Middle East University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet East Middle (MEU) jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Libanie, rozszerzając nasze korzenie z powrotem do 1930 roku. Jednak byliśmy w naszej obecnej lokalizacji na szczycie wzgórza w Sabtieh od 1946 roku. Nasza idylliczne zielonych campus zapewnia zapierające dech w piersiach widok Bejrucie i Morze Śródziemne krzewienia idealne warunki do pracy i socjalizacji.

MEU jest szczęśliwy i opiekuńczy społeczności, w której dążenie do doskonałości akademickiej jest postrzegane jako ważne, ale gdzie potrzeby społeczne i duchowe są pod opieką, jak również. Jesteśmy wspólnotą międzynarodową, gdzie wszystkie osoby są postrzegane jako o równej wartości, niezależnie od kręgu kulturowego, rasy czy wyznania.

Meu Fakty

Składa się z czterech wydziałów

Wydział Sztuki i Nauki Wydział Zarządzania Wydział Edukacji Nauczycieli Wydział Filozofii i Teologii

Ośrodki akademickie i instytuty

Arabic Language Institute Instytut Języka Angielskiego Biblioteka George Arthur Keough Instytut Studiów islamskich i arabskich

Dodatkowe programy

MEU oferuje również student pierwszego roku programu, program studiów zagranicznych, to zewnętrzny program angielskiego, intensywny i program języka arabskiego.

Diverse Campus

Jesteśmy dumni, że mamy uczniów i pracowników, reprezentujących ponad 20 krajów z całego świata.

Lokalizacja

MEU leży na wschód od Bejrutu w Sabtieh na 30 ha w spokojnej, zielonej wzgórzu, z którego roztacza się piękny widok z widokiem na miasto i Morze Śródziemne.

Lokalizacje

Sidon

Middle East University

Address
Middle East University


Sidon, South Governorate, Liban

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: