The University of New Brunswick-Saint John, Faculty of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of New Brunswick Świętego Jana Wydziału Biznesu, gdzie profesorowie rzeczywiście znam twojego imienia.


Z naszym nauczycielem - stosunek studenckiej 1:17 jesteś więcej niż tylko liczby. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać naszych uczniów i angażują ich w unikalne możliwości, które są dla ich rozwoju zawodowego. Jesteśmy małą, przyjazny i oddany wydziału z misją, aby zwiększyć swoją wiedzę o świecie, w którym żyją i pracują, i pozwalają w istotny sposób zmienić w swojej społeczności. Chcemy, aby nasi uczniowie, by odnieść sukces w ich wyboru do realizacji jakichkolwiek przedsięwzięciach.


Nasi studenci mają możliwość zrobienia i spróbować rzeczy tutaj, że nigdy nie może dostać szansę zrobić na większej kampusu. Uczniowie przedstawili referaty na konferencjach z ich profesorów, odbyło się z lokalnym audycji, napisany dla gazety studenckiej, serwowane na Saint John Zarządu Handlu i interakcje z niektórymi z naszych najbardziej wpływowych i inspirujących ludzi w naszym mieście i województwie.


Dajemy świata rzeczywistego doświadczenia w prawo w naszych klasach


Oczywiście nasi wykładowcy są inteligentne, ale są też prawdziwi ludzie, którzy wprowadzają mnóstwo praktycznej wiedzy do ich stylu nauczania. Surfuj po profilach wydziału i zobaczyć talent, który istnieje pomiędzy naszym zespołem.


Mamy przedsiębiorcy, który uczy Small Business Strategy, prawnik / biegłego rewidenta, który uczy Finanse i prawo gospodarcze i eksperta w dziedzinie ICT, który rzuca wyzwanie studentów do włączenia nowych technologii do ich zadań poprzez czasopismach uczenia się opartych na blogu Google Docs i wykorzystując w swoich raportach.

Lokalizacje

Święty Jan

University of New Brunswick - Saint John

Address
UNB Saint John
100 Tucker Park Road
P.O. Box 5050

E2L 4L5 Święty Jan, Nowy Brunszwik, Kanada
Telefon
(506) 648-5500

Programy

Ta szkoła oferuje również: