Royal Roads University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Położony w jednym z najpiękniejszych miejsc historycznych Kanady, Royal Roads University ma długą historię doskonałości. W 2015 roku świętowaliśmy 75 lat przywództwa i uczenia się - 55 lat jako szkoła wojskowa i 20 lat jako uniwersytet zastosowań publicznych.

Rozumiemy potrzeby i aspiracje naszych uczniów i stworzyliśmy możliwości dostarczenia doświadczenia edukacyjnego, które pasuje do Twojego stylu życia. Nasz model kohortowy obejmuje pracę grupową, która zapewnia zasoby podobnie myślących rówieśników, którymi możesz dzielić się, rzucać wyzwania i rozwijać się w trakcie całego programu. Nawet po ukończeniu studiów, grupy te nadal wspierają twoje aspiracje, aby zapewnić, że twoje zmieniające życie doświadczenie z nami umożliwiło nie tylko profesjonalną transformację, ale także osobistą.

Mamy unikalny model uczenia się - nazywamy go „skutecznym”

Programy oferowane na Royal Roads University dostarczają naszym uczniom narzędzi i technik wymaganych do osiągnięcia skuteczności po ukończeniu studiów. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej kariery zawodowej, czy chcesz poprawić swoją pozycję finansową i zawodową w ramach obecnej organizacji, nasz mieszany model nauczania kursów internetowych i intensywnych rezydencji na terenie kampusu pozwala ci dziś wykorzystać to, czego się nauczyłeś.

Nasz internetowy model nauki pozwala ci kontynuować pracę, gdy ukończysz swój stopień. Program rozpoczyna się od krótkiego pobytu na terenie kampusu, który pozwala poznać resztę uczniów w swojej grupie, a następnie kursy na odległość, które dostarczają teoretyczny i informacyjny materiał w programie. Moodle, platforma wykorzystywana do nauki online, ułatwia dostarczanie materiałów edukacyjnych, zapewniając jednocześnie możliwość interakcji i współpracy z innymi studentami i profesorami.

Co nas wyróżnia

Zrównoważona przyszłość

Na Royal Roads University rozumiemy, że przywództwo środowiskowe jest wymagane i jesteśmy dumni, że nasi studenci, wykładowcy i pracownicy wspierają ten kierunek. Zmiana klimatu jest jednym z najważniejszych wyzwań naszych czasów i skupiamy się na inicjatywach wspierających zrównoważony rozwój kampusu. Zrównoważony rozwój środowiska jest nie tylko nierozerwalnie związany z naszym mandatem w zakresie nauczania i badań, ale stanowi wyzwanie, które wymaga interdyscyplinarnego i wspólnego rozwiązywania problemów, w którym celujemy.

Lokalizacje

Wiktoria

Royal Roads University

Telefon
250.391.2511