Vancouver Island University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jest to miejsce uznania i uczciwego dostępu, osiągnięć i osobistej uwagi - szczególna mieszanka troskliwego, pielęgnującego środowiska odróżnia VIU od innych uniwersytetów. Jest to niezbędny składnik edukacji opartej na wartościach, która tworzy środowisko równoważące osiągnięcia akademickie z celem rozwijania umiejętności społecznych i umiejętności relacji uczniów, aby trwały przez całe życie, aby coś zmienić i modelować innych, aby robili to samo. W ten sposób VIU wnosi nieoceniony wkład w tworzenie znacznie silniejszych i zdrowszych społeczności oraz lepszego świata.

Wsparcie i osiągnięcia uczniów idą w parze.

Studenci i absolwenci cały czas opowiadają nam, w jaki sposób małe klasy VIU i troskliwe wsparcie ze strony wykładowców i personelu wpłynęły na ich sukces w nauce. Uwaga na potrzeby każdego ucznia wykracza daleko poza liczbę. Wynik? Studenci mają szansę zostać absolwentami, którzy są pewni siebie, zmotywowani i przygotowani do podjęcia wyzwania świata, wkraczając w przyszłą karierę.

Uczniowie rozwijają się na zajęciach ukierunkowanych na nauczanie.

Studenci wychodzą poza ramy programów, które zapewniają dopasowanie do ich pasji, ambicji i przyszłych aspiracji zawodowych. Na VIU skupiamy się na pomocy uczniom w osiągnięciu ich celów, przygotowaniu się do kariery i osiągnięciu sukcesu, którego nawet nie wyobrażali sobie, kiedy zaczynali. Studenci doświadczają praktycznej nauki, indywidualnej uwagi i wielu okazji do badań licencjackich.

Przy ponad 120 programach czeka wiele ścieżek.

Studenci mogą znaleźć odpowiedni program VIU, który pomoże im przygotować się do wielu karier. Doradcy są z nimi od pierwszego dnia, niezależnie od tego, czy rozpoczynają od podstawowego podwyższenia kwalifikacji przed wejściem na uniwersytet, czy też są najlepszymi uczonymi w szkole średniej, którzy uczęszczają na stypendium.

Lokalizacje

Nanaimo

Address
Fifth Street,900
V9R 5S5 Nanaimo, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium