Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O STENDENIE

W Stenden Katar University of Applied Sciences zapraszamy do przyjemnego, stosunkowo małego środowiska z przyjazną i rodzinną atmosferą, miejsca, w którym poczują się Państwo jak w domu od pierwszej chwili.

Stenden Katar University of Applied Sciences oferuje czteroletnie studia licencjackie z zakresu administracji biznesu z kierunkami zarządzania turystyką, International Hospitality Management oraz International Business and Management Studies.

Unikalna koncepcja edukacyjna oferuje możliwość nabycia zestawów umiejętności, które odróżniają Cię od innych w tej dziedzinie. Portfel studiów licencjackich oferowanych w Stenden Katar University of Applied Sciences ma na celu zapewnienie wykształcenia wyższego, który wyposażyłby absolwentów w profilaktyce w dziedzinie zarządzania usługami, aby stać się kompetentnymi innowacyjnymi menedżerami i międzynarodowymi wiodącymi przedsiębiorcami. Udowodniono, że stopień zawodowy ukierunkowany na koncepcję nauczania opartego na problemie w połączeniu z mieszanką teorii i praktyki powoduje, że absolwenci są szczególnie zatrudnieni bezpośrednio po ukończeniu studiów.

Oferowane przez nas programy są takie same, jak w Holandii, z wyjątkiem pewnych adaptacji ze względów praktycznych i kulturowych. NVAO (niderlandzka flamandzka instytucja akredytująca) akredytowała równorzędne programy w Niderlandach, a Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w Kataru uznało europejskie stopnie naukowe w Stenden Katar University of Applied Sciences.

Aby spełnić wymogi akademickie uzyskane w Holandii na poziomie Bachelor of Business Administration (BBA), masz okazję studiować rok w Holandii. W praktyce oznacza to, że spędzicie część swojej drugiej i trzeciej lub cały trzeci rok w jednym z naszych ośrodków kampusu w Holandii.

W Stenden Katar University of Applied Sciences rozumiemy, że uczniowie są dla nas tak ważni, jak uczelnia jest dla studentów. Dlatego Uniwersytet zobowiązuje się do oferowania studentom wyśrodkowanego podejścia do edukacji, a jednocześnie wyposażonego w kilka udogodnień, aby cieszyć się swoimi studiami.

DLACZEGO WYBIERAĆ STANDARD

1- Teoria i praktyka

Nasi studenci są dobrze przygotowani do rozpoczęcia pracy w świecie rzeczywistym zaraz po ukończeniu studiów. Nasze programy oferują dobrą równowagę pomiędzy teorią a praktyką. Studenci muszą wypełnić określoną liczbę godzin w praktycznym środowisku związanym z ich przebiegiem. Staż w ostatnim roku studiów ostatecznie przygotowuje studenta do jego kariery zawodowej.

2- uczenia się w oparciu o problem

Problemowe uczenie się (PBL) jest ukierunkowaną na studenta koncepcją nauczania, w której studenci razem rozwiązują problemy i zastanawiają się nad swoimi doświadczeniami. Charakterystyka PBL to: Uczenie się napędza trudne, otwarte problemy, studenci pracują w małych grupach współpracy, a nauczyciele pełnią rolę ułatwiającej naukę.

3- Twoja przyszłość zaczyna się tutaj

Stenden University of Applied Sciences, absolwent jest bardzo poszukiwany, a od naszej pierwszej klasy absolwentów, mamy obecnie absolwentów w branży bankowości i finansów, gościnności i turystyki, Fundacji Katar, działów rządowych i pracy na arenie międzynarodowej. A stopień z Uniwersytetu Stenden Katar otwiera drzwi do ekscytującej przyszłości z różnych perspektyw kariery i opcji

4- podejście, filozofia i styl edukacji

Stenden Katar University of Applied Sciences ma bardzo ukierunkowane na studenta podejście do nauki i edukacji. Nasz Kodeks Etyki i Polityki Obsługi Klienta zapewniają, że zarówno uczniowie, jak i pracownicy koncentrują się na głównych celach i dążą do rozwoju całej osoby. Misją naszych programów jest przygotowanie studentów do przyszłych funkcji zarządzania w międzynarodowych ustawieniach. Reprezentuje elastyczne i szeroko zakrojone kształcenie zawodowe dla absolwentów, które mają być przyjęte na całym świecie, we wszystkich sektorach usług i zarządzaniu usługami.

5- Poznaj świat - Grand Tour

Dlaczego odstąpić od podróży po zakończeniu studiów, kiedy możesz wyjechać za granicę podczas studiów? Z naszym Grand Tour możesz połączyć studia z podróżowaniem i poznać inne kultury i kraje! Biorąc udział w Stenden University of Applied Sciences, daje możliwość zrobienia części swoich badań w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie i / lub Azji. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Holandię, Afrykę Południową, Katar, Tajlandię czy Bali, pracujesz nad tym, aby uzyskać wybrany stopień bez żadnych opóźnień.

Lokalizacje

Doha

Address
Doha, State of Qatar
Stenden Qatar
University of Applied Sciences
Al-Jeleait Street
Bin Omran
P.O. Box 36037

Doha, Doha, Katar