Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Liechtenstein

University of Liechtenstein

Magisterskie Liechtenstein Vaduz September 2018

University of Liechtenstein jest międzynarodowo uznanym uniwersytet, najwyższej klasy ze względu na jej uprawę na ścisły związek pomiędzy studiów i praktyki. Uczelnia jest fundacją prawa publicznego, który pozwala na wykonanie jego mandatu wydajności autonomicznie i elastycznie (Prawo na Uniwersytecie Liechtensteinu z dnia 25 listopada 2004 roku). Treść oferty edukacji i transferu jest dostosowana do potrzeb społecznych i potrzeb biznesowych. Jej główne aspekty (architektura i … [+] urbanistyka, Business Economics) są w zakresie studiów licencjackich, magisterskich i studiów doktoranckich studiów, kształcenie, badania i rozwój lub transferu technologii i wiedzy. Około 800 studentów zarejestrowanych w licencjackie, magisterskie i doktoranckie programów studiów, programów wykonawczy magisterskie i podyplomowe, a także kursów uniwersyteckich studiów albo w pełnym wymiarze godzin lub w ciągłym charakterze edukacyjnym. Te oferty edukacyjne mają charakter interdyscyplinarny i dostosowane do międzynarodowych procesach decyzyjnych i wiedzy odpowiedzialności. Misja Naszym zadaniem jest generowanie i przekazywania wiedzy. W ten sposób wspieramy i wyzwanie dla naszych studentów i instruktorów. University of Liechtenstein charakteryzuje się szczególnie bliskim stosunku do działalności, tworząc tym samym warunki do nauki z potencjałem dla rozwoju osobistego. University of Liechtenstein jest autonomiczny i jest finansowany z różnych źródeł. Nauka, nauka i badania są wysokiej jakości, jak i krajowym, regionalnym i międzynarodowym znaczeniu. Zasady naszej pracy Nasi pracownicy są aktywne i odpowiedzialne współtowarzysze i współpracowników projektantów w bardzo produktywny zespół. Tworzymy nastawionego na promowanie innowacyjności, tworzenia sieci. Z naszego na klienta i rynkowych ofert edukacyjnych, stosowane badania i rozwój oraz transfer technologii, oferujemy myślących, międzynarodowy zakres usług. Nasza oferta, produkty i usługi spełniają maksymalne wymagania jakościowe zarówno w treści i formie w cenie zgodnej z rynkiem. Jesteśmy liderami w tej dziedzinie ze względu na naszych wyspecjalizowanych ofert Nasze wymagania jakościowe i potencjalne perspektywy rynku są podstawą naszego ciągłego rozwoju. Mamy inicjowania i wdrażania innowacji Jesteśmy finansowane z usług nastawionych na zysk zgodny z rynkiem, jak również poprzez edukację państwowych mandat i osób trzecich darowizn. Rezerwy z tytułu sukcesu stanowią podstawę do dalszych innowacji. Uprawiamy sprawiedliwy, zorientowany na klienta zachowanie wobec wszystkich naszych grup odniesienia i włączyć je w miarę możliwości w naszych procesach decyzyjnych. Jesteśmy aktywnym centrum kontaktowe powiązanie uczelni, przedsiębiorstw i społeczeństwa. Możemy łączyć ludzi i stworzyć impulsy na przyszłość. [-]