Saint Mary’s University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wybierz Saint Mary's University!

Saint Mary's University została założona w 1802 roku i znajduje się w Halifax w Nowej Szkocji w Kanadzie. Uniwersytet ma długą tradycję doskonałości akademickiej w nauczaniu i badaniach. Nasz kampus jest domem dla ponad 7000 studentów z ponad 115 krajów. Uniwersytet Saint Mary's uznawany jest za jedną z najbardziej umiędzynarodowionych populacji studentów w Kanadzie.

Zgodnie z naszym motto, Age Quod Agis - Zrób to, co robisz, osiągnęliśmy doskonałość w studiach licencjackich w ramach sztuk wyzwolonych, badań środowiskowych, biznesu, nauki i inżynierii. Oferujemy również programy dla absolwentów w obszarach o szczególnej sile. Wszystkie nasze programy akademickie są akredytowane i uznawane na arenie międzynarodowej, aby zapewnić uczniom dostęp do zatrudnienia i studiów magisterskich na całym świecie.

Wszystkie nasze programy w ramach Sobey School of Business otrzymały najwyższy poziom międzynarodowej akredytacji. Akredytacja AACSB obejmuje nasz Bachelor of Commerce do naszego doktoratu z zarządzania przedsiębiorstwem.

Mamy program Bachelor of Science znany z wielu możliwości badawczych dostępnych dla studentów studiów licencjackich. Ci, którzy studiują obszary zielonej chemii, mogą korzystać z obiektów badawczych na dachach zielonych nowego Atrium i Global Learning Commons, podczas gdy uczniowie Astrofizyki spędzają czas w obserwatorium Burke Gaffney na terenie kampusu.

Stopień licencjata Saint Mary znany jest ze swojej elastyczności i szerokiej oferty kursów, w tym kilku bardzo wyjątkowych kierunków, takich jak Międzynarodowe Studia Rozwoju, Kryminologia, Studia Azjatyckie i Studia nad Kanadą Atlantycką.

View of downtown Halifax from Dartmouth with the waterfront and the Purdy's Wharf. Halifax, Nova Scotia, Canada.

5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Saint Mary's University

1. Bogata społeczność wspierająca

Kampus znajduje się na jednym, pięknym bloku miasta. Szybko utworzysz znaczące połączenia z innymi uczniami i poczujesz się komfortowo w swoim nowym domu. Kiedy czujesz się dobrze, możesz osiągnąć więcej.

2. Profesorowie, którzy cię znają

Przy średniej klasie wprowadzającej wynoszącej zaledwie 40, będziesz nie tylko czuć się połączony z innymi uczniami, ale będziesz mógł poznać swoich profesorów. Dzięki dostępowi do profesorów, którzy dbają o twoje wyniki w nauce i swoją przyszłość, masz rodzaj osobistego wsparcia, które robi różnicę.

3. Uczenie się przez działanie

W Saint Mary's wierzymy, że uczniowie uczą się lepiej i szybciej, kiedy wprowadzają teorię do pracy w prawdziwym świecie. W tym celu oferujemy eksperymentalne możliwości uczenia się, laboratoria, spółdzielnie (staże na wszystkich wydziałach), wyjazdy za granicę i prawdziwe możliwości badawcze.

4. Bogactwo możliwości badawczych

Jeśli będziesz kontynuował swoją karierę akademicką, przejrzyj wiele oferowanych przez nas programów studiów magisterskich (z których wiele jest unikatowych w regionie).

5. Tradycja doskonałości akademickiej

Około 98% naszych pełnoetatowych profesorów ma doktorat, który jest czymś więcej niż jakakolwiek inna uczelnia w prowincji. Ci utalentowani profesorowie wnoszą swoją wiedzę do klasy, na Twoją korzyść, a nasza bogata społeczność absolwentów oferuje ci prawdziwy świat. Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy drodze, pomoc akademicka, opieka zdrowotna, kariera i pomoc w rekrutacji są do Twojej dyspozycji.

Lokalizacje

Gmina regionalna Halifax

Address
Robie Street, 923
B3H 3C3 Gmina regionalna Halifax, Nowa Szkocja, Kanada

Akredytacje