Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Kirgistan

Central Asian Studies Institute (AUCA)

MA Kirgistan Bishkek September 2018

Test Instytut Studiów Azji Środkowej to jednostka badawczo-naukowy Amerykańskim Uniwersytecie w Azji Środkowej, powstała z misją promowania badań nad Azją Środkową lokalnym i międzynarodowym. Instytut realizuje ten cel poprzez wspieranie i zachęcanie indywidualnych i grupowych projektów badawczych, organizowanie seminariów i konferencji, publikacji naukowe czasopismo oraz opracowanie programów akademickich koncentruje się na Azji Środkowej. Od wieków w Azji Środkowej jest sk… [+] rzyżowaniem dla przepływu ludzi, towarów i pomysłów między Europy, Azji Zachodniej, Azji Południowej i Wschodniej Azji. Z końcem władzy radzieckiej, region odzyskał swoją polityczną, gospodarczą i kulturową różnorodność i stojaki ponownie jako kluczowy gracz w zwartych społeczności globalnej. Gromadząc badaczy lokalnej i międzynarodowej, promowanie synergii między studentów, wykładowców i nauczycielom akademickim oraz poprzez uprzywilejowanie wielodyscyplinarnego oraz porównawcze projekty badawcze, Central Asian Studies Institute ma na celu stworzenie innowacyjnego i odpowiedzialnego wiedzy na temat zachodzących procesów w pięciu republik Azji Środkowej ( Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan i Uzbekistan). Założona w 2011 roku, Centralny Instytut Studiów Azji jest non-profit, jednostka badawczo akademicki odpowiedzialny przed Prezesem Amerykańskiego Uniwersytetu w Azji Środkowej. Dyrektor Instytutu działa w ścisłej współpracy z członkami Międzynarodowej Rady Doradczej do tworzenia partnerstw naukowych we wszystkich dziedzinach nauki związanych z Azji Środkowej oraz z członków komitetu sterującego, w celu wspierania i ułatwiania badań naukowych w American University Azji Środkowej. Kliknij tutaj, aby zobaczyć Casi na Facebook strony do wiadomości i aktualizacje! [-]