Przeczytaj oficjalny opis

Świat się zmienia. I tak jest świat biznesu. Na Telfer School of Management na Uniwersytecie w Ottawie mamy rozumieć, że to, co ma znaczenie wykracza poza to, co można liczyć. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać sieć połączeń o wysokiej jakości - i to, co dla nas ważne jest, aby umieścić w centrum wszystkiego.

Cokolwiek to jest, że liczy się dla ciebie, oferujemy Państwu wszelkich dostępnych środków w celu osiągnięcia skutków.

Dzielimy się z wami bliskie powiązania, jakie kute z naszych absolwentów i środowiska biznesowego, dzięki czemu można dowiedzieć się, obok liderów, menedżerów i przedsiębiorców, którzy są tak genialne jak są inspirujące.

Dzielimy się z wami z wiedzy naszych naukowców, ich rozbudowanych sieciach oraz ich współpracy z organizacjami lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi środowiskami gospodarczymi.

Nasze programy są zaprojektowane tak, aby kształtować wpływowych przywódców, odpowiedzialnych menedżerów i innowacyjnych naukowców, którzy mają pozytywny wpływ na życie ludzi, organizacji i społeczności. Bez względu na swoje cele, jesteśmy zawsze blisko, aby pomóc Ci do nich dotrzeć.

Nasi profesorowie są międzynarodowo uznane za ich nowatorskich badań, ich obecnie pole myślenia, a ich przywódców kluczowych sieciach badawczych. Biorą na najważniejszych problemów napotykanych przez dzisiejszych liderów biznesu, przewidywanie i opracowanie rozwiązań na wyzwania jutra we wszystkich dziedzinach gospodarki, w tym naszych trzech strategicznych obszarach: analiz biznesowych, zarządzania i wydajności systemów opieki zdrowotnej, a także innowacji i przedsiębiorczości.

Położony w samym sercu Ottawy, nasza szkoła jest dumna domu akademickich pewnych 4300 uczniów, 88 pełnoetatowych pracowników naukowych oraz ponad 25000 absolwentów. Nasze akredytacje z trzech najbardziej wymagających organizacji międzynarodowych (AACSB, AMBA i EQUIS) podkreślają nasze uznanie jako jeden z najlepszych na świecie szkół biznesu.

Obszary strategiczne Ekspertyz

Telfer School of Management definiuje strategiczny obszar wiedzy (SAE) jako charakterystyczny, odpowiedniej i trwałej platformy dla osiągnięcia krajową i międzynarodową reputację w zakresie badań, nauczania i ewangelizacji.

Celem jest stworzenie "Full Spectrum" małych gospodarstw rolnych, które wahają się od badań podstawowych i stosowanych, pedagogikę do realizacji programu i zasięgu.

Telfer Szkoła zidentyfikował następujące w trzech strategicznych obszarach specjalizacji:

Innowacja i przedsiębiorczość Health Management Systems Business Analytics i wydajność

Akredytacja i rankingi

Telfer School of Management jest jedną z zaledwie 2 szkół biznesu w Kanadzie i jedna z mniej niż 70 szkół biznesu na świecie, która osiągnęła potrójną koronę akredytacji.

Międzynarodowe akredytacje Business School upewnić się, że uczniowie otrzymują najwyższej jakości kształcenia. Akredytowaną instytucję przyciąga nie tylko studenci wyższej jakości, ale również zapewnia ogromne możliwości badawcze i umożliwia globalne uznanie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Telfer School of Management

Wszystkie wielkie odkrycia mają jedną wspólną cechę: zaczęli jedną osobę wnioskującą jedno wielkie pytanie. My, w Szkole Telfer, know transformacyjnej siły wielkich pytań ... [+]

Jakie będzie twoje wielkie pytanie?

Wszystkie wielkie odkrycia mają jedną wspólną cechę: zaczęli jedną osobę wnioskującą jedno wielkie pytanie. My, w Szkole Telfer, know transformacyjnej siły wielkich pytań. Mogą uwolnić umysł, otwiera nieograniczone możliwości i na zawsze zmieni świat. Dlatego stworzyliśmy Master of Science w Telfer Zarządzania.

Pomyśl inaczej

Nasz program jest celowo zaprojektowany, aby umożliwić Ci w pełni wykorzystać rewolucyjną siłę wielkich pytań:

Dajemy Ci pewności siebie i świadomości intelektualnej zapytać przenikliwe, oryginalne pytania. Mamy wyposażyć percepcji badawczej i umiejętności niezbędnych do gromadzenia i syntezy danych związanych z tymi pytaniami. A my pomożemy Ci uwolnić talent potrzebne do identyfikacji wzorców w tych danych, ujawniają jasnych, logicznych wyjaśnień tych wzorców i zbliżają się do odkrycia pionierskich odpowiedzi. ... [-]
Kanada Ottawa
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku