Adventist University of Africa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

112012_AUAMBAStudents.png

O AUA

Adventist University of Africa (AUA) jest oddany swojej misji rozwijania i kształtowania liderów dla Afryki i nie tylko. Odpowiedzialne i etyczne przywództwo jest jednym z najważniejszych czynników transformacji Afryki.

Dążymy zatem do tego, aby stać się bramą do rozwoju przywództwa w Afryce, promując najwyższe standardy kształcenia podyplomowego oraz rozwijając wiedzę i umiejętności zawodowe w "całościowym" kontekście.

112013_AUAStudentsWalking.png

Osiągając to, jesteśmy dumni z oferowania edukacji opartej na wartości. Edukacja tego rodzaju daje znacznie więcej niż wiedza akademicka. Sprzyja zrównoważonemu rozwojowi całej osoby - duchowej, fizycznej, intelektualnej i społeczno-emocjonalnej - procesowi obejmującemu całe życie.

Naszym wyzwaniem na przyszłość jest zbudowanie silnej bazy, aby mocno ugruntować swoją pozycję wśród czołowych uniwersytetów na świecie.

Misja

Aby zapewnić dynamiczne kształcenie podyplomowe w kontekście chrześcijańskim, aby przygotować absolwentów do zapewnienia właściwego przywództwa i służby opartej na uczciwości, szacunku i miłości, aby sprostać potrzebom Kościoła i społeczeństwa.

Wizja

Być jedną z najlepszych uczelni, promując najwyższe standardy kształcenia podyplomowego w Afryce oraz rozwijając wiedzę i umiejętności zawodowe w holistycznym kontekście.

Podstawowe wartości

Wiedza, umiejętności. Prawda. Usługa.

Lokalizacje

Nairobi

Address
Private Bag Mbagathi
Nairobi, Kenya

Nairobi, Hrabstwo Nairobi, Kenia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium