Nazarbayev University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położony w Nur-Sultan City w Kazachstanie w Azji Środkowej Nazarbayev University jest uniwersytetem badawczym o rosnącej międzynarodowej renomie, łączącym edukację i innowacje na najnowocześniejszym kampusie XXI wieku. Nazarbayev University szybko stał się znany na całym świecie ze swojego zaangażowania w bycie najwyższej klasy placówką badawczą. Naukowcy z NU prowadzą badania w różnych dziedzinach i realizują najbardziej ambitne projekty. Badania są corocznie wspierane ze środków wewnętrznych i zewnętrznych i przeprowadzane w nowoczesnych laboratoriach.

Angielski jako język nauczania i badań na Nazarbayev University , systemy przyjęć i progresji są całkowicie oparte na zasługach.

Do tej pory NU opublikowało ponad 2500 pozycji w różnych obszarach badań, w tym w technologii i nauce. Spośród tych badań prawie 12,6% znajduje się obecnie w top 10% najczęściej cytowanych publikacji na całym świecie dzięki współpracy ze studentami i wykładowcami w 1100 instytucjach międzynarodowych oraz 268 laboratoriach badawczych i dydaktycznych.

Aby dowiedzieć się więcej o zaangażowaniu Nazarbayev University badania i zostać częścią zespołu, koniecznie sprawdź proces rekrutacji NU i przejrzyj różne możliwości finansowania oparte na osiągnięciach dostępnych dla przyszłych studentów.

133758_133722_IMG_50861.jpg

© Nazarbayev University

Kampus

NU to nowoczesny kampus uniwersytecki, który zapewnia komfortowy styl życia wśród mieszkańców. Obszary mieszkalne są dostępne od aranżacji indywidualnych do grupowych. W całym kampusie znajduje się wiele lokali gastronomicznych do eksploracji kulinarnych, a bezpieczeństwo i ochrona są gwarantowane dzięki kartom kontroli dostępu, które ograniczają dostęp do wszystkich obiektów kampusu.

Nasz najnowocześniejszy kompleks sportowy ułatwia aktywny tryb życia, bez względu na sport i zajęcia, które lubisz. Światowej klasy, regulowane boiska sportowe zapewniają idealne miejsce do drużynowych zawodów stacjonarnych.

Każdy znajdzie coś dla siebie w kampusie NU.

133759_133724_IMG_47202.jpg

© Nazarbayev University

Życie w NU

Studenci, pracownicy i wykładowcy decydujący się na zamieszkanie w NU odkrywają Kazachstan i korzystają ze wszystkich udogodnień domu. Komfortowe zakwaterowanie połączone jest z pierwszorzędnymi usługami dotyczącymi jedzenia, zakupów, pielęgnacji i innych osobistych potrzeb. Wiele usług (w tym nasze biuro medyczne) jest dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i służą o każdej porze dnia i nocy.

Zarówno uczniowie, jak i wykładowcy uwielbiają mieszkać w NU.

133760_133723_IMG_4485.jpg

© Nazarbayev University

Współpraca międzynarodowa

Model strategicznego rozwoju Nazarbayev University opiera się przede wszystkim na partnerstwie z czołowymi uniwersytetami na świecie. Każda ze szkół uniwersyteckich i ośrodków badawczych została opracowana we współpracy z wiodącymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi.

NU ma na celu promowanie internacjonalizacji uniwersytetów poprzez współpracę międzynarodową, partnerstwa, pozycjonowanie uniwersytetu na światowej arenie szkolnictwa wyższego oraz międzynarodowe wsparcie studentów, wykładowców i personelu.

Strategiczni partnerzy akademiccy i naukowi Nazarbayev University :

Partnerzy strategiczni, którzy przyczynili się do rozwoju NU:

  • The University of Warwick (UK) - partner programu roku Fundacji Nazarbayev University latach 2015-2016.
  • University College London (UK) - partner Nazarbayev University School of Engineering and Digital Sciences oraz University przygotowawczego certyfikatu programu w latach 2010-2015.

Lokalizacje

Nur-Sultan

Address
Qabanbay Batyr Avenue,53
010000 Nur-Sultan, Kazachstan

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium