Texas A&M University at Qatar

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Od jesieni 2003 roku, Texas A

Texas A

Misja

Misja

  • Kształcić wzorowych inżynierów i rozwijać światowej klasy liderów poprzez uznane na całym świecie programy studiów licencjackich i magisterskich.
  • Generowanie nowej wiedzy i kapitału intelektualnego poprzez innowacyjne badania i partnerstwa oparte na współpracy, które zapewniają trwały wpływ.
  • Przyspieszenie celów rozwojowych stanu Kataru i regionu poprzez ekspertyzę i zaangażowanie, które zwiększają kapitał ludzki.

Wizja

  • Być głównym dostawcą edukacji inżynierskiej w regionie, znaczący wkład w wiedzę na arenie międzynarodowej i niezbędny zasób dla państwa Katar.

Szybkie fakty

Texas A

Klasa inauguracyjna Teksasu A

Od maja 2019 r. Ponad 1000 inżynierów ukończyło Texas A

Dziedziny badań obejmują kwestie środowiskowe, zaawansowane technologie uzdatniania wody, bezpieczeństwo procesów chemicznych, badania zbiorników ropy naftowej, modelowanie matematyczne, maszyny i sterowanie, telekomunikacja, transport i drogi, wytwarzanie energii elektrycznej, dystrybucja i maszyny, chemia i fizyka.

Działania badawcze dotyczące problemów ważnych dla stanu Katar są wyceniane na ponad 256 mln USD.

Texas A

Program wymiany przywództwa studentów odbywa się wiosną każdego roku akademickiego, w którym studenci z College Station odwiedzają kampus Kataru na tydzień przed przerwą wiosenną, aw zamian, Texas A

Texas A

Texas A

131074_GSwebinarinviteV2.jpg

Dołącz do nas na bezpłatne seminarium internetowe na żywo, aby dowiedzieć się więcej o programach dla absolwentów w Teksasie A.

Lokalizacje

Doha

Texas A&M University at Qatar

Telefon
+974.4423.0201