Przeczytaj oficjalny opis

Założone przez Towarzystwo Jezusowe w 1623 roku , jest uniwersytetem katolickim, uznanym przez kolumbijski rząd, który ma służyć wspólnocie ludzkiej, zwłaszcza Kolumbii, w dążeniu do ustanowienia bardziej cywilizowanego, bardziej wykształconego i sprawiedliwego społeczeństwa, inspirowanego wartościami ewangelicznymi.

Promuje kompleksowe szkolenie ludzi, wartości ludzkich, rozwoju i przekazywania nauki i kultury oraz przyczynia się do rozwoju, kierowania, konstruktywnej krytyki i transformacji społeczeństwa.

Pierwszy uniwersytet w Kolumbii z akredytacją instytucjonalną

Ministerstwo Edukacji , za pośrednictwem rezolucji nr 1320, zapisało się na 12 czerwca 2003 r. W Pontificia Universidad Javeriana na okres ośmiu lat.

W rezolucji podkreślono, że Uniwersytet "osiągnął wystarczający poziom jakości, aby zgodnie z zasadami regulującymi tę kwestię został publicznie uznany za pomocą oficjalnego aktu instytucjonalnej akredytacji".

Misja

Uniwersytet Javeriana jest katolicką instytucją szkolnictwa wyższego, założoną i prowadzoną przez Towarzystwo Jezusowe, zobowiązującą się do zasad edukacyjnych i wytycznych założyciela.

Eksperci w nauczaniu, badaniach i doskonałości usług jako kraj zintegrowany, globalna i interdyscyplinarna perspektywa uniwersytecka i proponuje:

  • integralna formacja ludzi, którzy wyróżniają się wysoką jakością odpowiedzialności ludzkiej, etycznej, akademickiej, zawodowej i społecznej;
  • tworzenie i rozwój wiedzy i kultury w krytycznej i innowacyjnej perspektywie dla osiągnięcia sprawiedliwego, zrównoważonego, integracyjnego, demokratycznego, współczującego i szanującego godność ludzką społeczeństwa.

    Nr 576 Zarząd uczelni, 26 kwietnia 2013 r. Umowa (do pobrania )

Programy prowadzone przez:
  • Spanish (Colombia)
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Pontificia Universidad Javeriana

Master's Degree in Urban and Regional Planning to program podyplomowy ustanowiony w 1975 roku na Wydziale Interdyscyplinarnych Studiów. Obecnie jest jednostką Wydziału Ar ... [+]

Master's Degree in Urban and Regional Planning to program podyplomowy ustanowiony w 1975 roku na Wydziale Interdyscyplinarnych Studiów. Obecnie jest to jednostka Wydziału Architektury i Wzornictwa, ukierunkowana na badania oraz wszechstronne i interdyscyplinarne szkolenie specjalistów w zakresie analizy, badań i interwencji w procesy planowania miejskiego i regionalnego, planowania przestrzennego i projektowania miast i regionów w Kolumbii , aby przyczynić się do poszukiwania rozwiązań obecnych problemów naszego społeczeństwa, zgodnie z wytycznymi Misji Pontificia Universidad Javeriana .

Informacje ogólneKonferencja: piątek od 14:00 do 20:00 i soboty od 7:00 do 13:00Tryb studiów:Stopień naukowy: magister planowania miejskiego i regionalnegoSzacowany czas trwania: cztery semestryRok inicjacji: 1975SNIES: 1033Kwalifikowana rozdzielczość rejestru: 4647 z dnia 7 maja 2012 r., Ważna do 7 maja 2019 r.Wartość kapitana: 11 172 000 / semestr *Rodzaj szkolenia: studia podyplomoweMiejsce, w którym jest oferowana: Bogotá... [-]
Kolumbia Bogotá
Styczeń 2020
Spanish (Colombia)
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku