Uniminuto

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

misja

Uniwersytet systemu Uniminuto inspirowana Ewangelią, myśli społecznej Kościoła, Eudist duchowości i charyzmatu Minuto de Dios, ma na celu :

  • Wyższa oferta wykształcenie wysokiej jakości i odpowiednie preferencyjna opcja dla tych, którzy nie mają możliwości, aby uzyskać do niego dostęp poprzez innowacyjne, wszechstronnego i elastycznego modelu.
  • Doskonała forma istoty ludzkie i kompetentnych specjalistów, zorientowanych i etycznie zobowiązani do transformacji społecznej i zrównoważonego rozwoju.
  • Przyczyniać z naszego zaangażowania i naszej świadka do budowy sprawiedliwego, pokojowego i pojednał braterskiego społeczeństwa.

mega

W 2019 roku, Uniminuto jest rozpoznawana w kraju i zagranicą jako instytucji szkolnictwa wyższego z modelu edukacyjnego zainspirowany chrześcijańskiego humanizmu, kształt integralności, który jako kompetentnych specjalistów i przedsiębiorców, otwarty na znalezienie Boga i służbie człowieka, przyczyniają się do rozwoju ich społeczności i sprawiedliwego społeczeństwa.

Uniminuto charakteryzuje jako integralnego i zrównoważonego instytucji, wspierany przez kulturę wysokiej jakości, o szerokim i odpowiedniej oferty edukacyjnej szerokim zasięgu, łatwy dostęp, wykorzystanie nowych technologii, promowanie inicjatyw innowacji społecznych i współpracy dla rozwój.

Lokalizacje

Bogota

Address
Carrera 73A No. 81B – 70
Bogota, Bogota, Kolumbia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium