Pan Africa Christian University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet PAC

Uniwersytet PAC jest Uniwersytetem Przywództwa Wyboru, wyczarterowanym przez Komisję Edukacji Uniwersyteckiej w Kenii.

Jest to kosmopolityczna uczelnia wyższa z uczniami, kadrą i wydziałem, pochodzącymi z różnych krajów w Afryce i na świecie. Nasza różnorodność oferuje unikalną platformę dla rozszerzonego światopoglądu dzięki zdrowym interakcjom społecznym.

Uniwersytet PAC oferuje sprzyjające środowisko nauczania, które sprawia, że ​​nauka jest przyjemna i interaktywna i tworzy dom z dala od domu dla naszych studentów.

Nasz personel dydaktyczny obejmuje zarówno wydział lokalny, jak i międzynarodowy, wysoko wyszkoleni z renomowanych instytucji na całym świecie. Poprzez ich ciężką pracę i spersonalizowaną uwagę pomogą Ci stać się liderem, który Bóg zaprojektował.

Uniwersytet PAC jest czymś więcej niż instytucją akademicką. Każde doświadczenie zostało zaprojektowane z zamiarem zaoferowania holistycznego podejścia do rozwoju przywództwa.

Doświadczenie akademickie spotyka się z duchowymi i pozalekcyjnymi doświadczeniami, aby stworzyć idealną mieszankę, która stanowi środowisko wzbogacające Uniwersytet PAC.

NASZA WIZJA:

Być światowej klasy uczelnią chrześcijańską, charakteryzującą się wysoką jakością, edukacją opartą na wartościach i wartości.

Nasza misja:

Rozwój transformujących chrześcijańskich liderów poprzez szkolenia, badania i innowacje służące Bogu w Kościele iw społeczności.

Nasze podstawowe wartości

  1. Dążenie do prawdy i integralności moralnej 2. Podkreślanie znaczenia ludzi 3. Wzajemne poszanowanie i współpraca dla różnorodnej społeczności PAC 4. Priorytet i skupienie się na formacji biblijnej i duchowej 5. Znaczenie szkoleń w zakresie treści, struktury i procesu 6. Doskonałość w pracy, chodzenie duchowe i obsługa wśród studentów, wykładowców i pracowników 7. Nakłanianie wartości przywódczych pracowników wśród studentów, wykładowców i personelu

Nasze podstawowe zobowiązania

  1. Jakość podkreślająca doświadczenie praktyczne i rozwój przywódców 2. Wspólnota wiary z różnych kultur obejmujących misję PAC i oświadczenie wiary3. Jakość nauczania i pochylania się 4. Zatrudnianie wysokiej klasy profesjonalnego personelu 5. Technologia informacyjna 6. Planowanie strategiczne i ocena 7. Dążenie do społeczeństwa poprzez różne pojazdy komunikacyjne w budowaniu sojuszy strategicznych i promowanie poszukiwania prawdy, miłości i sprawiedliwości 8. Badania naukowe i stypendia w zakresie krytycznych problemów społecznych 9. Służba wspólnotowa poprzez wiodące centrum chrześcijańskich zasobów do społeczeństwa

Nasze cele:

  1. Zapewnienie wykształcenia na poziomie wyższym w zakresie wiary i praktyki chrześcijańskiej; Aby przygotować się do kościołów Afryki: dojrzałych, oddanych i sumiennych przywódców ministerialnych, aby służyć z kompetencjami w ministerstwach Kościoła; 2. Wyposażyć studentów w chrześcijańską służbę na stanowiska kierownicze i działania w różnych chrześcijańskich ministerstwach i powołaniach świeckich; 3. Rozwijanie i przekazywanie wiedzy i umiejętności poprzez badania i szkolenia na poziomie uniwersyteckim; 4. Aby dalej zachowywać, rozwijać, produkować, przetwarzać, przekazywać i rozpowszechniać wiedzę, a tym samym stymulować życie duchowe, religijne i intelektualne oraz rozwój kulturalny Kenii i Afryki; 5. Odgrywać skuteczną rolę w rozwoju i rozszerzaniu Kościoła Afrykańskiego i jego przywództwa.

W szczególności chcemy rozwijać się u każdego studenta:

  1. Żywy, wzrastający związek z Bogiem; 2. Solidna podstawa teologiczna ewangeliczna, oparta na zrozumieniu kontekstu historycznego i kontekstu Biblii, właściwą metodologię interpretacji biblijnej i wrażliwość na Ducha Świętego; 3. Inteligentne zobowiązanie do ofiarowania Bogu, Kościoła i świata zgodnie z przekazanymi przez Boga darami.

Lokalizacje

Nairobi

Address
Along Lumumba Drive, Off Kamiti Road, Lumumba Dr, Nairobi, Kenya
00200 Nairobi, Hrabstwo Nairobi, Kenia
Telefon
undefined

Kenia Online

Address
Kenia Online, Kenia
Telefon
undefined