Przeczytaj oficjalny opis

EAFIT

50. rocznica obchody EAFIT w 2010 roku był okazją do refleksji po raz kolejny na symbiozie pomiędzy naszej instytucji i społeczności na zewnątrz.

Znaczenie świecie rzeczywistym programów naszej uczelni, w połączeniu z naszych bliskich więzi z sektora produkcyjnego i wykładowców i pracowników, którzy zostali przeszkoleni zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby nasz uniwersytet przestrzeń, która zapewnia bezpośredni dostęp do świata zewnętrznego, podczas gdy w tym samym Czas wyposażenie studentów w wiedzę, która legitymizuje / element etyczny ludzi i jest wspierany przez nowe technologie.

Istniejące programy akademickie w czasie, nie w pełni spełniają oczekiwania społeczności biznesowej Antioquia i że niezadowolenie było katalizatorem podpisania Karty Escuela de Administración y Finanzas (Szkoły Administracji i Finansów, lub EAF) w dniu 4 maja 1960 , Trzy miesiące później, sierpnia 17, amerykański profesor Bernard J.
Hargadon Jr. zaczął uczyć klasę w sprawie zasad rachunkowości, część programu nauczania Business Administration, w klasie, w centrum miasta Medellín.

Od tych skromnych początków, różne wydarzenia, które miały miejsce później przekształcić instytucję do jednego z wiodących ośrodków akademickich w Kolumbii. Pierwsza zmiana miała miejsce w 1962 roku, kiedy Instituto Tecnológico (Institute of Technology) otworzył swoje drzwi i zaczęła oferować studia w przemyśle tekstylnym, technologii i mechanicznych i programowania. To był moment, whentwo więcej liter (I i T), dodano do nazwy EAF.

W 1963 roku, EAFIT przeniesiona do obecnej kampusu, znajduje się w dzielnicy La Aguacatala po stronie południowej Medellin jest. To tam najważniejszych instytucji do przemiany zaszły, w tym jego uznania w 1971 roku jako uniwersytetu i odwołania.
programów technologicznych, aby zrobić miejsce dla nowych kierunków studiów. EAFIT ostatecznie składa się z czterech szkół: Zarządzanie (1979), techniczne (1979), nauk ścisłych i humanistycznych (1997) i prawa (1999). Uniwersytetu piąta szkoła została otwarta w 2012 roku: Ekonomia i Finanse.

W innym głównym rozwoju, Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznano akredytację uniwersytetu jako instytucji wysokiej jakości po raz pierwszy w 2003 roku, a w 2010 roku rozszerzony że uznanie przez okres ośmiu lat.

Dziś EAFIT jest uczelnią najnowsze technologie oferuje 19 programów studiów licencjackich, 3 doktoraty, 21 programów studiów magisterskich i ponad 60 programów świadectwa absolwent, a także ciągłe programy edukacyjne, kursy językowe i więcej. Instytucja posiada kampusy satelitarne w Bogocie, Pereira i Llanogrande (Rionegro).

Kolumbia przeskakuje za granicę - Azja i Pacyfik. Dowiedz się więcej tutaj: www.eafit.edu.co/medios/eleafitense/108/Paginas/colombia-al-otro-lado-del-charco-esta-asia-pacifico.aspx

Azjatycki tydzień 2017 - Czytaj więcej o 11. edycji azjatyckiego tygodnia w EAFIT: www.eafit.edu.co/centros/asia-pacifico/semana-asia/Paginas/Semana_Asia_2017.aspx

Programy prowadzone przez:
  • Spanish (Colombia)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Universidad EAFIT

MIB na Universidad EAFIT zapewnia wyjątkowe międzynarodowe i wielokulturowe doświadczenie dla studentów z różnych środowisk. ... [+]

Dlaczego nasz MIB?

MIB na Universidad EAFIT zapewnia wyjątkowe międzynarodowe i wielokulturowe doświadczenie dla studentów z różnych środowisk.

Program

Zintegrowana podstawa programowa MIB obejmuje kilka kluczowych obszarów w biznesie międzynarodowym: podstawy badań i statystyki, zarządzanie i globalną ekonomię, strategię, operacje i komunikację. Nasze kursy budują się i uzupełniają.

Nasz wydział wykorzystuje różnorodne metodologie nauczania do rozwijania kluczowych umiejętności wymaganych w stale rosnącej złożoności globalnej gospodarki i rynków międzynarodowych, takich jak aktywne uczenie się, projekty grupowe i symulacje.

MIB w niepełnym wymiarze godzin (4 semestry)... [-]

Kolumbia Medellín
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Video Institucional-Universidad EAFIT

Location address
Universidad EAFIT
Main Campus

Medellín, Antioquia, CO
Location address
EAFIT Pereira
Carrera 19 #12-70 Megacentro Pinares

Pereira, Risaralda, CO
Location address
EAFIT Bogotá
Carrera 12 # 96-23, oficina 304

Bogotá, Bogota, CO