Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Od jesieni 2003 roku, Texas A

Texas A

Misja

Misja

  • Kształcić wzorowych inżynierów i rozwijać światowej klasy liderów poprzez uznane na całym świecie programy studiów licencjackich i magisterskich.
  • Generowanie nowej wiedzy i kapitału intelektualnego poprzez innowacyjne badania i partnerstwa oparte na współpracy, które zapewniają trwały wpływ.
  • Przyspieszenie celów rozwojowych stanu Kataru i regionu poprzez ekspertyzę i zaangażowanie, które zwiększają kapitał ludzki.

Wizja

  • Być głównym dostawcą edukacji inżynierskiej w regionie, znaczący wkład w wiedzę na arenie międzynarodowej i niezbędny zasób dla państwa Katar.

Szybkie fakty

Texas A

Klasa inauguracyjna Teksasu A

Ponad 950 inżynierów ukończyło studia z Teksasu

Dziedziny badań obejmują kwestie środowiskowe, zaawansowane technologie uzdatniania wody, bezpieczeństwo procesów chemicznych, badania zbiorników ropy naftowej, modelowanie matematyczne, maszyny i sterowanie, telekomunikacja, transport i drogi, wytwarzanie energii elektrycznej, dystrybucja i maszyny, chemia i fizyka.

Działania badawcze dotyczące kwestii ważnych dla państwa Katar są wyceniane na ponad 249,2 mln USD.

Texas A

Program wymiany przywództwa studentów odbywa się wiosną każdego roku akademickiego, w którym studenci z College Station odwiedzają kampus Kataru na tydzień przed przerwą wiosenną, aw zamian, Texas A

Texas A

Texas A

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Texas A&M University at Qatar

Witamy w programie inżynierii chemicznej w Texas A ... [+]

OWitamy w programie inżynierii chemicznej w Teksasie AAby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Texas AWymagania stopniaOgólne wymagania nakreślone przez Texas ADwóch absolwentów stopni administrowanych przez Inżynierii Chemicznej w Teksasie A.W przypadku wszystkich wymienionych poniżej stopni studiów, studenci muszą wykazać minimalne standardy stypendialne, aby pozostać w programie dla absolwentów. Tak więc uczeń, który spadnie poniżej 3,0 GPR, ma jeden semestr akademicki, aby jego GPR przekroczyło tę wartość. Nieprzestrzeganie tego spowoduje zwolnienie z programu dla absolwentów. Podobnie, ocena poniżej C w każdym kursie spowoduje zwolnienie z programu dla absolwentów.Inżynieria chemiczna Programy magisterskieMaster of Science (MS) StopieńMaster of Science wymaga co najmniej 32 godzin kredytowych semestr zatwierdzonych kursów i badań. Minimum 25 godzin kredytowych musi być formalną pracą na kursie. Ponadto, student musi ukończyć dwie godziny kredytowe w CHEN 681 (seminarium), aby spełnić wymagania departamentu. Pozostałe kredyty są przeznaczone na badania.Master of Engineering (M.Eng) DegreeStopień magistra inżyniera wymaga co najmniej 30 godzin semestralnych zatwierdzonych kursów i nie wymaga godzin kredytowych badań.Jak się zgłosić... [-]
Katar Doha
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Texas A&M University at Qatar

Klucz do wielu procesów i procedur zależy od tego, jakiego rodzaju studentem jesteś. Texas A ... [+]

O

Ważne jest zrozumienie podstaw edukacji absolwentów w Teksasie A

Kim jesteś?

Klucz do wielu procesów i procedur zależy od tego, jakiego rodzaju studentem jesteś. Texas A

Student College Station - Jeśli zostałeś przyjęty do głównego kampusu, jesteś "studentem College Station" (czasami będziesz nazywany "głównym studentem kampusu"). Departament na głównym kampusie jest ostatecznie odpowiedzialny za ciebie, ale nasze biuro studiów podyplomowych może ci pomóc w wielu dziedzinach.

Katar Student - Jeśli zostałeś przyjęty do kampusu Kataru, jesteś "katarskim studentem". Obecnie tylko inżynieria chemiczna ma program, więc wszyscy nasi studenci Kataru są kierunkami inżynierii chemicznej. Program na kampusie Katar jest odpowiedzialny za studenta, ale zaangażowany jest również odpowiedni departament domu w głównym kampusie. Ponownie biuro studiów podyplomowych może Ci pomóc w wielu dziedzinach Niektóre procesy i procedury będą się różnić w zależności od tego, czy jesteś studentem College Station, czy studentem Kataru.... [-]

Katar Doha
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate dean Dr. Ioannis Economou talks about the Graduate Studies Program

Dr. Patrick Linke on the Graduate Studies Program

Ahmed Badreldin on the Graduate Studies Program

Dr. Konstantinos Kakosimos talks about the Graduate Studies Program

Muhammed Hamza on the Graduate Studies Program

Bara Anaya on the Graduate Studies Program

Texas A&M University at Qatar
Witryna
Telefon
+974.4423.0201