Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołączenie do zespołu Rocket Sky to doświadczenie zmieniające życie, a 96% naszych absolwentów to dzisiaj profesjonalni animatorzy.

DLACZEGO DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ROCKET SKY?

Jesteśmy inni. Rocket Sky wykorzystuje podejście "symulowanego środowiska produkcyjnego" do uczenia się, które naśladuje prawdziwe studio animacji. Ten proces rozwija umiejętności na najwyższym poziomie, jednocześnie uwarunkowując naszych uczniów do pracy w prawdziwym świecie, a wszystko to jeszcze w szkole.

PODEJŚCIE ROCKET SKY

System uczenia rakietowego Rocket powstał z wieloletniego doświadczenia zawodowego i wieloletniego doświadczenia zawodowego. Koncentrujemy się na klasycznych zasadach animacji i podstawowych zasadach oraz stosujemy je w oprogramowaniu 3D. To proste podejście rozwija sztukę i artystę. Powtórzenie jest matką umiejętności, i wykorzystując nasze unikalne, indywidualne podejście do uczenia się i skupienie się na podstawach, a nie na oprogramowaniu, uczniowie Rocket Sky stają się wykwalifikowani we wszystkich aspektach tej aluzyjnej formy sztuki, i ostatecznie będzie w stanie wyprodukować najwyższej jakości pracę portfelową, aby zaprezentować te umiejętności.

NASI MENTORZY

Nasz zespół instruktorów pracuje dla jednych z wiodących na świecie pracowni. Nasze kolektywne doświadczenie zawodowe w branży gier, telewizji i filmu, w połączeniu z naszym wykształceniem i podstawowym podejściem do edukacji rozwojowej, odróżnia nas od reszty. Do naszych animacji zaliczamy: Pochmurno z szansą na klopsiki I

NASZE CZŁONKOSTWO JEST NA ŻYCIE

Animacja to niekończąca się misja doskonalenia, a nasi uczniowie mogą dalej uczyć się i doskonalić, korzystając z naszych treści i dostępu do naszych instruktorów przez wiele lat. Jesteśmy szczęśliwą rodziną, a nasza sieć jest duża i nadal rośnie.

KOSZTY

Koszty czesnego Rocket Sky należą do najniższych w high-endowym szkoleniu z animacji postaci na świecie. Portfele naszych studentów są porównywalne do 100 000 $, 4-letnich programów studiów. Nasze czesne jest obecnie ustawione na naszą wprowadzającą stawkę w wysokości 5 400 USD i pozostanie na tym poziomie do początku 2019 roku.

Oferujemy również Plany raty czesnego, aby pomóc naszym studentom w opłaceniu czesnego podczas szkolenia. Zapytaj nas o nasze programy finansowe.

Lokalizacje

Edmonton

Address
ONLINE


Edmonton, Alberta, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: