University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza Misja

Edwards School of Business rozwija profesjonalistów budowy narody.

Edwards School of Business stwarza możliwości dynamicznego uczenia się i krytycznego myślenia. Jesteśmy zakorzenione w naszych wartościach autentyczności i integralności. Obejmujemy model nauczyciela-badacza i dostarczyć naszą misję poprzez wykładowców z silnym doświadczeniem akademickim i zawodowym. Nasza kultura celebruje różnorodność i obejmuje pluralizm. Angażujemy naszych interesariuszy budować wartość w swoich społecznościach.

O Edwards School of Business

Choć na przestrzeni lat nazwa programowania biznesu uległa zmianie, co nie zmieniło to całkowite zaangażowanie w doskonałej doświadczeń edukacyjnych dla studentów. W ciągu ostatnich prawie 100 lat, jak staliśmy z małego programu związanego z profesjonalnej społeczności księgowego do kompleksowego Business School słuchaliśmy was! Powiedziałeś nam, że edukacja finansowa może mieć głębokie korzenie funkcjonalnych w podstawowych dziedzinach księgowości i finansów, marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi i strategii. Ale również powiedział nam, że te głębokie korzenie funkcjonalne musi być wzbogacony o zintegrowanych umiejętności podejmowania decyzji. Wreszcie, powiedział nam, aby pamiętać, że skuteczne podejmowanie decyzji wymaga kluczowych kompetencji zawodowych komunikacji i przywództwa w ramach etyki i odpowiedzialności społecznej. Znajdziesz te cechy osadzonych we wszystkich naszych programów.

Rzut oka na Edwards School of Business dzisiaj:

  • Ponad 20 milionów dolarów rocznego budżetu operacyjnego
  • Ponad 121 studentów i kadry
  • Ponad 2200 studentów
  • Pięć stopni programy (Bachelor of Commerce, Master of Business Administration, Master of Professional Rachunkowości, Master of Science in Finance, Master of Science in Marketing)
  • Dwa programy certyfikacji (Business Administration Certyfikat, Certyfikat Aborygenów Business Administration)
  • Ponad 23.500 absolwentów

Lokalizacje

Saskatoon

Address
S7N 5A7 Saskatoon, Saskatchewan, Kanada

Saskatoon

Address
Edwards Downtown Campus
KW Nasser Centre
256 3rd Avenue South

SK S7K 1L9 Saskatoon, Saskatchewan, Kanada