Przeczytaj oficjalny opis

112012_AUAMBAStudents.png

O AUA

Adventist University of Africa (AUA) jest oddany swojej misji rozwijania i kształtowania liderów dla Afryki i nie tylko. Odpowiedzialne i etyczne przywództwo jest jednym z najważniejszych czynników transformacji Afryki.

Dążymy zatem do tego, aby stać się bramą do rozwoju przywództwa w Afryce, promując najwyższe standardy kształcenia podyplomowego oraz rozwijając wiedzę i umiejętności zawodowe w "całościowym" kontekście.112013_AUAStudentsWalking.png

Osiągając to, jesteśmy dumni z oferowania edukacji opartej na wartości. Edukacja tego rodzaju daje znacznie więcej niż wiedza akademicka. Sprzyja zrównoważonemu rozwojowi całej osoby - duchowej, fizycznej, intelektualnej i społeczno-emocjonalnej - procesowi obejmującemu całe życie.

Naszym wyzwaniem na przyszłość jest zbudowanie silnej bazy, aby mocno ugruntować swoją pozycję wśród czołowych uniwersytetów na świecie.

Misja

Aby zapewnić dynamiczne kształcenie podyplomowe w kontekście chrześcijańskim, aby przygotować absolwentów do zapewnienia właściwego przywództwa i służby opartej na uczciwości, szacunku i miłości, aby sprostać potrzebom Kościoła i społeczeństwa.

Wizja

Być jedną z najlepszych uczelni, promując najwyższe standardy kształcenia podyplomowego w Afryce oraz rozwijając wiedzę i umiejętności zawodowe w holistycznym kontekście.

Podstawowe wartości

Wiedza, umiejętności. Prawda. Usługa.

109615_rsz_adobestock_49198989.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Adventist University of Africa

Master of Science in Applied Computer Science to program mający odpowiedzieć na potrzebę rozwijania skutecznych kompetencji w zakresie technologii informatycznych i bezpi ... [+]

Informacje o programie

Master of Science in Applied Computer Science to program mający odpowiedzieć na potrzebę rozwijania skutecznych kompetencji w zakresie technologii informatycznych i bezpieczeństwa, aby zaspokoić potrzeby Afryki i świata. Absolwenci będą mieli teorię informatyki i informatyki oraz umiejętność przełożenia teorii na codzienne życie na obecnym stanowisku, ponieważ planują, projektują i zarządzają komputerowymi systemami informatycznymi w kontekście lokalnym i globalnym.

Specjalizacje

Program studiów można wybrać w następujących obszarach:

Bezpieczeństwo cybernetyczneE-UsługiAdministracja sieciami i systemamiDlaczego warto dołączyć do matury AUA w Applied Computer Science Program?Uznany dyplom z Chartered UniversityNaucz się dobrze wykwalifikowanych i oddanych międzynarodowych wykładowców z bogatym doświadczeniemŚwietne okazje do interakcji ze studentami z różnych krajów i poprawy sieciNajnowocześniejsze udogodnieniaOkazja dla zaangażowanych i ukierunkowanych studentów na ukończenie studiów w terminie (2 lata na pełny etat i 4 lata na niepełny etat)Sposób dostawy... [-]
Kenia Nairobi
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

AUA School of Postgraduate Studies