The Presbyterian University of East Africa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wychowania Witamy w Szkole Edukacji, którego celem jest szkolenie i produkcji profesjonalistów, którzy będą promowały i twórczo wykazać wysokie moralności i etyki w pracy iw społeczeństwie. Będą oni wykonywać swoje obowiązki, aby służyć Bogu i ludzkości. Nasi absolwenci będą wykazać się odpowiednią wiedzą i kompetencjami jako wychowawców, doradców, socjologów, menedżerów, konsultantów z różnych instytucji, w tym szkół, uczelni i w społeczeństwie. Oczekuje się, że przyszli pedagodzy, doradcy i nauczyciele, aby wpłynąć na społeczeństwo poprzez pozytywne wartości moralnych i duchowych. Wychowania więc ma ustawione się spotkać tę wielką potrzebę poprzez projektowanie, rozwój i wdrażanie jakości, elastyczne i zróżnicowane programy i konkretne programy.

Nasza filozofia Szkoła filozofii edukacji jest oferta kształcenia sprawia, że ​​absolwenci samodzielna, twórcza i przekształcające się w zgodzie z hasłem "Poszukiwanie nowych ścieżek Uniwersytetu. Wierzymy, że w zasadzie, że edukacja powinna produkować wholistic osoby, które mogą służyć Bogu i ludzkości oraz pozytywnego wkładu do społeczeństwa.

Nasza oferta Oferujemy szeroki wachlarz studiów i programów, w tym dyplomowych Bachelor of Education w Pięknych (B. Ed. (Sztuki)) i Bachelor of Education w Nauce (B. Ed. (Nauka)), Dyplom Wyższego w Arts, Science, wczesnej edukacji i Edukacji Specjalnej (Dip. Ed. (Sztuki) / DIP Ed. (Nauka), DIP. Ed. (EKG) oraz DIP. Ed. (SNE). Szkoła oferuje również studia w edukacji wczesnoszkolnej (B. Ed. (EKG) i specjalnych potrzebach edukacyjnych (B. Ed. (SNE), jak również stopnie podyplomowe Zarządzanie Edukacyjnych (M. Ed. (Ed. Zarządzanie), a program nauczania (M. Ed. (studia programowe). Cel Nasze studia i dyplom przygotowanie studentów do rynku pracy w sektorze edukacji i poza nią. Zdobywają wiedzę, umiejętności i strategii edukacyjnych, które przygotowują ich do trudnych zadań i obowiązków w ciągle zmieniających się i modernizacji placówek oświatowych i społecznych.

Lokalizacje

Kikuyu

Address
Presbyterian University of East Africa
PO Box 387-00902 Kikuyu, Kenya

Kikuyu, Hrabstwo Kiambu, Kenia

Programy

Ta szkoła oferuje również: