University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza Misja

Edwards School of Business rozwija profesjonalistów budowy narody.

Edwards School of Business stwarza możliwości dynamicznego uczenia się i krytycznego myślenia. Jesteśmy zakorzenione w naszych wartościach autentyczności i integralności. Obejmujemy model nauczyciela-badacza i dostarczyć naszą misję poprzez wykładowców z silnym doświadczeniem akademickim i zawodowym. Nasza kultura celebruje różnorodność i obejmuje pluralizm. Angażujemy naszych interesariuszy budować wartość w swoich społecznościach.

O Edwards School of Business

Choć na przestrzeni lat nazwa programowania biznesu uległa zmianie, co nie zmieniło to całkowite zaangażowanie w doskonałej doświadczeń edukacyjnych dla studentów. W ciągu ostatnich prawie 100 lat, jak staliśmy z małego programu związanego z profesjonalnej społeczności księgowego do kompleksowego Business School słuchaliśmy was! Powiedziałeś nam, że edukacja finansowa może mieć głębokie korzenie funkcjonalnych w podstawowych dziedzinach księgowości i finansów, marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi i strategii. Ale również powiedział nam, że te głębokie korzenie funkcjonalne musi być wzbogacony o zintegrowanych umiejętności podejmowania decyzji. Wreszcie, powiedział nam, aby pamiętać, że skuteczne podejmowanie decyzji wymaga kluczowych kompetencji zawodowych komunikacji i przywództwa w ramach etyki i odpowiedzialności społecznej. Znajdziesz te cechy osadzonych we wszystkich naszych programów.

Rzut oka na Edwards School of Business dzisiaj:

  • Ponad 20 milionów dolarów rocznego budżetu operacyjnego
  • Ponad 121 studentów i kadry
  • Ponad 2200 studentów
  • Pięć stopni programy (Bachelor of Commerce, Master of Business Administration, Master of Professional Rachunkowości, Master of Science in Finance, Master of Science in Marketing)
  • Dwa programy certyfikacji (Business Administration Certyfikat, Certyfikat Aborygenów Business Administration)
  • Ponad 23.500 absolwentów

Lokalizacje

Saskatoon

Address
S7N 5A7 Saskatoon, Saskatchewan, Kanada

Saskatoon

Address
Edwards Downtown Campus
KW Nasser Centre
256 3rd Avenue South

SK S7K 1L9 Saskatoon, Saskatchewan, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium