Przeczytaj oficjalny opis

O

Położony w jednym z najpiękniejszych miejsc historycznych Kanady, Royal Roads University ma długą historię doskonałości. W 2015 roku świętowaliśmy 75 lat przywództwa i uczenia się - 55 lat jako szkoła wojskowa i 20 lat jako uniwersytet zastosowań publicznych.

Rozumiemy potrzeby i aspiracje naszych uczniów i stworzyliśmy możliwości dostarczenia doświadczenia edukacyjnego, które pasuje do Twojego stylu życia. Nasz model kohortowy obejmuje pracę grupową, która zapewnia zasoby podobnie myślących rówieśników, którymi możesz dzielić się, rzucać wyzwania i rozwijać się w trakcie całego programu. Nawet po ukończeniu studiów, grupy te nadal wspierają twoje aspiracje, aby zapewnić, że twoje zmieniające życie doświadczenie z nami umożliwiło nie tylko profesjonalną transformację, ale także osobistą.

Mamy unikalny model uczenia się - nazywamy go „skutecznym”

Programy oferowane na Royal Roads University dostarczają naszym uczniom narzędzi i technik wymaganych do osiągnięcia skuteczności po ukończeniu studiów. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej kariery zawodowej, czy chcesz poprawić swoją pozycję finansową i zawodową w ramach obecnej organizacji, nasz mieszany model nauczania kursów internetowych i intensywnych rezydencji na terenie kampusu pozwala ci dziś wykorzystać to, czego się nauczyłeś.

Nasz internetowy model nauki pozwala ci kontynuować pracę, gdy ukończysz swój stopień. Program rozpoczyna się od krótkiego pobytu na terenie kampusu, który pozwala poznać resztę uczniów w swojej grupie, a następnie kursy na odległość, które dostarczają teoretyczny i informacyjny materiał w programie. Moodle, platforma wykorzystywana do nauki online, ułatwia dostarczanie materiałów edukacyjnych, zapewniając jednocześnie możliwość interakcji i współpracy z innymi studentami i profesorami.

Co nas wyróżnia

Zrównoważona przyszłość

Na Royal Roads University rozumiemy, że przywództwo środowiskowe jest wymagane i jesteśmy dumni, że nasi studenci, wykładowcy i pracownicy wspierają ten kierunek. Zmiana klimatu jest jednym z najważniejszych wyzwań naszych czasów i skupiamy się na inicjatywach wspierających zrównoważony rozwój kampusu. Zrównoważony rozwój środowiska jest nie tylko nierozerwalnie związany z naszym mandatem w zakresie nauczania i badań, ale stanowi wyzwanie, które wymaga interdyscyplinarnego i wspólnego rozwiązywania problemów, w którym celujemy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Royal Roads University

Podczas programu Master of Arts in Tourism Management (MATM) nauczysz się od ekspertów z branży, jak sprostać wyzwaniom stojącym przed dzisiejszymi organizacjami turystyc ... [+]

Przegląd

Globalny przemysł turystyczny wymaga pasji przedsiębiorców i liderów z zaawansowanym, specyficznym dla branży szkoleniem. Program Master of Arts in Tourism Management (MATM) ma na celu pomóc spełnić to żądanie.

Jeśli masz pasję do podróży międzynarodowych, zrównoważonej turystyki lub jakiegokolwiek innego aspektu branży turystycznej i hotelarskiej, program MATM może pomóc Ci zdobyć umiejętności i doświadczenie, aby dobrze się rozwijać w wielu ekscytujących i wysoce satysfakcjonujących ścieżkach kariery.

Stworzony we współpracy z ekspertami branżowymi, ten program zapewni ci narzędzia przywódcze, zaawansowaną wiedzę i umiejętności w świecie rzeczywistym, aby sprostać najbardziej palącym problemom i wykorzystać najnowsze trendy w globalnej turystyce.... [-]

Kanada Victoria
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Royal Roads University

Master of Arts w programie komunikacji międzykulturowej i międzynarodowej na Royal Roads University to innowacyjny program rozwoju osobistego, zawodowego i akademickiego, ... [+]

Przegląd

Master of Arts w komunikacji międzykulturowej i międzynarodowej jest 36 kredytów, na kampusie lub mieszane program na Royal Roads University . Jest to innowacyjny program rozwoju osobistego, zawodowego i akademickiego, przeznaczony dla studentów, którzy chcą realizować karierę komunikacyjną w naszym coraz bardziej zdywersyfikowanym i zglobalizowanym świecie. Ten program jest dostarczany w dwóch formatach: 18-miesięczny program na kampusie lub dwuletni mieszany model, obejmujący naukę online z rezydencją na terenie kampusu.

Dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na strategicznych i niezależnych myślicieli komunikacyjnych zdolnych do pomocy organizacjom w reagowaniu na gwałtownie zmieniające się środowisko globalne, absolwenci rozwiną umiejętności niezbędne do skutecznego komunikowania się w złożonych okolicznościach, wykorzystując różne gatunki mediów i komunikacji, oraz angażowanie różnych odbiorców w różnych ustawieniach kulturowych. Studenci będą badać międzykulturową i międzynarodową teorię komunikacji, pisanie akademickie i komunikację, relacje z mediami w kontekście globalnym, public affairs i rzecznictwo, marketing społeczny i wiele innych.... [-]

Kanada Victoria
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 22 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Royal Roads University

Tytuł Master of Global Management zapewnia wykształcenie z zakresu zarządzania międzynarodowego na poziomie biznesowym, które pozwala rozwijać i demonstrować umiejętności ... [+]

Przegląd

Międzynarodowy biznes w dzisiejszej gospodarce wymaga od specjalistów posiadania perspektywy opartej na praktycznym doświadczeniu i świadomości akademickiej - idealnym połączeniu umiejętności gotowych do pracy w celu zarządzania i kierowania ludźmi i projektami na złożonym, globalnym rynku.

Master of Global Management to 42-krotny, międzynarodowy stopień zarządzania biznesem, opracowany specjalnie z myślą o pracujących profesjonalistach, którzy chcą wykonywać wrażenia i zręczność w globalnym miejscu pracy. Wymagane jest co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnym wymiarze czasu pracy, aby móc aplikować do programu. Oferujemy praktyczny program, w którym otrzymasz wiedzę praktyczną podczas tworzenia połączeń z profesjonalistami z Kanady i całego świata. Absolwenci tego programu to w pełni wykwalifikowani, gotowi do pracy menedżerowie i liderzy o globalnym nastawieniu, świadomości kulturowej i zrozumieniu, w jaki sposób dyscypliny, takie jak rachunkowość i prawo, różnią się w zależności od branży i rynków.... [-]

Kanada Victoria
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 19 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Royal Roads University
Witryna
Telefon
250.391.2511