International Leadership University - ILU

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wizji, misji i Filozofii Uniwersytetu Wizja Wizja uniwersytetu ma być "światowej klasy uniwersytet na pogłębianie wartości biblijnych poprzez doskonałości akademickiej i przywództwa transformacyjnego".

Misja Misją Akademii jest "kształcenie i szkolenie jak Chrystus wizjonerskich przywódców przewodzić całościowego transformacji w Afryce i na świecie." Ta misja jest wyjasnione w następujących stwierdzeń:

. Oświadczenie Cel Celem Akademii jest kształcenie i szkolenie kobiet i mężczyzn, w celu zapewnienia im odgrywać wiodącą rolę w Kościele iw społeczeństwie opartym na priorytetach biblijnych i przewodzić transformacji duchowej, społecznej i kulturowej w Afryce i na świecie.

b. Zestawienie firm Międzynarodowy Uniwersytet Przywództwo jest instytucją non-profit, zobowiązała się do zaoferowania wysokiej jakości edukacji, który jest samowystarczalny.

c. Zestawienie wartości

Uzależnienie od Boga: Szukam wskazówek Boga i ufając Mu we wszystkich przedsięwzięciach. Pasja do Wielkiej Komisji: urzeczenie do posłusznych uczniów Chrystusa we wszystkich przedsięwzięciach edukacyjnych i szkoleniowych. Morał Integralność: biblijny styl życia i praktyka uczciwości, sprawiedliwości i prawości. Stewardship biblijne: Odpowiedzialny, uczciwe i przejrzyste wykorzystanie zasobów, darów i talentów. Passion for Excellence: Wykonywanie najwyższych standardów jakości nauczania i uczenia się, badań naukowych, praktycznych, zarządzania i posługi realizacji usług. Kontekstowe Trafność: Zaangażowanie i prowadzenia biblijnie spójnym znaczenie dla Kościoła i społeczeństwa. Filozofia

Międzynarodowa Akademia Przywództwa - Kenia jest ewangeliczna Uniwersytet chrześcijańska, której filozofia polega na wyznanie wiary, jak wskazano w pkt 5 Statutu. Chrześcijańskie wartości duchowe tworzą podstawę wszystkich obiektów, funkcje oraz programy Uniwersytetu. Ustalenie programu nauczania; Wybór studentów, wykładowców i administratorów; wymogi dotyczące ukończenia studiów; oczekiwania charakter pracowników, studentów, administratorów i wykładowców; i środki użyte do finansowania i rozwoju są oparte na wartościach biblijnych.

Lokalizacje

Nairobi

International Leadership University

Address
International Leadership University
Mtito Andei Rd
P. O. Box 60954

00200 Nairobi, Hrabstwo Nairobi, Kenia
Telefon
+254 20 2720837