Sauder School of Business, University of British Columbia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

O Szkole

Sauder School of Business na University of British Columbia w Kanadzie jest wiodącym akademickim szkoła biznesu, utrzymując międzynarodową renomę doskonałości w dziedzinie badań i nauki, i bezkonkurencyjnych globalnych partnerstw. Wydział ma ponad 2700 studentów licencjatów, programy magisterskie i doktoranckie, i szczyci się ponad 28.000 absolwentów w 70 krajach.

Położony w Vancouver, oceniane przez Economist inteligentnej jednostce jako największy na świecie miasto w globalnych rankingach liveability szkoła czerpie z internacjonalizmu miasta i jego Pacyfiku ustawienie, aby zapewnić niezrównaną globalną perspektywę gospodarczą.

Szkoła znajduje się w samym sercu przepięknego kampusu UBC, do domu lasów, oceanów i górskich widoków. Drugi kampus, Robson Square, znajduje się w samym sercu tętniącej życiem półwyspu centrum Vancouver.

Szkoła biznesu został przemianowany na Saudera Szkołę Biznesu w 2003 roku w uznaniu wsparciu i hojności William Saudera, BCOM 1948, emerytowanego UBC kanclerz i byłego przewodniczącego Interfor.

Wizja UBC dla 21 wieku


University of British Columbia, pretenduje do bycia jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie, przygotowuje studentów do wyjątkowych obywatelami świata, promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego i zrównoważony, i prowadzić wybitne badania, aby służyć ludziom w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, a świat.

Nasza misja


University of British Columbia zapewni jej studenci, wykładowcy oraz personel z najlepszych możliwych środków i warunków do nauki i badań oraz stworzyć środowisko pracy poświęcony doskonałości, sprawiedliwości, i wzajemnego szacunku. Będzie współpracować z rządu, biznesu, przemysłu i zawodów, a także z innych instytucji edukacyjnych i ogółu społeczności, aby dowiedzieć się, rozpowszechniania i stosowania nowej wiedzy, przygotowanie studentów do pełnienia zawodowej, oraz poprawę jakości życia poprzez Badania wiodące.

Absolwenci UBC będą rozwinęły silną analityczne, rozwiązywania problemów i umiejętności krytycznego myślenia; będą mieli doskonałe umiejętności badawczych i komunikacyjnych; będą oni wiedzę, elastyczne i innowacyjne. Jako odpowiedzialnych członków społeczeństwa, absolwenci UBC będą cenić różnorodność, pracy z ludźmi i dla ich społeczności, a być środki do pozytywnych zmian. Oni uznają swoje obowiązki jak obywatele świata, i dążyć do zapewnienia zrównoważonej i sprawiedliwej przyszłości dla wszystkich.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Program Edukacji Dyrektorów

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 12 dni September 2017 Kanada Vancouver

Program ten ma pomóc dyrektorom uzupełnić wiedzę, jakie napotykają w sali konferencyjnej i praktykować to, co się uczą. Uczestnicy obejmują doświadczonych i ambitnych reżyserów z różnych środowisk. [+]

Dyrektorzy Education Program - Lepsze dyrektorów, Better Deski Better Business Program ten ma pomóc dyrektorom uzupełnić wiedzę, jakie napotykają w sali konferencyjnej i praktykować to, co się uczą. Uczestnicy obejmują doświadczonych i ambitnych reżyserów z różnych środowisk.

Korzyści z Uczestniczę

Obecnych na tym seminarium pomoże Ci:

budować kompetencje niezbędne do skutecznego dyrektora opracowanie zestawu narzędzi do oceny i dostosowania się do przyszłych wyzwań w sali konferencyjnej monitorowanie i doradztwo zarządzanie z ufnością zrozumieć obecne "najlepsze praktyki" w zakresie ładu korporacyjnego zwiększenia wydajności przedsiębiorstwa ... [-]