INtel College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Intel College, Jeden z wiodących wyższych uczelniach w regionie.

Intel College powstała w 1990 roku i oferuje kursy w biznesie oraz w informatyce. Nasze kursy wahają się od krótkich kursów w niepełnym wymiarze czasu, aż do programów studiów - zarówno licencjatów i magistrów programów. Kursy oferowane są dni, wieczory i soboty.

Intel College jest zarejestrowany przez Ministerstwo Nauki Szkolnictwa Wyższego i Techniki. (MOHEST) / MOHEST/PC/1354/010

Intel College współpracuje z University of Sunderland, UK w partnerską współpracę. Partnerstwo to pozwala University of Sunderland uruchomić swoje programy studiów na Intel College. Partnerstwo to zostało zatwierdzone przez Komisja ds. Szkolnictwa Wyższego (CUE), Kenia, I jest konsekwentnie jakość zapewniona przez odpowiednie Władze brytyjskie. Z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji, priorytetem uczelni jest zapewnienie, że każdy student posiada doskonałe doświadczenie podczas studiów na studentów Intel.

Studenci korzystają z wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy obaj podlegają również przeszkolonych ekspertów i uczyć. Na uczelni obowiązuje nauka oferty, które są nowoczesne, wzbogacone i technologia odzwierciedlają środowiska uczenia się 21 wieku.

Uczelnia zapewnia integrację obu elementów społecznych i akademickich uczelni tworząc fantastyczną atmosferą uczelni, gdzie studenci mogą łatwo zaprzyjaźnić i podejmowania różnych działań, jak i obecnie w klasie.

Regularne spotkania ze sponsorami zapewnia, że ​​czas na uczelni jest używany w sposób efektywny i że uczniowie czują się poczucie ciągłości i celu, gdy na kurs w kierunku osiągnięcia swoich celów edukacyjnych.

Intel College położony jest na obrzeżach Westlands. College oferuje spokojną i bezpieczną atmosferę spokojny będąc w niewielkiej odległości od ruchliwych miast. Niestandardowe budowy kolegium zapewnia nowoczesne centrum do-beat z pięknymi ogrodami. Stale udoskonalane Placówka pomaturalne i regularne kontrole zewnętrzne zapewniają, że kampus odzwierciedla dzisiejsze wymagania 21 wieku ucznia z cyfrowych technologii spacjami wzbogacone, pomieszczenia dla wspólnego uczenia się, szybki i bezpłatny dostęp do Internetu w całym kampusie.

Lokalizacje

Nairobi

Address
Driving Directions
By Public Transportation

INtel is located in Westlands, at the end of General Mathenge Road. If you are using public transportation, take # 118 to Kwakaranja Stage, off Lower Kabete Road. From there, follow the INtel College signboard onto General Mathenge Drive and make your next left.

By Private Transportation

By private transport, take Lower Kabete Road, past Brookside Drive, pass the Petrol Station on your left and turn right onto General Mathenge Drive. Make your next left.

Nairobi, Hrabstwo Nairobi, Kenia