 1989 do 1991 roku poleciał na L-39.

Po jego obowiązkiem w armii dobiegł końca, Vitas w obliczu faktu, że jego wiedza nie ma zastosowania w obecnym rynku pracy. Więc z opadającym Związku Radzieckiego, by kontynuować lot marzenie powoli zaczął zanikać. "Było po prostu nie ma możliwości, aby dostosować Umiejętność latania i wiedza zdobyte podczas wojska, więc musiałem wybrać coś innego", komentuje Vitas. W 1992 roku rozpoczął studia licencjackie Vitas Inżynieria Transportu, a następnie uzyskał tytuł magistra i rozpoczął pracę jako inżynier w różnych firmach.

Jeszcze nigdy nie zrezygnował z jego snu, aby kontynuować lot. W 2006 Vitas dowiedziałem się, że aby stać się pilotem nie koniecznie potrzebują wsparcia linii lotniczych. W wyniku tego, że porzucił pracę jako inżynier w firmie farmaceutycznej i wszedł szkolenia pilotów akademię. Niestety lata spędził w armii samolotów działających nie może być stosowany jako korzyść już, więc Vitas rozpoczął szkolenia pilotów od samego początku. Licencji pilota turystycznego, licencji pilota zawodowego, badania ATPL i 200 godzin szkolenia lotu trwało 2,5 roku swojego czasu i poświęcenia, które zostały nagrodzone w pracy w jednym z litewskich linii lotniczych. Tutaj Vitas zebrali 2240 godzin lotu jako pierwszy pilot Focker 50. Niestety po pewnym czasie, ze względu na cięcia w floty lotniczej i personelu, Vitas nie stracił pracę, i po raz kolejny wrócił do punktu wyjścia. To było, dopóki nie dowiedziałem się o Baltic Aviation Academy. Z doskonałymi zaleceniami jego Aviator przyjaciółmi, Vitas postanowił wprowadzić Baltic Aviation Academy i realizować swoje marzenia poprzez uzyskanie typu Boeing 737 CL ocena szkolenia.

"Wybrałem Baltic Aviation Academy opierając się na wielu czynnikach: pozytywne rekomendacje od przyjaciela-pilotów, strategicznej lokalizacji akademii i równowagi pomiędzy ceną i jakością. Muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem przede wszystkim wymagających i oddanych nauczycieli Bałtyckiego Akademii Lotnictwa, i jestem bardzo wdzięczny za ich wkład w mojej karierze, "komentuje Vitas Kanaporis.

Biorąc jedną z Baltic Akademii Lotnictwa oferty specjalne dla szkolenia pilotów, Vitas zyskał Boeing 737 CL (B737 300 - 500), a następnie wpisać ocenę szkolenia podstawowego. Po ukończeniu szkolenia, Baltic Aviation Academy udało się zapewnić Vitas z oceną pilota w jednym z partnerskich linii lotniczych. Vitas umiejętności lotu i przydatność do pozycji pilotażowego zostały ocenione przez ekspertów i ze względu na świetne wyniki, które Vitas wykazały, że został propozycję pracy w jednej z linii partnerskich Akademii Bałtyckiego Lotnictwa.

"Bycie bezrobotnym dał mi trochę czasu na analizę lotnictwa rynek pracy, i jestem bardzo zadowolony, aby móc skorzystać z danej okazji i zostać pilotem popytu. Zawsze marzył o zostaniu pilotem lotnictwa i komercyjnych przy pomocy Baltic Aviation Academy osiągnąłem moje marzenie ", dzieli się swoimi przemyśleniami Vitas Kanaporis.

Lokalizacje

Wilno

Address
Dariaus ir Girėno g. 21
Wilno, Okręg wileński, Litwa